Kobieta w samochodzie - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Cytat:


Panowie bądźcie poważniejsi... Plissss



nigdy



bo przecież mężczyźni to nadal chłopcy,
tylko mają droższe zabawki
  
 
Co jeden to mądrzejszy... szkoda gadać. Ciekwe czy wam byłoby miło? Pewnie powiecie, że tak. Ja się nie zgadzam. Mam dość ciągłego najeżdżania na kobiety, po mnie to nie spływa.
  
 
Cytat:
Co jeden to mądrzejszy... szkoda gadać



Hmm ... ja też się wpisałem

Cytat:
Ciekwe czy wam byłoby miło?



Wam = czyli Nam -------- czytając Twoje posty chyba nie.

Cytat:
Ja się nie zgadzam



Masz prawo i dobrze, że o tym piszesz

Cytat:
Mam dość ciągłego najeżdżania na kobiety, po mnie to nie spływa



Świetnie, że się z tym nie zgadzasz jeżeli Ciebie to rani i czujesz się z tym źle, ale w sytuacji kontaktów internetowych jest bardzo trudno "spojrzeć komuś w oczy" i dowiedzieć się jakie on ma zdanie w tej czy innej sprawie. Wątpię aby tak samo zachowywali się do swoich matek czy żon
Może własnie jest to jedyne miejsce gdzie mogą sobie "poużywac" na stereotypie "Kobieta w samochodzie" bo poza internetem nie mają jak!
Więc trochę dystansu i spokoju - choć gratuluje stanowczości

Pozdrawiam Madziu 83


[ wiadomość edytowana przez: janmor dnia 2004-06-12 17:29:41 ]
  
 
a ja jestem w szoku... nie wiem co powiedzieć. Sprawa chyba wymknęła się spod kontroli
Podsumowując ostatnie wypowiedzi to widać że chłopaki nieźle się bawią a Madzia bierze sobie to za bardzo do serca i się tym przejmuje, ale ja jej do rozumu nie przemówię i mogę tylko patrzeć jak dziewczyna się denerwuje
Perzan i inni poszli na maxa, ale Tobie Madziu dziwię się, a szczególnie jednej wypowiedzi (jednak cytatów nie będzie)...
  
 
hmm, wydawalo mi sie. ze dyskusja chyba bez wiekszego sensu, ale sprowokowala do zastanowienia, z ktorego wynika (na podstawie obserwacji), ze na drodze sprawcami NAPRAWDE NIEBEZPIECZNYCH "akcji", jak jazda z irracjonalnie wysoka predkoscia, nie zachowywanie dyscypliny zmiany pasa, nie uzywanie kierunkowskazow, jazda "na ogonie", przejezdzanie na czerwonym, skrecanie nie z pasa do skretu, wyprzedzanie na trzeciego itd itp itd itp, sa w 99% faceci i sam zreszta nie jestem bez winy. natomiast niezdecydowanie kobiet, polegajace na dlugim wlaczaniu sie do ruchu, wolna jazda, czy tez brak orientacji przestrzennej - krzywe parkowanie, chyba jednak nie wplywa tak bardzo na obnizenie poziomu bezpieczenstwa na drodze (chyba ze za "wolna" kobieta, jedzie wlasnie jakis frustrat, tylko ze to chyba jednak jego wina, ze robi sie nerwowo). szczerze mowiac do kobiet za kierownica staram sie zawsze odnosic sympatycznie (znam sporo niezle jezdzacych), natomiast strasznie irytuja mnie faceci jezdzacy jak dupy i to niezaleznie czy w kapeluszu czy bez.
pzdr dla kobiet i nie

[ wiadomość edytowana przez: steele dnia 2004-06-13 00:51:34 ]
  
 
są pewne pozytywy jazdy niektórych kobitek że z tyłu za nimi zawsze się siedzi jak w S-ce
P.S. ale nie mam nic do kobitek
  
 
Wy jesteście poproztu zazdrośni,że niektóre kobitki mogą dobrze jezdzic....zamaist być z Nas dumni to się nabijacie
  
 
Alez, paola, jesteśmy dumni z kobitek jak najbardziej, a nabijamy sie bo tacy już jesteśmy

CarinaGTI - nic nie masz do kobitek to ja przepraszam niee wieeedziaaałem


Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Co jeden to mądrzejszy... szkoda gadać

--------------------------------------------------------------------------------



Hmm ... ja też się wpisałem


i dobrze Ci tak
widzisz tak to jest z babami
  
 
Ja już pisałęm ale napiszę jeszcze raz nie ma reguły kto jedzie jak. Raz jedzie koleś zupełnie jak dupa a nie kierowca innym razem jedzie tak kobieta. Znam kilka kobiet które naprawdę dobrze jeżdrzą. A wyjątki potwierdzają regułę niestety
  
 
Cytat:
pankuba pisze:
i dobrze Ci tak
widzisz tak to jest z babami



  
 
Cytat:
2004-06-14 19:49:35, paola pisze:
Wy jesteście poproztu zazdrośni,że niektóre kobitki mogą dobrze jezdzic....zamaist być z Nas dumni to się nabijacie



Ja uwazam ze nie jest powiedziane ze jak Kobieta to odrazu zly kierowca, nie kotre dziewczyny jeszcze swietnie, a nie ktorzy faceci jezdza beznadziejnie

Malym dowodem na to jest zalozenie postu:

Ave Racing w rękach kobiety