Klub Fiata 131.pl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak niektórzy wiedzą niedawno została otwarta strona o fiacie 131 czyli popularnej i powszechnie znanej niegdyś mirafiolce. Stąd też proźba o utwożenie forum dla tej stronki by wszyscy zainteresowani mogli sie porozumieć i skontaktować.
  
 
popieram,
  
 
Duzo Was do tego forum? Wpiszcie sie tutaj

pozdr.
  
 
Mnie sie wydaje ze troche pasjonatow 131 siem znajdzie zarowno w kraju jak i zagramanica

pozdr
  
 
No jest ich troche tylko jakoś chyba nie mają czasu sie wpisywać porozsyłałem nawet link ale widać tylko bolger sie wpisał za co mu wielkie dzięki no i czekam na następne wpisy
  
 
Chwalebna inicjatywa
  
 
ja nastepny
  
 
Ja znam jednego gościa *sympatyka u mnie ) ktory pomyka pieknie odrestaurowanym fiacikiem
  
 
To dawaj go tu a my sie nim zaopiekujemy
  
 
Spoks ....
Dajcie adres strony ...bo moze on juz tam jest
.


[ wiadomość edytowana przez: Ambrozy dnia 2004-01-22 10:24:22 ]
  
 
Cytat:
2004-01-22 10:20:29, Ambrozy pisze:
Spoks ....
Dajcie adres strony ...bo moze on juz tam jest


Mówisz masz www.131.pl zapraszam

  
 
Witam,

http://motonews.pl/forum/?op=fvf&c=0&f=41

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-12-23 02:47:04, Insekt pisze:
Jak niektórzy wiedzą niedawno została otwarta strona o fiacie 131 czyli popularnej i powszechnie znanej niegdyś mirafiolce



Insekt: MIRAFIORCE a nie mirafiolce- kto jak kto, ale my, fani 131 takich bledow popelniac nie mozemy.

  
 
daemon ..cos by sie przydało z tym forum zrobic... zero zycia na nim:|
BTW ponoc miłosnik jednosladów jestes lordek tak twierdzi
  
 
dokładnie. forum zdechło z pół roku temu
  
 
dajmon moze by je jakos ozywic co?? ten "insekt " to tam jeszcze zaglada i wogole?? :|
  
 
Insekta nie widac, forum fiata 131 funkcjonuje w ramach forum Fiat and furious, mysle wiec ze forum bedace w fazie testow mozna z czystym sumieniem zamknac.
  
 
no mozna tylko zamknac, jak nie ma komu pisac to bedzie trzeba

pozdr.