łeeeee..... potrzebuję wsparcia ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
finansowego, jest w potrzebie , ten samochód chodzi za mną od dawien, dawna :

Leon

--------------------------------------------------------------------------------

Silnik 1.8 MPI 20V (225KM)
Wersja wyposażenia Cupra R
Kolor nadwozia czarny ebony

Cena wyposażenia 3950

--------------------------------------------------------------------------------

Suma ok. 125000zł


Tylko na to bym w tym momencie zamienił Esperynkę ;p

miałem okazję być przewiezionym jakiś czas temu Leonem TOP SPORT 1.9TDi TOP SPORT (150KM) i tylko pozostaje mi sobie wyobrazić co potrafi taki Leon CUPRA R
  
 
Mój też katecheta się Leon nazywał . Też za mną chodził jak se z niego jaja robiłem. Nie wiem ile potrafił, ale konia miał jednego a nie 225
  
 
Ja bym wolał coś, co by po drodze płynęło z niezauważalną prędkością 200 km/h w absolutnej ciszy i spokoju. Oczywiście ja siedziałbym tam gdzie najbardziej lubię - czyli na skórzanej tylnej kanapie w papuciach z drinkiem i cygarem w ręku, a od prowadzenia byłby Jan w liberii.
  
 
prawda Piotr-ek, ale wtedy stracił byś frajdę z jazdy ...
  
 
No coś Ty! Ja mam największą frajdę właśnie wtedy jak mnie wiozą (nawet moim złomem), dlatego marzy mi się jakiś Maybach na przykład, albo nowy RR wraz z kierowcą. Satysfakcję znajdowałby w drinkach, cygarach i panienkach ze mną podróżujących.
  
 
Krzysiek zamienil bys Espero na tego kajtka ??
Gdzie dzieciaka wsadzisz? Do bagaznika ktorego nie ma ?

Samochod rodzinny na takie badziewie.. WSTYD WSTYD
  
 
Hej DeeJay - maczałeś w tym paluszki ?
Bolsat
Dobre jest !
PS. To tak apropos drinków i aut z tv
  
 
Ja tam zostaje wierny naszemu Koreańskiemy tygrysowi: Daewoo, wybrałbym Chairmana
  
 
Krzysiek - podaj numer konta bo inaczej to nici ze wsparcia .
  
 
Odnośnie Merca Maybacha to mamy już pierwszegi i podejrzewam jedynego w Polsce. Kupił go właściciel firmy produkującej napoje Hellena. Zapłacił, bagatela ponad 2.200.000 zł.
Ja bym Maybacha nie kupił, bo nie lubię małych samochodów
  
 
Cytat:
2003-12-10 15:40:04, Jacenty pisze:
Hej DeeJay - maczałeś w tym paluszki ?
Bolsat


A czemu ja ???
Ale oki, to jeszcze to... ulubiony zespół i płyta :
Alcohollica - Drink'em all
  
 
Ja choruję na Audi A3 1,8T iiii BĘDĘ je miałłłł !!!!!!!!

PS: Pewnie będę je miał za 10 lat i będzię to AUDI 10 letnie, ale co tam - raz się zyje
  
 
Nie jest to wcale taki zły pomysł, proponuję w klubie wprowadzic system argentyński tzn. wszyscy wpłacaja co miesiac 300 zł a wiec ok. 150 członków razy 300 zł = 45000 zł + cena espero i juz mozna cos kupić. W pierwszym miesiącu kupujemy samochód dla Krzyska, w drugim dla mnie itd
  
 
Genialny pomysł Maćku