Wigillia w NOK-u ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pierwsza Warszawska! I pewnie nieostatnia . Oczywiscie proponuje Wigillie w terenie. Ale latwym, moze ktos inny bedzie chcial dojechac osobowym.

Termin - 20 lub 21 grudnia (do uzgodnienia)
Godzina - 10-11 rozpoczecie
Miejsce - Ciszyca , moze ta lacha piaszczysta z ktorej startowalismy w maju po raz pierwszy w wode, tam tez mozna zrobic ognisko spokojnie
Organizacja: ognisko prawdziwe, kazdy przynosi oplatek, sledzie, pieczywo, i co tam bedzie chcial, naczynia plastykowe, etc.

To jak nie ma Innych, to ja zapraszam wszystkich Klubowiczow, Sympatykow oraz Pozostalych Ladziarzy i Off roadowcow na ta Wigillie.

przemek67

PS> Trzeba by jakos polaczyc sie podczas Wigilli z Katowicami i Sosnowcem. Mam juz nawet plan takowy. Tylko czy Damian i Andrzej beda wyposazeni w kamerki internetowe. ...
  
 
jestem za ale chyba jednak za 21
choć pewnie znów będe sam bo Agnieszka pracuje a może się myle ??
zobaczymy
  
 
hmmm niestety jak zwykle w te dni kiedy pracuję są jakieś wypady. To chyba już tradycycja ustalania imprez bez mojej osoby
Teraz poważnie - napewno będę myślami z Wami i bawcie się dobrze
  
 
na dzień dzisiejszy nigdzie nie pojade brak samochodu znaczy silnika więc życze miłej zabawy
  
 
Widze, ze brak jest chetnych na Wigillie, to uwzgledniajac ten fakt na 48 godzin przed "impreza" jako pomyslodawca informuje, ze :

WIGILIA NOK-u 20-21 GRUDNIA ZOSTAJE ODWOLANA.

p67