Poszerzenia vfts

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Czy ma ktoś może niezałożone poszerzenia i spoilery z vfts-a?
Pozdrowienia
vfts
  
 
witam Vfts'a. jak rozumieć twoje pytanie? czy ktoś ma założone, czy nie założone i na sprzedarz? bo jeśłi ta druga opcja to zapraszam na naszą giełdę klubową, którą znajdziesz NA NASZEJ STRONIE KLUBOWEJ. Skorzystaj też z wyszukiwarki, bo z tego co pamiętam były plany albo sprowadzania, albo własnej produkcji tych elementów.
  
 
Witam grzesiek !
Kuran wykasowałem sobie maila od Ciebie i nie mam namiarów , a chodzi mi o te spręzyny- masz je jeszcze????
Jesłi chodzi Ci o poszerzenia to ma je Jasiu w krakowie i to własnie jeszcze nie założone
Pozdr
Paweł
P.S. Jak możesz wyslij mi tel. do Ciebie jesli spręzyny wciąz sa na sprzedaż
  
 
Dzięki za odpowiedzi, chodzi mi o to czy ktoś ma nie założone na aucie (takie luzem).
Paweł mam jeszcze te sprężyny a mój mail to vfts@wp.pl , bardzo prosty co nie a przy okazji nie wiesz kiedy Jasiu ma zamiar je zakładać? (chodziłoby o to czy jest możliwość wypożyczenia tych poszerzeń na ok tydzień)
pozdrawiam
vfts
  
 
Będę sie widział z Jasiem w Sylwestra i go zapytam - ale jeszcze nie zamierza ich zakładac - z tego co wiem , więc nie powinno byc problemu
Zpytam
paweł
  
 
thx za zainteresowanie tematem, jakby co to czekam na wiadomosc
pozdrawiam
vfts
  
 
Mam i nie zakladam. Jesli chcesz je pozyczyc, to musze wszystko przywiezc do Krakowa. Zasadniczo, to chce na ich podstawie wykonac metalowe (nieco inne), wiec po wakacjach beda do sprzedania. Kosztowaly (ale mam tylko boki, bez przedniego spoilera) 215 zl.
Jasiu
  
 
Jasiu dzieki za odpowiedz, szkoda ze bedziesz chcial je sprzedac dopiero po wakacjach a co do pozyczenia to jeszcze napisze Ci co i jak bo na razie dopadla mnie sesja na uczelni...
pozdrawiam
vfts