Sezon 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No klubowicze !!!! i nie tylko !!!! Uchylcie rąbka tajemnicy i podzielcie sie z innymi jakie macie plany na nadchodzący rok, jakieś starty, przesiadki do innych aut, jakieś zmiany ????

Z pewnością wiekszość z niecierpliwością czeka na decyzję PZM aż odbywać się wreszcie będą KJS RallyKrakow, no i zeby zrobic licencje, przynajmniej R2.
  
 
plany RallyKraków na 2004 to robienie KJSów + Imprezy Klubowe, ale jak to będzie to czas pokaże.......
  
 
no nie jestem klubowiczem (mam nadzieje ze kiedys bede ) ale w planach na sezon 2004 jest zdobycie RII wiec mysle ze na paru kjsach sie spotkamy. a tak przy okazji to zycze wszystkim powodzenia w nowym sezonie
  
 
a ja jak w przyszłym roku nie zbiorę funduszy na zakup rajdówki, to wyjeżdżam na syberie i mam wszystko w ........
  
 
Dla mnie to też być albo nie być.
Tak czy inaczej chcę jechać na Hillu , obojętnie w jakiej roli. Być może uda się zaliczyć jakiś supersprint na torze fiata w Tychach. Ogólnie te klimaty.
  
 
ja jak tylko przygotuje samochod i KRR bedzie organizowac kjs-y to mam zamiar zdobyc RII
  
 
Cytat:
2003-12-17 20:06:10, NeW pisze:
ja jak tylko przygotuje samochod i KRR bedzie organizowac kjs-y to mam zamiar zdobyc RII



ja tez ale jeszcze nie wiem jakim samochodem
  
 
Moje plany na 2004?? Napewno zdobyc licencje. Nauczyc sie jezdzic ritmo, a przede wszystkicm zmieniac szybciej kola
I oczywiscie jako Klubowiczka przyjezdzac na kreciolki
  
 
Jak fundusze pozwolą to zakup jakiejś fury do zakatowania i robię RII. A potem to już plany na 2005.