ZABIJAĆ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A co do dbania o samochod to oczywiscie wszyscy macie racje jak pisze SpeedR w 120% , ale moja wypowiedz to taka mała dygresyjka do Tomusia ktory opierd... kobiete za to ze jej wozek walna mu w zderzak.
Doskonale rozumiem Bogdana, ja narazie nie mam pracy a na glowie 2 samochody i zaczyna byc ciezko z tym dbaniem, chociaz tez dostajke bialej goraczki jak zauwaze nowa 2 cm ryse.
SpeedR to mi sie podoba co napisales o autach sluzbowych, tak wlasnie powinno byc-czesto sluzbowe, nie moje, mam je gdzies i bez skrupolow jezdzi sie po dziurach.Ale tak postepuja wlasnie ludzie ktorzy maja prawo jazdy i umieja jedynie jezdzic, zero zmyslu technicznego albo zdrowego rozsadku.Mam takiego kolege co ma passata i serce mi sie kraja jak on wyglada...zawsze jak go dorwe w swoje lapy to 100-200zł trza wtopic zeby auto jezdzilo.(nie z mojej kieszeni)
  
 
Wszystko ładnie, pięknie, ale wtedy gdy auto służbowe ma jednego, no góra dwóch kierowców, a nie dziesięciu.
  
 
Kurde... właśnie się dowiedziałem, że dzisiaj służbówka miała dzwon (nie z naszej winy- rozwalony zderzak, lampa i kawałek błotnika), kurde - a umyta była, zatankowana i do domu miałem nią jechać.
  
 
Rysa....
A ja jestem tak uczulony, że dzisiaj prawie wpierdoliłem kolesiowi za to że otwierając drzwi służbowej Vectry dotknął mojego lusterka tak, że alarm się wzbudził....
Miał fart że nie było śladu....
Ale wqrwia mnie to jak niektórzy mają gdzieś Twojego pupilka, jakim dla mnie jest Wisienek...
  
 
DeeJay! szkoda, że nie mieszkasz blisko mnie!! -norrrmalnie bym Cię woził zawsze ze sobą....jak Dyrektora!....cobyś tylko czasem komuś wpier...ł spuścił za ordynarne traktowanie cudzej własności /czyli naszych autek/ PISZĘ POWAŻNIE! /no coooo....DeeJay ma przynajmniej "respektujący"wzrost / Myślę, że jak raz porządnie ktoś dostałby w ryło za taki wałek typu stuk drzwiami czy tp."nieszkodliwość" , ewent.został z połamanymi rączkami po świadomym porysowaniu czyjegoś bolida to znaczny procent tych psycholi odpuścił by aktywną "działalność".
P.S. Rozumię jednak, że dzisiaj zaczyna się dla Ciebie wyjątkowo pracowity okres /karnawał Ole!!/ więc czasu miał nie będziesz..ale pomyśl nad przeprowadzką / Wszystkiego Najlepszego Sylwestrowo-Noworocznego!!
  
 
Cytat:
2003-12-30 21:29:01, DeeJay pisze:
Rysa....
A ja jestem tak uczulony, że dzisiaj prawie wpierdoliłem kolesiowi za to że otwierając drzwi służbowej Vectry dotknął mojego lusterka tak, że alarm się wzbudził....
Miał fart że nie było śladu....
Ale wqrwia mnie to jak niektórzy mają gdzieś Twojego pupilka, jakim dla mnie jest Wisienek...



DeeJay Ty normalnie brutal jesteś... Ale masz racje


Najlepszego Panowie
  
 
Cytat:
2003-12-31 16:23:05, Zoltar pisze:


DeeJay Ty normalnie brutal jesteś... Ale masz racje


Najlepszego Panowie



nie Brutal tylko Old Spice
A tak na poważnie to nie lubię takich klapsów którym wydaje się, że tylko oni na tym świecie żyje - bo ten od tego lusterka zaczął na mnie drzeć ryja, żebym się odpierdolił bo on wsiada i nie może zmieścić swojego tłustego dupska w bolid... A sam debil tak podjechał