Gaz 69 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chyba ty sie zawiesisz Przemku . Ja sie przesiadam na BFG 31"...
Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2004-01-12 15:06:01 ]
  
 
Czy ktos moze wie, gdzie nabyc polibusze do gieza za rozsadna cene? Kto to produkuje?
  
 
Siwy z Milanowka to robi.
  
 
Dzieki, jest do niego link albo telefon na 4x4? Czy tylko dla tych lepszych ?
Pozdrawiam
  
 
dla lepszych. ... ale zadzwon do mnie, to Ci przekaze
  
 
Dzieki, w przyszlym tygodniu biore sie za kompletacje sztrucla, potem na tydzien do Damiana i nareszcie w teren (lekki oczywiscie )!
  
 
Cytat:
2004-01-14 17:33:41, boreg pisze:
Czy ktos moze wie, gdzie nabyc polibusze do gieza za rozsadna cene? Kto to produkuje? Polibusze produkuje w Wejcherowie Robert Michel tel.604839292 lub o58 5722343

  
 
Dzieki, Zbychu. Profesjonalizm w kazdym calu...
  
 
  
 
  
 
.
  
 
Nie czerwien sie . I tak masz u mnie butelke (maslanki oczywiscie ) za zbiornik. Wlasnie odebralem certyfikat.
Jeszcze raz serdeczne dzieki!!!
  
 
  
 
boreg czy juz kupiłes te polibusze bo ja u siebie kupiłem po 2 zł za sztuke i sa OK. Odnośnie jakiejs dokumentacji to mam instrukcje do gaza i moge Ci ja na płytce wysłać.
A tak ogulnie to witam znów wszystkich po długiej przerwie ale w pracy miałem wymiene kompa i wszystkie adresy mi wcieło ale już teraz bede czestrzym gościem na forum
  
 
A ja myślałem że jeszcze te okna wymieniasz Miło Cię znowu widzieć /na ekranie /
  
 
Zbychu bez przesady okna to fachmany w 2 dni wymienili. Miałem w pracy wymiane kompa i wszystkie adresy mi wcieło, a myślisz że tak z pamięci byś tu trafił ? Kacper mi podał adres no i jestem. W sobote jeździłem gaziorkiem i złamałem sobie resor lewy tylni i znów mam zajęcie przy autku wiadomośc dla posiadaczy gazów - gazik zadba o to żeby było co przy nim robić
Jedyny problem to to że już ostatni w zapasie mi został
  
 
nie łam sięja ostatnio pojechałem sobie lajtowo i oprócz urwanego lusterka /poraz kolejny/i zmartretowania drzwi, pogiełem przedni resor i złamałem obydwa tylne,poczym urwałem przewód hamulcowy.Na koniec to co zostało z Rechota utopiłem pod lodem
A jak mnie próbowali wyciągnąć na kinetyku to się wyprostował hak holowniczy/20mm średnicy!!!!/ i szekla potłukła lampę w Gazie 15m dalej.Tak że mnie mało co dziwi. Acha strary w Gazach w ten weekend też były dwa ukręcone przednie mosty.
  
 
ja sie nie łame to tylko mi się resor w gzie złamał ale to nie problem, wymienie i bedzie
To Ty większe, bardziej kosztowne straty ponisłeś.
Jak dobrze pójdzie to bede miał oponki MT
  
 
Gaza, na razie, nie kupilem bo kontrahent okazal sie niepowazny . Szukam wiec dalej... ale na razie sa inne priorytety. Ale jakby ktos slyszal o jakiejs dobrej ofercie....
Pozdrawiam
  
 
to sie pośpiesz bo 1-2 maja jest koło Widawy zlot gazowo-uazowy
a jak się postarasz to zdążysz