Sprzeglo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i stalo sie miesiac temu 2 poduszki od silnika a teraz sprzeglo elegancko piszczy. Wiec moze doradzicie gdzie kupic i za jaka cene nowe?
Pozdrawiam Maciek
  
 
Czesc - Ja jestem z Krakowa, wiec nic Ci po sklepach tu. Ale jesli tylko piszczy to moze nie powod jeszcze do wymiany. Mi piszczy lewarek przy zmianie biegow, ale poki dziala nie bede ruszal, chyba, ze mnie od piskow szlag trafi
Gorzej jesli sprzeglo zacznie sie slizgac i auto nie bedzie mialo mocy wtedy trzeba bedzie je wymienic...
Napisz dokladniej jesli mozesz jakie sa objawy procz piskow...
Robert
  
 
Wczoraj obdzwonilem sklepy komplet naprawczy czyli lozysko, tarcza i docisk to okolo 450 zl. Objawy hmm wyglada na to ze nie jest to tarcza bo gdy ruszam na 2 na recznym samochod gasnie. Pisk jest tak niesamowit ze ludzie w obrebie 100 m od mojego samochodu odrazu kieruja swoj wzrok na mnie :d ( to sie nazywa Tunning dzwiekowy ) Na razie obstawiam lozysko jutro samochod jedzie do mechanika wiec fachowiec oceni ile mnie ta przyjemnosc bedzie kosztowala.
  
 
Proponuję żebyś zadzwonił do Sławka (namiary są na mojej stronie) powie Ci co i jak i za ile. Sugeruję a wrećz polecam żebyś zrobił naprawę u niego, części kupi sam i kupi to co potrzeba!!!
Pisk może pochodzić z tego że np. nie masz już okładzin sprzęgała i piłujesz nitami po kole zamachowych..... Z tego że silnik gaśnie wynika tylko tyle że masz mocny docisk....
  
 
Dzieki Macku juz samochod byl u mechanika ( sasiad ) Jak sie okazalo lozysko, po prostu cos tam bylo zle ustawione i lozysko dzialalo caly czas co spowodowalo jej szybkie zuzycie.
  
 
Super jak sie tak szybko koncza nasze przygody z usterkami i w dodatku chyba bezbolesnie dla nas, a zwlaszcza naszej kieszeni