Jesteśmy legalni :-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj, po wielu bólach i mękach, przyszedł do mnie list polecony, w którym znalazłem informację że....nasz Klub został wpisany do rejestru sądowego, i od dnia 01.XII.2003 działamy jako legalne STOWARZYSZENIE!!! najlepsze jest to że pismo szło do mnie ponad dwa tygodnie, i pewnie gdyby nie to załapalibyśmy się w tym roku do PZMotu, a tak to trzeba czekać do lutego . No ale trzeba się cieszyć że nareszcie się to stało, wkróce po uzyskaniu nr. regon i zgłoszeniu do skarbówki, będziemy mogli przyjmować nowych członków i normalnie działać, trzeba będzie również zrobić pierwsze walne zebranie członków klubu- wiadomo jakie , no ja się cieszę zajebiście

ps. nie zapominajcie o płaceniu składek członkowskich
  
 
Konrad no to gratuluje życze owocnej Twojej pracy i duuużo wielkich sukcesów i dużych składek
  
 
Cytat:
2003-12-16 19:34:12, Konrad_P pisze:
trzeba będzie również zrobić pierwsze walne zebranie członków klubu- wiadomo jakie , no ja się cieszę zajebiście




rozumiem że to bedzie spotkanie przy kawie i ciastkach full kultura.
Wreszcie też się cieszę, bo namiesza to trochę w AK
  
 
no to trzeba to wreszcie oblac panie prezes co ty na to
  
 
Gratulacje, mysle ze teraz bedzie latwiej z nawiazywaniem kontaktow i organizacja.

pozdrawiam kangurczak

PS. Zycze milego walnego zebrania
  
 
Cytat:
2003-12-16 20:19:29, tomy21 pisze:
no to trzeba to wreszcie oblac panie prezes co ty na to


no tommy dobrze gada trza to oblac jeeeeaaaaa
  
 
ja tez sie bardzo ciesze!!!
  
 
No to moje gratulacje i rowniez sie ciesze.
  
 
Ciekawe czemnu jeszcze postman (Gadzio) nic nie napisal , przecież to dla tomiego i gadzia kolejny powód do picia
  
 
  
 
Cytat:
2003-12-16 23:04:46, Marek-s pisze:
Ciekawe czemnu jeszcze postman (Gadzio) nic nie napisal , przecież to dla tomiego i gadzia kolejny powód do picia


jak to nic nie pisałem patrz dokładniej przecież wspmniałem o piciu
  
 
Ale fajnie , myślę że to jest dobry początek. A tak na marginesie to jak będziecie oblewać dajcie znać !!!!
  
 
gratulacje kawał dobrej roboty
  
 
o to chodzi , możemy wchodzić w 2004 !
  
 
Cytat:

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2003-12-16 23:04:46, Marek-s pisze:
Ciekawe czemnu jeszcze postman (Gadzio) nic nie napisal , przecież to dla tomiego i gadzia kolejny powód do picia


--------------------------------------------------------------------------------


jak to nic nie pisałem patrz dokładniej przecież wspmniałem o piciu



a To gadzio przepraszam , zwracam honor , w sumie jak mogłem Ci to zażucić ahhaha
  
 
gratuluje!

ps: mam nadzieje, ze wpisowe na kreciolkach nie podskoczy drastycznie
  
 
Moim skromnym zdaniem można pomyśleć o spotkaniu w jakiejś knajpce na 2 browarki i uczcic to Wielkie Wydarzenie
  
 
Cytat:
2003-12-17 19:59:49, tomy21 pisze:
Moim skromnym zdaniem można pomyśleć o spotkaniu w jakiejś knajpce na 2 browarki i uczcic to Wielkie Wydarzenie


2 browarki + - oczywiscie ( zalecane + )
  
 
no i oczywiscie sezon tez mozna przy tym skromnie podsumowac tez malym co nieco
  
 
Cytat:
2003-12-17 20:08:12, NeW pisze:
no i oczywiscie sezon tez mozna przy tym skromnie podsumowac tez malym co nieco

Rysiu czyżbyś chciał się wkręcić na stanowisko klubowego alkoholika ?? tyle że to "zaszczytne miejsce już jest zajęte przez Gadzia