Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak sobie załatwisz abgasgutachten to nie ma problemu nawet z wodotryskiem.
ale żeby go otrzymać (abgasgutachten)to niestety konieczny jest zakup tych instalacji u niemieckiego dystrybutora.
Jeśli chodzi o ICOM to nimii jest GASKIT i DR. FISCHAN.
tematem BRC się nie interesowałem.


Cytat:
2008-01-24 21:24:01, krokus pisze:
Witam mam pytanie do croma1 czy montaz systemu jtg icom,lub sequent 24 zalozona u was otrzyma odbior(euro4) TÜV W DEKRA BERLIN

  
 
zna ktoś może frime blue-lpg z legionowa koło warszawy? zakładał tam ktoś gaz? gosciu ma dość tanio ale chce być pewny ze mi ktoś nie sp.. auta. Ewentualnie jezeli ktos może poleci wmiare tani zakładzik w warszawie bede wdzieczny
Pozdrawiam
  
 
Montowałem w firmie Adgaz z Piaseczna k.wawy już trzy auta, ostatnio Chryslera Pacyfika 3,5 V6 i jestem z nich barzdzo zadowolony. Z żadnym autem nie miałem problemów, fachowo zawsze podchodzą do sprawy

www.adgaz.eu
Pozdrawiam
  
 
A znacie może firmę Gaz-poll z Warszawy ul. Szarych Szeregów? Proponują mi instalację KME za 2.200zł...
  
 
Witam, jestem nowy na forum, ale gorąco polecam stronę
www.dobrzygazownicy.pl

Strona zrzesza, albo przynajmnie ma na celu takowe działanie, firmy montujące instalacje gazowe na terenie Krakowa.

Na dzien dzisiejszy jest tam dopiero jedna firma, ale tak się złożyło, że sam montowałem w niej (tej firmie) instalację do swojego samochodu.

Mam nadzieję, że strona zbierze większą ilość firm w najbliższym czasie i ułatwi nam (klientom) znalezienie odpowiednich instalatorów.

Pozdrawiam,

Wojtek
  
 
Witam czy ktoś zakładał gaz w tym warsztacie
AUTO GRZEŚ
05-816 Michałowice, ul. Rumuńska 31
http://www.moto-market.pl/autogrzes-gaz/
prosze o opinie na temat tego warsztatu
  
 
witam
Panowie i Panie(jesli takie sa na tym forum ) czy macie moze godny polecenia warsztat w Tychach badz okolicach
Dzieki za wszelkie namiary
  
 
Witam ja osobiście polecam firmę "ALDI" w Bełchatowie.Podoba mi się
u nich profesjonalne podejście do klienta.Warsztat czysty,pokrowce na siedzeniach ogólnie miła atmosfera że nie wspomnę o kawie.
POLECAM

WWW.ALDI.NET.PL
  
 
Cytat:
2008-03-13 22:12:33, xantiamkII pisze:
czy macie moze godny polecenia warsztat w Tychach badz okolicach Dzieki za wszelkie namiary



Ja zakładałem w http://www.carbud.pl/04.htm ponad miesiąc temu instalacje Stag 300 do Mazdy 6 2,3l i szczerze polecam!
  
 
Cytat:
2007-03-19 15:20:55, Jabuszko pisze:
Ja polecam w Warszawie zaklad znajdujacy sie za promenada chodzi o ENERGY GAZ POLSKA wszytko szybko ladnie bez problemow i ejst z kim pogadac polecam ;] [ wiadomość edytowana przez: Jabuszko dnia 2007-03-19 15:21:26 ]



Do czasu aż nie będziesz miał problemów

Dzwoniłem do nich w tygodniu pytam ile będzie kosztowała instalacja:
- 2600 STAG
- 2800 BRC + 150 za wlewkę pod klapką wlewu paliwa

przyjechałem na miejsce - cena wzrosła do 3150 i tekst: panie ... w życiu 2950 nigdy u nas BRC nie kosztowało. Jestem zniesmaczony.
  
 
Jaki jest najlepszy warsztat w Warszawie lub w okolicach???

