Silnik.... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, i wspolczuje,
zastanawiam sie czy nie taniej i lepiej nie byloby poszukac nowki prawie nie chodzonej a najlepiej 1.7.
Slyszalem ze mozna dosyc tanio takie nowki nabyc przy wschodniej granicy

Damian
  
 
dzięki za dobre słowa
co do szukania to mało czasu ....ja musze miec samochód bo trace kase
ehhhh będzie dobrze ....musi być
  
 
Masz na allegro ->Diesel. Te byly wsadzane do Nivek - podobno sa trwale i malo awaryjne.
Pozdrawiam
  
 
dzięki ale zostane przy swoim ....
  
 
jutro odbieram samochodzik mój kochany
dziś się nie wyrobiłem ... podobno działa ... już ja to sprawdze
  
 
odebrałem samochodzik i.... mam mieszane uczucia .... coś nadal stuka ... powiedziano że jakaś prowadnica zaworu ale coś mi się to nie podoba ....w poniedziałek poprosze aby mi ktoś inny ustawił zawory ...wtedy zobacze jak to jest ....

  
 
Mowilem - wymien na 2litrowy...
Pozdrowienia
  
 
, Nie oszczedzaj ... wstaw 3 litrowy.
  
 
Ja proponuję żeby 4 litry Kto da więcej?
  
 
...i od razu skrzynke na browka... tak ze 20 literkow, zebys sie nie musial czesto zatrzymywac .
  
 
i chyba na przyczepce bym musiał to targać
Poczekam aż Wy wymienicie swoje silniczki

  
 
Wlasnie wymieniam na 2.5l .
  
 
Hmm. Słowo ? a z jakiego wozu ? Diesel ? Pytam bo też mam chęć na wymianę silnika , ale chciałbym ze 3l diesla od Merca. Ale takie cudo to chyba nie wejdzie.....
  
 
Cytat:
2004-01-11 12:45:28, Lysy50 pisze:
Hmm. Słowo ? a z jakiego wozu ? Diesel ? Pytam bo też mam chęć na wymianę silnika , ale chciałbym ze 3l diesla od Merca. Ale takie cudo to chyba nie wejdzie.....


mysle ze zmiana silnika idzie w parze ze zmiana samochodu

Damian
  
 
Damian, oczywiscie masz racje. A do Nivki - diesel 2.5l z Iveco - podobno wchodzi (nie sprawdzalem, ale gdzies na necie byl opis).
  
 
Cytat:
2004-01-12 14:21:21, boreg pisze:
Damian, oczywiscie masz racje. A do Nivki - diesel 2.5l z Iveco - podobno wchodzi (nie sprawdzalem, ale gdzies na necie byl opis).



Jakies blizsze szczegoly? Czy moze szczegolow jeszcze nie ma

Damian
  
 
Szczegoly jak najbardziej OK . Pare poprawek i w droge ...
  
 
Cytat:
A do Nivki - diesel 2.5l

Ty Borgu, lepiej w glowe sobie wstaw z 2 i pol litra, to Ci od razu sie polepszy . A i Nam tez sie polepszy ...
  
 
Przemku nie masz racji - poza tym, ze diesel w Nivce to pomylka - ten jest chyba najlepszy (o ile da sie odpowiednio dobrac przelozenia) ...
Tylko te drgania .
  
 
Cytat:
Ty Borgu, lepiej w glowe sobie wstaw z 2 i pol litra

Mnie chodzilo o cos innego , a
Ty meczysz temat diesla i meczysz ...