Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najstarsza i najbardziej doświadczona firma w Krakowie zajmująca się montażem instalacji gazowych marki BRC, LOVATO, STARGAS. Doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantuje, że nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług. Zajmujemy się również: profesjonalną mechaniką pojazdową, naprawą amortyzatorów i zawieszeń, klimatyzacją samochodową, napełnianiem butli turystycznych. Posiadamy własną stację paliw LPG.

Serwis samochodowy - Auto Gaz Centrum w Krakowie, ul. Mogilska 118. Zakład czynny pon-pt w godzinach: 8.00 -16.00.

Kontakt: tel. (12)411-33-22, mexol@interia.pl
Strona internetowa: www.mexol.pl




[ wiadomość edytowana przez: MEXOL dnia 2010-09-30 15:25:00 ]
  
 
Panowie ja zakladalem sekwencje w Lublinie na Firlejowskiej 2 lata temu i smiga mi autko bez zastrzezen, wiec jesli chodzi o Lublin to tam moge polecic, wiem ze w Kielcahc chyba działają, warsztat sie nazywa Planiplastic z tego co pamietam.
  
 
witam panowie, podaje link do warsztatu, w którym zakłdalem sekwencje, bo naprawde chlopaki znaja sie na robocie, jakby ktos szukał warsztatu lpg w Lublinie

www.planigaz.pl

pozdrawiam
  
 
Polecam
CITO Auto gaz
Wrocław
Mam instalacje zakładana w tym warsztacie, mało spala gazu i nie sprawia problemów.
Przeglądy robie planowo i nigdy nie miałem problemów.

  
 
Albaz
Piękna 76a
Wrocław
71 368 74 86
www.albaz.pl

Dla wszystkich zainteresowanych naprawiają tam też wtryski common rail.
  
 
Warszawa

Nie polecam!!

Auto-Gaz Andrzej Smogorzewski
Modlińska 227 a, Warszawa
Telefon : (22) 614 47 13

Człowie zajmuje się czymś o czym kompletnie nie ma pojęcia, Może i się nadaje do montażu instalacji LPG w Polonezach i Lanosach.
Po montażu w BMW e46 nie potrafił wyregulować i odpowiednio ustawić wszystkich parametrów co skutkowało cągłe pojawianie się błędu 171, jedyne co potrafił zrobić to wymienić dysze na większe. żenada..

POLECAM!!
Z czystym sumieniem, Kto tam trafi nie będzie zawiedzony

Nasielsk k.Warszawy

LPG/Diagnostyka Komputerowa/Autoalarmy/CB GG: 10757054
Tel. 695-695-314

Gdyby wszyscy mechanicy/instalatorzy mieli wiedzę taką jak on, to mieli byśmy raj na ziemi
  
 
No nie wiem, jak tam zawsze wolę mieć wybór jak w supermarkecie.
Lepiej przejrzeć kilka ofert niż skupiać się na jednej.
Ostatnio coraz więcej mówi się o auto gazie. Ja masę firm montujących autogaz znalazłem na Favore.pl
Instalacje autogazu LPG, favore.pl

Najtańsza oferta to 1400 zł a najdroższa to chyba 3 tys. zł. Rozrzut cenowy jest spory. Z ofert nie skorzystają jednak dieslowcy, co przy cenie auto gazu (dwa razy tańszy od ropy) byłoby dla nich bardzo opłacalne.



[ wiadomość edytowana przez: Machina dnia 2011-04-20 15:55:56 ]
  
 
Ja osobiście polecam KAMTECH auto gaz w Zgierzu na ul orla 10. Szefa znam osobiście i wiele samochodów u nas w firmie naprawia. ja montowałem już 4 samochody w tej firmie. ostatnio do Audi A4 2003 2.0 FSI jak narazie super bez jakiejkowiek różnicy miedzy benzyną i lpg. Polecam
  
 
Hej!!
Nie znam się zbytnio na samochodach, ale po ostatniej wizycie w firmie KAM-TECH (ul.Orla 10 Zgierz ) auto działa bez zarzutów. Ni ebyła to moja pierwsza wizyta więc mam zaufanie to firmy. Serdecznie polecam, ponieważ od dawna z mężem naprawiamy się u p. Jarosława.
  