PS. Chcem założyc gaz do fiata punto 1.1
  
 
witam polecam warsztat instalujący GAZ do aut-RYBKA GAZ -WRZEŚNIA UL.WROCŁAWSKA 42-ZAMONTOWALI MI SEKFENCYJNY WTRYSK GAZU RENOMOWANEJ WŁOSKIEJ FIRMY B R C -MOJE AUTKO ZACHOWUJE SIĘ DOKŁADNIE TAK SAMO JAK NA BENZYNIE-ZERO% STRATY DYNAMIKI I MOCY SPALANIE BENZYNY NA 100km-12L GAZU-12.5 UŻYTKUJE JUSZ PONAD ROK BEZ ŻADNYCH USTEREK PRZEJECHAŁEM W TYM CZASIE -64000 KM!!!!!NAPRAWIAJĄ I MONTUJĄ BARDZO FACHOWO-W RAZIE CZEGO TEL DO NICH-061-437-98-65 JESZCZE RAS POLECAM!!!
  
 
Witam.
Znacie może zakład, który potrafi wyregulować instalację BRC Flying Injection? a może ktoś z Was ma taką instalkę u siebie w samochodzie?
prosiłbym o odpowiedź
pozdrawiam
  
 
Witam !!!

Proszę o POLECENIA warsztatów montujących gaz w POZNANIU
  
 
Witam interesuje mnie jaka instalacje polecacie do audi 80 b-4 silnik2,3,jaki jest koszt i najwazniejsze warsztat w Warszawie ktory zakladal do takich aut instalacje,poniewaz czytalem ze ciezko cos do tego silnika dobrac ze wzgledu na wtrysk mechaniczny i przewaznie sa problemy a nie przyjemnosc z jazdy,z gory dziekuje za wszystkie informacje,pozdrawiam sebastian
  
 
Pytanie do croma1
Witaj,czy jestes pewien za swoich montazystow siedzac za granica?
Czy to jest ta sama jakosc montazu instalacji jak pare lat temu?
  
 
Warszawa, ul. Codzienna 50 FULL PROFESJONALIZM!!!!!

Polecam szczerze, szczególnie długowłosego osobnika imieniem Robert - prawdziwy LPG Master.

Pozdro
  
 
jestem pewien bo wpadam na jakis nkilka godzin


Cytat:
2008-06-26 18:18:39, fiki pisze:
Pytanie do croma1 Witaj,czy jestes pewien za swoich montazystow siedzac za granica? Czy to jest ta sama jakosc montazu instalacji jak pare lat temu?

  
 
A w okolicach Radomia i samym Radomiu może ktoś coś polecić.
  
 
Wtajcie,
Pragnę szczerze polecić warsztat montujący instalacje gazowe w Warszawie przy ul. Toruńskiej. Firma Dar-Mil Dariusz Milczarek. Jestem pod wrażeniem fachowości i solidności. Piszę tutaj o doradctwie, montażu i obsłudze posprzedażowej.
Instalowałem tam instalację elpigaz IV generacji (vega-i, stella, i-plusy) do Ravki 1,8 i:
1. Doradztwo
Poinformowano mnie o wszystkich możliwych wadach i rozwiązaniach przeciwdziałania im w silniku. Miałem wątpliwości czy montować do Toyoty, co z głowicą, zaworami. Pan Dariusz wszystko szczegółowo wyjaśnił, uzasadnił dlaczego poleca taką instalację, dlaczego lubryfikacja. Przed instalacją szczegółowo sprawdził stan motoru na benzynie. Generalnie poinformował mnie, że instaluje tylko takie rozwiązania za które potem może wziąć odpowiedzialność. Moja instalacja działa genialnie.
2. Montaż
Montaż nie trwał 4 godziny tylko dwa dni. Pan Dariusz poinformował mnie, że stosuje taką praktykę z uwagi na fakt wykonania montażu w sposób spokojny, staranny i wymogu przeprowadzenia testów drogowych dzięki którym będzie pewien, że działa dobrze.
3. Obsługa posprzedażowa
Zawodowo zajmuję się kreowaniem obsługi Klienta. Specjalizuje się w utrzymywaniu relacji z Klientem na podstawie obsługi posprzedażnej. W związku z czym jestem strasznie uczulony na wiele niuansów w relacjach, wykonaniu. To trochę taki mój pech, bo - muszę się przyznać - jest w tej chwili niewiele firm z którymi potrafię realizować cokolwiek. Taki trochę film z obrażeniem się na więszość sklepów i usług. W tym przypadku idę jak w dym. Owszem trzeba się umówić na serwis (przegląd), ale nadal jestem traktowany z pełną odpowiedzialnością i uprzejmością jak przed zakupem.
Odpowiedzialnie i uczciwie - Polecam.