Możecie mi cos poradzić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Mam do was małe pytanko.W czym rzecz chodzi o to ze mam ładzinke 21099 na wtrysku i mam problem z taka małą głupotą ja TEST.Chodzi o to że gdy przekręcam stacyjke zapala sie TEST testuje mój sprzęt i wyłącza sie, ale niestety jak to bywa w autach zepsuło sie teraz jest tak że jak zapale auto i przejade sie tak z 2,3 km zapala sie i gasnie a potem po właczeniu kluczyka już testuje.Mówiąc krotko stawiam tu na to że jak sie zrobi ciepło w aucie to sie jakimś cudem naprawia się.Nie wiem o co biega.Pomóżcie jak możecie.


Oczywiście witam wszystkich Klubowiczów jestem tutaj nowy.
Pozdrawiam
  
 
Witam -
Chyba musisz trochę poczekac na poradę kogoś, kto "ujeżdża" sprzęt takim mkroprocesorem w samarze - albo napisac pytanko na forum auto-lada - może inż Czech coś pomoże
Pozdr
Paweł
  
 
Niech Góral się wypowie.On ujeżdza taką maszynke.
(o ile dobrze pamiętam: Góral albo Kacper zawsze mi się mylą a to przez tą samą fotke w profilu )
  
 
Góral Góral
Kacperek ma Nivę.
  
 
A oprocz tego testu masz jeszcze CHECK ENGINE?
Jest instalacja gazowa?
  
 
Niestety istalacji gazowej nie mam kontrokle czek engine czy jakoś tak wszytko jest ok po za tym piepszonym testem nie wiem czy on wogole coś testuje czy nie.
A tak wogole to kto ujeżdza tak sprzęd z klubowiczów bo ja tu nowy i nie bardzo łapie o co chodzi.Autko spisuje sie dobrze nawet raz go rozbujałem do 170 oczywiście sam była delikatna górka ale byłem w szoku że ten sprzet tyle pojdzie.Z regóły jezdze powoli bo sie zmienił od nowego roku taryfikator i trzeba dać sobie luz.W Rzeszowie strasznie karają