ŁADNE resoraki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze Robal miał codzienny dostęp do forum, na jednym, wielkim, niepodziel(o)nym forum Miły wrzucił adresy stronek z modelami autek. Były tam również ładne modele naszych ładnych autek (www.geocities.... cośtam-cośtam).

Pytanie jest następujące:

CZY KTOŚ MA MOŻE JAKICHŚ DOBRYCH (lub mniej dobrych) ZNAJOMYCH ZA NASZĄ WSCHODNIĄ GRANICĄ ???

Chodzi o to, że to chyba właśnie tam można dostać takie cacuszka???
Ciekawe ile kosztują takie modele ???
Żaden producent modeli (BBURAGO, MAISTO, Majorette, czy inne takie) nawet nie chce dostąpić zaszczytu !!! produkowania ŁADNYCH modeli !!!
A może poprostu produkują modele aut, na które nie stać przeciętnego zjadacza chleba ??? (Lamborghini, Ferrari, ...... . Chociaż jest Cinquecento, Punto, ...).
Taki model (skala: 1:43) kosztuje (w zależności od sklepu) do 10 (słownie: DZIESIĘCIU) złotych.

Jeśli ktoś może się dowiedzieć, ile takie małe, Ładniutkie autka kosztują, to niech da znać. Ja osobiście jestem BARDZO ciekawy.

Jeśli ta kwota nie przekroczy znacznie 10 złotych, to jestem zainteresowany nabyciem 2107 i 2111 po jednym egzemplarzu. 2107 może nawet dwie sztuki - jedna pójdzie od razu do "lakiernika" (tak zrobiłem z modelem CC od Bburago - jeden jest oryginalnie srebrny, drugim zajął się "lakiernik" i jest w kolorze niebieskim z przyciemnionymi szybami).


Jeśli udałoby się komuś dotrzeć do jakiegoś dostawcy modeli, to mógłby to być pomysł na kolejny gadżet klubowy !!!

PS SORKI za takl długi wywód !!!
  
 
Modele łady w sklepach modelarskich są dość drogie, a ich jakość nie jest najlepsza. Widziałem 2101 za 25 zł. Oczywiście gdyby ktoś miał bezpośredni kontakt z jakimś miłym Rosjaninem, co nie chce zarobić na przewiezieniu zbyt dużo to wyjdzie taniej.
Leszek z Gdyni ma rodzinkę na Białorusi o ile mnie pamięć nie myli....Może tam tez jest jakaś szansa?
  
 
za kazdym razem jak jestem w jakims sklepie i jest tam dzial zabawkowy to patrze czy nie ma modeli 2107
  
 
kiedyś widziałem takie modele na allegro bodajze dwa (2107) ale w obu przypadkach sie spóźniłem ale drogie były bo ponad 40zł
rosyjskie orginały-drzwi sie otwierały,bagaznik i klapa od silnika...
fajna sprawa taki resorak ale w sklepach chyba sie takich juz nie znajdzie.
No moze w antykwariacie

pozdrawiam
  
 
witam

wlasnie dzis odebralem
kupine na allegro

2101

2102 moja upragniona

suma sumarum dalem za nie po 20 pln

pzdr max
  
 
WooW
Takiego resoraka to bym se kupił.Mam kumpli kolekcjonerów już kiedyś pytałem podobno w Warszawce jakieś giełdy są z takimi żeczami.A MODELE takie ŁADne ciężko trafić a szczegulnie kombi.
  
 
ja uparcie szukam modelu 2107 i jakby byla koloru mojej to by bylo super
  
 
Witam
Franc, ja taki mam, i dokładnie wkolorze Twojego autka
w sumie jutro 6.12.. a co mi tam, już szukam go dla Ciebie
  
 
Mirek, dzieki stokrotne, jak dojze gdzies biala to ci kupie.Pozdrawiam.
  
 
mam juz model swojej siodemki, dostalem od Mirka, byla granatowa, wczoraj przemalowalem na kolor zblizony do mojej, troche kiepsko mi to wyszlo ale wyglada fajnie, fotki wyslalem konriemu, mam nadzieje ze wrzuci na stronke.
  
 
NA krakowskiej giełdzie staroci ( i różnego dziadostwa)na ul. GHrzegórzeckiej mozna kupić modele łady 2101 i cos tam jeszcze . Cena 30-50 złotych . To takie same jak ktos wyzej wymienił , z tymi otwieranymi klapami i drzwiami. Miałem swego czasu takiego moskwicza kombi- był nie do "zjechania"))
ALe modele z tej serii - pierwsza klasa
Paweł
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=18613434

Łada milicja
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=18692825

zielona Samarka
  
 
sa juz zdjecia modelu na naszej stronie
  
 
Fajny ! A jaka to skala?
  
 
No i pozazdroscilem Francowi modeliku - wkrotce bede mial swoj, a to dzieki uprzejmosci magika (nalezy Ci sie duzy browar kolego ), ktory jak widac zamiescil link na aukcje alegro - juz sobie zamowilem moja Samarke i co lepsze nawet nie wymaga lakierowania jak 2107 Franca, bo kolor jest prawie identyczny - przynajmniej na zdjeciu z aukcji
A swoja droga kiedys sie zbieralo takie modele - polskie, rosyjskie, czeskie - byly maluchy, duze fiaty, polonezy, skody - slowem z takich modeli mozna byloby zrobic spory zlot aut RWPG jak w Gdansku Niestety pozniej przyszedl Matchbox i te swietne zabawki ustapily miejsca BMWicom, Audi, Ferrari itp. A szkoda, bo byly swietne - az lza sie w oku kreci... heh co ja pisze mlody jestem i taka nostalgia Ale powaznie szkoda, ze nie zadbalem o nie - teraz chetnie bym sobie zrobil kolekcje A tak na marginesie znalazlem w zbiorach zakurzona Nive i 2101 Moze nie w super stanie, ale sa - moze uda mi sie wreszcie porobic foto mojej Samarce to i przy okazji modele wysle jak dam rade, choc nie obiecuje
  
 
No i proszę jak ŁADniE !!!

Ja zacząłem temat, a chłopakom się dostaje (resoraki) !!!

Gdzie tu jest sprawiedliwość ???????????????????????????????

buhuhu
  
 
2105
  
 
fajna ta 05
ciekawe czy 03 były
  
 
Nie wiem czy było wcześniej:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=18919695
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=18919697
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=18919706