OT. Jaco strącił smigłowiec Millera

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
widzicie jaki skubany
stracil Millera z Jakubowska kolo piaseczna
  
 
Ale dlaczego akurat Jaco? I za co?

P.S. Należało im się.
  
 
bo Jaco tam mieszka
a oni po jego niebie latali
  
 
heheehee, pewnie stracil ten ruski zlom za pomoca kamienia a moze pilot probowal sie scigac z esperem


[ wiadomość edytowana przez: RICO__ dnia 2003-12-04 22:22:52 ]
  
 
JACO wyróżnienie to za mała nagroda
  
 
Teraz sie pewnie ukrywa przed AT
  
 
Ale podobno sa poturbowani tylko
  
 
bardzo to wszystko zabawne
pomyslecie najpierw co by sie stlao jakby Polska teraz stracila premiera, i to w taki sposob - abstrachując od tego jaki on jest...
  
 
Cytat:
2003-12-04 22:46:59, Lasombra pisze:
bardzo to wszystko zabawne
pomyslecie najpierw co by sie stlao jakby Polska teraz stracila premiera, i to w taki sposob - abstrachując od tego jaki on jest...



no coz-nie sadze zeby tu byly wielkie marsze żałobne, musiałby sie znalesc nowy (Oleksy, Hausner-obecny v-ce premier) ale i tak kaszana by była

Ps: Bartek jak pisze to...z rozmachem
  
 
Cytat:
Ps: Bartek jak pisze to...z rozmachem



Heh pobił swój rekord - dotychczasowo 3 Dziś zrobił 4 posty. Jeden usunąłem wcześniej
  
 
Zoltar a z kad wiesz ze 3 zrobilem? a ktory usunoles moze na wany temat pisalem. Rzadam wyjasnien
  
 
Cytat:
2003-12-04 23:14:01, Bartek1112 pisze:
Zoltar a z kad wiesz ze 3 zrobilem? a ktory usunoles moze na wany temat pisalem. Rzadam wyjasnien


Usuwam "posty powtórzenia". Za często klikasz na "wyślij"
  
 
aha no bo mi czasami sie casina i mysle ze nieposzlo i naciskam. Postaram sie tego nierobic przepraszam
  
 
Cytat:
2003-12-04 22:46:59, Lasombra pisze:
bardzo to wszystko zabawne
pomyslecie najpierw co by sie stlao jakby Polska teraz stracila premiera, i to w taki sposob - abstrachując od tego jaki on jest...


Jak to co? Polska pod dowództwem Andrzeja z Lepperów stała by się krainą mlekiem i miodem płynącą. A 1 maja 2004 wstąpilibyśmy do ZBiRu.
I zapanowała by wieczna szczęśliwość
  
 
Ja tam Leppera lubie przynajmniej obrady sejmu na 2 programie jak leca niesa takie nudne jak kiedys. Mozna sie posmiac. I podoba mi sie ze najezdza na wszystkich ale uwazam troche to on ma racji
  
 
Mi się słabo robi jak go słyszę.
A jak widzę wyniki sondaży to mi się włos jeży na głowie. Mam nadzieję, że do wyborów się coś zmieni bo jak nie to pozostanie emigracja do Gwinei Równikowej
Andżej był fajny jako folklor, ale jako polityk który może zostać premierem - to już jest groza.

[ wiadomość edytowana przez: Martinezzz dnia 2003-12-05 00:12:09 ]
  
 
Cytat:
2003-12-04 22:49:31, Petersen pisze:
Cytat:
2003-12-04 22:46:59, Lasombra pisze:
bardzo to wszystko zabawne
pomyslecie najpierw co by sie stlao jakby Polska teraz stracila premiera, i to w taki sposob - abstrachując od tego jaki on jest...



no coz-nie sadze zeby tu byly wielkie marsze żałobne, musiałby sie znalesc nowy (Oleksy, Hausner-obecny v-ce premier) ale i tak kaszana by była

Ps: Bartek jak pisze to...z rozmachem


widze ze nie zostałem do konca zrozumiany....

chodzi o to ze nie mozmey sobie pozwolic na chaos u wladzy, na kampanie, na marszy zalobne itp itd... mamy za pare miesiecy wstapic do Unii i musi zadbac o to żeby w UE godnie funkcjonować.
nie chodzi mi o dyskusje czy miller jest dobry czy zły, chodzi mi o uzmysłowienie wam że kiedy waża się losy wasze i waszych przyszłych dzieci i wnuków, na brak premiera i upadek rządu nei można sobie pozwolić.

ale pewnie powiecie ze sie czepiam.
  
 
Lasombra wcale sie nie czepiasz-nie byloby nowych wyborow, premiera wybiera rzad, wysuwa go parta rzadzaca (czyt. SLD) i nie byloby nowych wyborow ani upadku rzadu tylko nowym szefem rzadu zostalby ktos z lewicy i tyle
  
 
Cytat:
i musi zadbac o to żeby w UE godnie funkcjonować.


Wiesz Lasombra - ja pierdolę godne funkcjonowanie p. millera skoro ja i moja rodzina (a i wiele innych) nie możemu godnie ŻYĆ.
Ponadto uważam że ponoszenie kosztów na wizytówkę w Brukseli nie zmieni faktu że Polska i Polacy to biedota. Poza oczywiście p. millerem który w dupie ma Polskę i Polaków bo on już żyje i funkcjonuje godnie od lat. I nie mów mi nic o "zaciskaniu pasa" bo to robimy już z 60 lat. Z jakim wynikiem ? Wyciągnij więc wniosek. Jeśli masz na myśli to że p. miller reprezentuje nasze interesy w UE to sądzę że się mylisz. Dba tylko o swoje interesy i gówno go obchodzi całą reszta. Gdyby było inaczej to mielibyśmy jakaś poprawę a tu pomimo wprowadzenia na początku kadencji dodatkowych podatków (podatek od oszczędności, podniesienie składki zdrowotnej - więcej teraz nie pamiętam) jeśli się coś zmienia to tylk ona gorsze więc albo p. miller jest niekompetentny albo nie ma chęci żeby pomóc komukolwiek oprócz siebie. I nie miałbym nic przeciwko temu żeby "beton" jak mówili o nim nawet koledzy z PZPR poszedł sobie w wyniku tego wypadku na rentę lub wcześniejszą emeryturę. A najlepiej żeby go wsadzili za kratki - byłby to dobry początek pociągania polityków do odpowiedzilności za swoje nieodpowiedzialne decyzje.
  
 
I chce jeszcze dodać że żadne losy się nie ważą... Unia nas chce kupić jak najtaniej - jesteśmy b. łakomym kąskiem - 40 milionowy rynek zbytu to spora część wschodniej europy - to więcej niż połowa potencjalnych klientów wszystkich zsumowanych państw członkowskich razem. Jeśli nie wierzysz - dwa argumenty : zobacz jak firmy walczą o Chiny i tamtejszy rynek zbytu - ciekawe czemu jest on taki ważny ... A druga sprawa : jeśli biedny kraj w którym obywatele nie mają dóbr i sami ich nie produkują wchodzi w układ z krajem bogatszym który ma dobra i który je produkuje to chyba jasne jest kto kupuje a kto sprzedaje i który przemysł się rozwija. Polska ma na export jedynie prąd i produkty rolne ew. węgiel. Zobacz co się dzieje z tymi gałęziami przemysłu w Polsce. Czyżby zbieg okolicznosci ? W polityce nie ma zbiegów okoliczności. Chyba zgodzisz się że ktoś straci a ktoś zarobi na wejściu krajów członkowskich do UE. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, nie ?