Malczak bez zderzakow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no wlasni ostatnio mialem dzwona i nie mam przedniego zderzaka i musze powiedziec ze nie zle to wyglada w miejsce dziur wstawic chalogeny z rejestracja cos sie zrobi tylko co na to prawo bo nie mam zamiaru z kazdym patrolem sie witac
  
 
Według prawa zderzaki chyba muszą być. A poza tym to w rajdówce nie jest to najlepszy pomysł. Hehe zaliczyło się trochę krzaków i drzewek.
  
 


Super esktra duper - wywalaj zderzak ......
  
 
to tez fakt zderzaczek zawszesie przydana krzaczki
  
 
ja juz na superspsrincie wpadłem na szykane z opon i powgniatałem sobie przedni pas, poniewz ma chromowany zderzak. Gdybym mial szeroki plastikowy to co najwyzej on by sie połamał
  
 
no masz racje plastik zawsze osloni pas a chromek nie
  
 
Ale plastik nigdy nei ebdzie tak ładny jak Chrom !!!!!
I tyle
  
 
Ale plastik nigdy nei ebdzie tak ładny jak Chrom !!!!!
I tyle
  
 
nie ma jak to stalowa rura zamiast zderzaka ))). Dzik jest dziki...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-12-29 14:19:55, rabbit pisze:
no masz racje plastik zawsze osloni pas a chromek nie



Kiedyś sąsiad abdull cofał swoim maluchem i ze sporym impetem przywalił mi tylnym chtomowanym w mój przedni chrom, i podejrzewam że plastki by sie sypnął na kilka kawałkiów a chrom sie zagiał i ochronił przedni pas przed wgnieceniem.
  
 
No mi się wydaje że plastik lepiej amortyzuje uderzenie (najwyżej pęknie) a "chrom" zamocowany na sztywno właśnie spowoduje wgniecenie pasa.
  
 
zgadzam sie z kolega plastik peknie a chrom wgniecie pas przedni CZUCZU chromki sa wypasne ja to wiem tylko z ochrona gorzej na kjs-y sa nie za dobre albo na kreciły dolny pas jest nie chroniony byle kamien to pas albo wgnieciony albo lakieru nie ma NAJLEPSZA KONCEPCJA NA WYSCIG PLASTIK A NA MIASTO CHROM