Jaka mocna głowa???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam tu http://vapaatila.net/alko/promillelukko/hutikka_v0_13.html macie jedyną i niepowtarzalną szansę sprawdzenia swoich zdolności manualnych po spozyciu alkoholu jednocześnie sprawdzicie po osiagnieciu ilu promili będziecie jeszcze spać w domu a po ilu na wycieraczce przed drzwiami miłej zabawy.
  
 
Fajne
Ale ta skala to chyba dla Amerykanów,a nie Polaków
Ja przy 2 promilach trafiam co 3-4 kliknięcie.
pzdr
  
 
Kurde to dobrze, bo ja przy dwóch promilach śpię na wycieraczce a jak reszta klubowiczów???
  
 
No - powyże 2 promile - nie ma szans - chyba ,że przypadkiem
Ale cos tu niegra - a co zasada ,ze dawka powyżej 2,0 jest smiertelna , ale z wyłaczeniem polaków i rosjan????
ALe teścik - OK
Paweł
  
 
No tak dla nas skala powinna sięgać 4 promili chociaz ja przy dwóch mam już dosyć ale Grzesiek i Paweł mają większe możliwości po spożyciu , szanse na nocleg w domu też mają większe niż ja
  
 
No jasne - szanse sa - ale to jeszcze zalezy od psa- bo nie lubi pijaków
  
 
poległem przy 2 promilach...
  
 
e, tam jakas lipa.
Kiedys bawilem sie takim alkotestem z TV sopu (kolega ma auto szkole i sprawdza czasem kursantow), to spokojnie z wynikiem 2,5 trafilem do domu sam...
a wiecie, jak faja poprawia wynik. Masz powiedzmy 1,5, zapalisz i zaraz po fajce masz juz 2,0. Tak wiec trzeba uwazac, jesli sie jedzie i pali np. po lampce winka pod obiadek....
  
 
I to tylko jeden klusz, a normalnie są co najmniej dwa zamki
  
 
hihi, spóbowałem drugi raz. i udało się, śpię w domciu
  
 
i jeszcze sporo zalezy od dnia....
czasem taki efekt osiaga sie 3 piwami, a kiedy indziej "wypil litra i stoi"
  
 
super test. w rzeczywistosci latwie trafiam do zamka......
  
 
Dobry teścik.Tylko ta skala zdecydowanie za mała jak na Polaków. Jakby tak zrobili do 11-14 promili to ja rozumiem
  
 
No- w kawalach to umiescilem juz dawno- jako KLUCZ
moze nie wszyscy tam zagladaja