Do komputerowców... help

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowni Klubowicze uzdolnieni informatycznie i biegli w temacie programów.
Otórz potrzebuję jakiś w miarę dobry, acz niezbyt skomplikowany program do tworzenia stron internetowych, bo ten k!@#$%^& zaj!@#$%% program autorstwa Microsoftu, napisany przez jakiegoś geja (mam na myśli frontpage'a) kompletnie pop!@#$% mi wszystko nad czym sobie uparcie w wolnych chwilach pracowałem, aby nieco dokształcić się w dziedzinie informatyki.
No, taki jestem zły, że zaraz wypierniczę tego złoma zwanego komputerem osobistym przez balkon i zostanę tylko z notebook' iem .

Uf, już mi lepiej

Tak więc pomóżcie dobrzy ludzie
Jakiś miły programik będzie mile widziany.

P.S Swoją drogą z jakiego powodu w podglądzie samego programu wszystko jest cacy, a po wrzuceniu na serwer wszystko się pierniczy i żaden element nie znajduje się, we wcześniej przypisanym mu miejscu ???
  
 
Poniewaz we FrontPage nie ustawiasz % szerokosci okna a pewnie piksele
Sprawdz to...

www.keyjey.prv.pl <-- strona w calosci zrobiona we Front Page... grafika oczywiscie nie.

Zeby zrobic stronke najpierw musisz sie niestety nauczyc kodu HTML. Bo sam Front Page i zaden inny program Cie tego nie nauczy...
Mozesz uzyc Pajaczka, ale to nie jest program graficzny a typowo "tekstowy".

Tak wiec szukaj jakiegos FAQ do HTMLa
  
 
Taki jestem inteligent, że nawet sobie książkę o HTMLu zakupiłem, ale ja do tej pory zagłębiam się w tematy (książkowe) czysto fizyczne, np. "mechanika precyzyjna i strojenie silników spalinowych" i takie tam tematy
  
 
Jesli nie FrontPage z Office'a, to moze Dreamweb od bodajze Macromedii - polecam polukac za tym na osloskop.net o ile korzystasz z Emula, czy czegos w tym stylu.

Swoja droga ja sobie cenie FrontPage XP, dobry programik choc troche smieci w kodzie.
  
 
TROCHE to troche za malo powiedziane