Jak bezboleśnie wyjąć tylna kanapę ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie jak bezpboleśnie pozbysc sie tylnej kanapy? nie mam czasu na sprawdzanie wiec prosze was o jakas sprawdzonaa formule
a tak wogole jestem osoba cierpiaca nie mam stalego kablowka powiedziala ze musze czekac na modem do polowy przyszlego tygodnia
hmmm a i jeszcze jedno, czy jak sie wyjmoje tylna kanape to cos jeszcze rozdziela bagaznik od wnetrza? jesli tak to jak tego sie pozbyc ?
  
 
Witam ! Właśnie przeczytałem, że jestem już Klubowiczem !!!!!!
Cieszę się bardzo z tego faktu.
Co do kanapy tylnej - należy podnieść siedzenie, następnie odkręcić 1 (jedną) nakrętkę, która przytrzymuje oparcie w dolnej części, a potem unieść do góry oparcie - w górnej części są 3 uchwyty. To wszystko. Bagażnik od wnętrza oddziela płat blachy z różnymi wcięciami i nie można się tego pozbyć, no chyba że się wytnie
Hej !
  
 
mozna wyciac ?
Chętnie bym to zrobił , jestem zdesperowany, musze przewiesc ogromny mebel na odleglosc 135 km a jak nie wyjme kanapy i przedniego siedzenia to nijak mi sie nie zmiesci, chociaz nie mam pewnosci czy nawet po wyjeciu wszystkiego mi sie zmiesci
cholera a transport kosztuje 500 zł

  
 
wytnij te blachy za kanapą to ci się chińska ósemka zrobi z samochodu :D
niestety stary espero to nie ciężarówka, a te blachy to są po to by samochód był sztywny, no chyba że ci nie zależy, wsumie to może sie będzie lepiej w zakręty składał
:lol:
to też jakiś rodzaj tuningu ;-)

[ wiadomość edytowana przez: Krzysiek-Diackon dnia 2002-10-09 22:15:16 ]
  
 
To za te same pieniadze zainstalujesz sobie hak i pozyczysz przyczepke... (a hak zostanie)