Ekonomizer w 7-emce mi wariuje Co robić pomocy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam 750ia 1989roczek W momencie włączenia silnika ekonomizer na zegarach idzie na maxa., a co za tym idzie to chyba tyle pali co pokazuje. Nie wiem co robić jaka może być przyczyna. Pomocy. Mam kilka podejrzeń lecz chciałbym je skonfrontować. Jeśli rozwiąże problem to na pewno go opiszę. Pozdrawiam wszystkich.

[ wiadomość edytowana przez: Ghost1 dnia 2003-12-25 00:10:08 ]
  
 
...no ale jak ruszasz to znów zaczyna pokazywać normalnie, tzn wskazówka spada?? ale jak znów staniesz to znów idzie na maxa?? bo jeżeli tak to wszystko ok, tak ma być. No a po za tym ekonomizer jest do 30 litrów a wiem że 5.0 potrafi tyle spalić
  
 
...no ale jak ruszasz to znów zaczyna pokazywać normalnie, tzn wskazówka spada?? ale jak znów staniesz to znów idzie na maxa?? bo jeżeli tak to wszystko ok, tak ma być. No a po za tym ekonomizer jest do 30 litrów a wiem że 5.0 potrafi tyle spalić
  
 
Muszę to sprawdzić, dopiero ją kupiłem i mam kilka rzeczy do uzupełnienia z elektroniki zanim wyjade. No i ogólny przegląd. Potrzbowałbym penie jakiś manual do tego auta (byle nie po niemicku i rosyjsku). A jakby ktoś potzrbował to mam sporo schematów elektrycznych do różnych modeli Bmw 88-94