Szybkie pytanie, szybka odpowiedź - Strona 159

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, od kupna w moim yugo falują obroty, oczywiście ten problem objawia się tylko na "wolnych". Silnik 1100 na wielopunkcie. Drugie pytanie tyczy się drążków kierowniczych, chciałbym spytać, czy te będą pasować

http://allegro.pl/koncowka-drazka-fiat-127-seat-fura-autobianchi-i4335655646.html

http://allegro.pl/drazek-kierowniczy-fiat-seat-zastawa-autobianchi-i4292030439.html

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  
 
pytanko mam szybkie i krótkie.
w związku z tym, że kupiłem przyczepkę na cytrynkach, a chciałbym zmienić na nowszy rozstaw co będę musiał wymienić?

i jeszcze jedno się mnie przypomniało pytanko.

Czy tulejki rozrusznika są takie same w rozruszniku na linkę i w nowszym typie?

[ wiadomość edytowana przez: czeczun dnia 2014-06-24 23:42:05 ]
  
 
Cytat:
Wałek 866 w SC Sporting:
1. Czy jest różnica w zakładaniu do MPi i SPi? Czy oba silniki nadają się do założenia taka samo?
2. Jeżeli silnik i wałek jest w dobrym stanie to co jeszcze trzeba poza samym wałkiem wymienić?
3. Czy trzeba zmieniać komputer?
4. Co trzeba zmienić poza samym wałkiem aby to dobrze działało a nie tylko odpalało i jako tako jechało (nie mam na myśli wysokiej mocy, tylko lekki tuning do jadu na co dzień)?

Właśnie zobaczyłem SC wystawione na sprzedaż dwie ulice dalej i potrzebuję szybko dziurę w głowie uzupełnić.


walek 866 byl tez seryjnie montowany w 1.2 spi, pod koniec produkcji punto 1, lata 98-99 w silnku 176B4. Mam 176B4 w pandzie, ale z gaznikiem z uno 1.1 , jezdzi fajnie.
  
 
Czy w wydziale komunikacji podczas rejestrowania sprawdzają zgodność/poprawność numeru dowodu osobistego osoby od której został pojazd nabyty?

Papierologie mam zawiłą, syn od którego nabyłem pojazd nie może znaleźć nigdzie numeru dowodu osobistego ojca, który nie żyje.
  
 
Cytat:
2014-06-26 21:57:59, MCQUEEN pisze:
Czy w wydziale komunikacji podczas rejestrowania sprawdzają zgodność/poprawność numeru dowodu osobistego osoby od której został pojazd nabyty? Papierologie mam zawiłą, syn od którego nabyłem pojazd nie może znaleźć nigdzie numeru dowodu osobistego ojca, który nie żyje.



możesz zamiast dowodu wpisać (jeżeli mają oczywiście) numer paszportu, albo po prostu wpisać numer pesel. Powinno przejść.
  
 
Czy szczotki i tuleje w rozruszniku do dohca są zamienne z polonezowskimi?
  
 
Znalazłem w garażu gaźnik o oznaczeniu 2101-1107010-02 produkcji ZSRR. W jakim modelu łady go montowali? 2101? Szukałem info w internecie ale znalazłem różne informacje na ten temat.
  
 
2101 w latach 74-76
  
 
Wielkie dzięki za info. Jak coś gaźnik jest do sprzedania, jest nowy jeżeli ktoś by był zainteresowany.
  
 
50zł ?
  
 
Muszę się rozglądnąć ile to może być warte.
  
 
ruska felga do 126p podejdzie na seryjnych śrubach?

  
 
podejdzie
  
 
dzięki, dawno się nie bawiłem w 126p a troche wiedzy uleciało
  
 
jaka jest srednica piasty w 126p?
  
 
Jakie szczęki hamulcowe lepsze do Fiat 126p używanego w amatorskich rajdach Ferodo czy TRW ??? chyba że ktoś może polecić jeszcze coś innego
  
 
Co prawda nie w rajdach ale w ruchu ulicznym używałem Ferodo ale nie trzymały samoregulatory i pedał cały czas wpadał, po "pod pompowaniu" był twardy ale zaraz wpadał z powrotem. Zmieniłem szczęki na najtańsze Kampol i problem zniknął.
  
 
Cytat:
Jakie szczęki hamulcowe lepsze do Fiat 126p używanego w amatorskich rajdach Ferodo czy TRW ??? chyba że ktoś może polecić jeszcze coś innego


Wystarczy TRW, ale przede wszystkim płyn - zalej takim SRF-em, albo EBC min do 400 C
  
 
Panowie - pamięta ktoś oznaczenie/wymiary łożysk mechanizmu różnicowego z mostu jugosłowiańskiego 125p?
  
 
Panowie , czy tylna belka jest taka sama w FL-u i elx ? Zanabyłem właśnie dzisiaj Happy Enda i mam ten element skorodowany . Nigdy nie posiadałem eleganta , i jestem w tym temacie lajkonikiem .