 
Cytat:
2011-01-21 21:46:34, EdwardWR pisze:
Polecam CITO Auto gaz Wrocław Mam instalacje zakładana w tym warsztacie, mało spala gazu i nie sprawia problemów. Przeglądy robie planowo i nigdy nie miałem problemów.



Również polecam CITO Auto Gaz z Wrocka.

Alfa Romeo 156 2.2 JTS ( nietypowy silnik)
Instalacja załozona schludnie, silnik prasuje miarowo i oszczędnie.

  
 
ja polecam auto center gaz ul. Dobrego Pasterza 45
31-416 Kraków https://sites.google.com/site/457news/
  
 
KRAKÓW Witam! NIE polecam zakładu FUGGAZI na ul.Lindego.Swego czasu montowałem gaz do mojej Toyoty Corolli.Rozmowa telefoniczna-jak najbardziej miłe wrażenie.Do momentu zapłaty i odbioru auta.Auto sie dławiło,nie chciało jechać ani na benzynie ani na gazie.Było póżno nie mogłem wrócić spowrotem do warsztatu.Pojechałem gdzie indziej naprawić auto.Po naprawie auto śmigało.A ile nerwów i kasy mnie to kosztowało.ODRADZAM FUGGAZI
  
 
Polecam w województwie łódzkim w gminie buczek blisko łasku firmę exgaz, która dobrze montuje instalacje i jest przystępna cenowo. Zapraszam do zobaczenia ciekawej historii: http://sites.google.com/site/news048/
  
 
Niezależnie od województwa można wypełnić formularz na www.zamontujgaz.pl aby uzyskać namiary na najbliższy renomowany zakład montażu
  
 
A ja polecam coś, co pozwoli wam zarobić pieniądze na paliwo do samochodu bez instalacji gazowej. Zajrzyjcie tutaj: http://sites.google.com/site/7770news/
  
 
WITAM.
JA SZUKAM FACHOWCA OD BRC Z WOJ. LUBUSKIEGO! INSTALACJA ZAŁOŻONA OD PONAD PÓŁTORA ROKU- NA GWARANCJI, W MEGANE 98. NA GAZIE SZARPIE, TRZĘSIE I SIĘ DUSI!!

[ wiadomość edytowana przez: andrius dnia 2011-10-26 21:32:01 ]
  
 
Hej, szukam dobrego zakładu we Wrocławiu naprawiającego problemu około gazowe, chodzi o to, że samochód działa na gazie, a gaśnie na benzynie - dawałem już do dwóch warsztatów, ale albo nie wiedzieli, albo nic nie zrobili...
  
 
Coś mi się wydaje że będziesz musiał szukać metodą prób i błędów aż trafisz na kompetentnych mechaników. Tu masz kilka namiarów może dają rade coś poradzić: http://www.favore.pl/search/?cid=161317&q=&city=Wroc%C5%82aw&pid=0&dist=10km&mp=0&addr=&lat=0.0&lon=0.0
  
 
Witam, ostatnio zakładałem gaz w D.T gas system, firmie znajdującej się w Warszawie na ulicy Chełmżyńskiej 249. Spokojnie mogę polecić ten zakład, zamontowana została sekwencja w hondzie civic coupe z 2004 roku. Profesjonalna i miła obsługa. Rozsądne ceny , a silniczek już od 3 miesięcy chodzi równiutko. Polecam.
  
 
Posiadam Fabie 2003 r. 1.6 i chcę założyć gaz.
Może ktoś polecić warsztat z okolic Poznania?

Pozdrawiam