Pytanko!!!!o sprężynki!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kombinujemy z Darim podmiane spręzynek ode mnie z sedana do jego kombi!!!Czy ktoś może wie czy taka historyjka jest wykonalna???Może któryś klubowy "grzebirączka" wie coś na ten temat????
  
 
No wlasnie, oto jest pytanie - czy po wstawieniu sprezyn z sedana do kombi troszke tyl moze byc nizej ze wzgledu na troche wiekszy ciezar (chyba jakies kilkadziesiat kg), czy beda pasowac rozmiarem w gniazda?
  
 
Cytat:
Kombinujemy z Darim

Sorki miało być z Radim
  
 
sprawdź w EPC jak wyglądają częsci i czy mają identyczne numery, co do sprężynek to obstawiam że siądzie niżej i z 1,5 cm, ale to takie gdybanie tylko jeśli wogóle się da.
  
 
Jest taka sytuacja że on ma obniżone kombi o jakieś 40mm,i chce wrócić do stanu fabrycznego ja natomiast chętnie bym poszurał w dół.Tylko że nawet w ASO nie są w stanie udzielić konkretnych odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!
  
 
elo uran! nie jestem specjalista ale z tego co sie orientuje to modele combi i nie kombi maja zawsze inne srezyny! no albo prawie zawsze! jest tak na przykald w mojej ave! i w nowej ave tez tak jest! takze w carinie pewnie tez wlasnie taka sytuacja! ale kolei roznica moze nie byc znowu taka wielka!!! ciezka sprawa! najlepiej odszukaj szrot toyoty! w takich miejscachc maja wiedze taka jak w toyotcie w japonii) pozdro i powodzenia