Szybkie pytanie, szybka odpowiedź - Strona 158

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zaraz zaraz a to przy oleju nie robi się duży menisk? i do tego powtórka pomiaru będzie wymagała czyszczenia wszystkiego.
  
 
Cytat:
2014-04-16 03:10:42, jaqo pisze:
zaraz zaraz a to przy oleju nie robi się duży menisk? i do tego powtórka pomiaru będzie wymagała czyszczenia wszystkiego.



ja robie za pomocą plyty CD, oczko jest pomijalne imho
  
 
Macie jakieś doświadczenia koni sport vs bil b6 ? Przymierzam się do zakupu amorów do fiata i szukam szukam i coraz głupszy jestem.
  
 
właśnie założyłem koni do passata kolegi i jest całkiem miło, jest z regulacją co daje dodatkowy plus ale są olejowe a B6 gazowo olejowe, kwestia tez ceny bo nie mam pojęcia po ile chodzą i czy chcesz kupić nowe czy używane
  
 
Koni sport to też gazowo olejowe amorki.
Szukam nowych.
  
 
te które mi wpadły w ręce były olejowe, ale produkują różne półki to może przez to. Miałem B6 w corsie i robiły robotę i gdyby nie cena nowych i braku dostępności używanych też bym latał teraz na bilstenach w dupowozie. Jakoś tak bardziej popularne są niż koni.
  
 
Panowie, jaki jest najlepszy materiał na uszczelki do gaźnika?
Chciałbym sobie zakupić arkusz i sam wybić, bo do mojego samochodu nie ma dostępnych.
  
 
Kręgielit
  
 
Myślałem nad kryngielitem, ale czy nie jest on zbyt twardy, jak na stosunkowo miękki znal gaźnikowy( pół dnia planowałem płaszczyzny gaźnika, chciałbym tego uniknąć )
  
 
używasz 0.5mm i nie ma problemu, nie jest za twardy nie jest za miękki.
  
 
Jaka powinna być odległość pomiędzy hallem a walkiem sygnałowym w aparacie?

Aparat w głowicy...
  
 
Nanoplex kontra Aparat zapłonowy??
Co lepsze do kjs? Od zawsze jeździliśmy na aparacie, ale składam nowy silnik i zastanawiam się co lepsze, aparat czy nano. I nie potrafię sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Help me
  
 
Wałek 866 w SC Sporting:
1. Czy jest różnica w zakładaniu do MPi i SPi? Czy oba silniki nadają się do założenia taka samo?
2. Jeżeli silnik i wałek jest w dobrym stanie to co jeszcze trzeba poza samym wałkiem wymienić?
3. Czy trzeba zmieniać komputer?
4. Co trzeba zmienić poza samym wałkiem aby to dobrze działało a nie tylko odpalało i jako tako jechało (nie mam na myśli wysokiej mocy, tylko lekki tuning do jadu na co dzień)?

Właśnie zobaczyłem SC wystawione na sprzedaż dwie ulice dalej i potrzebuję szybko dziurę w głowie uzupełnić.
  
 
siemano . pytanie tego typu czy jest sens planować głowice 6mm pod wałek 290 halczyńskiego ?
  
 
Czy przekaźnik, który po wciśnięciu przycisku cyka może być zepsuty?
  
 
zbysio007 zakładaj nanoplex ! bezawaryjność gwarantowana najlepiej niebieski , pozdro
  
 
Witam jak podłączyć obrotomierz z łady do 126 eleganta obrotomierz latał już w 126
  
 
ogarnąłem podłączenie jednak obrotek wskazuje 3tys obrotów a malec już żyły wypruwa ???
  
 
Cytat:
2014-06-15 21:04:21, Bartek126el pisze:
ogarnąłem podłączenie jednak obrotek wskazuje 3tys obrotów a malec już żyły wypruwa ???


nie jest przeskalowany ?
  
 
To teraz co tu zmienić 1 czy 2

[ wiadomość edytowana przez: Bartek126el dnia 2014-06-18 16:26:49 ]