WOSP - może znowu zrobimy jakąś akcję????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Nie wiem czy pamiętacie , ale w tamtym roku zrobiliśmy sobie w Krakowie spocik na pasie połączony ze zbieraniem pieniędzy na WOSP.
Może i w tym roku byśmy sie spotkali , zebrali trochę pieniędzy i odwieźli np do jakiegoś "sztabu" ładziankami???
Rozmawialiśmy o tym z Jasiem na Sylwetrze , bo myslimy,że warto pomóc i się troche "poślizgać" dla zabawy.
Może tylko darujemy sobie pas - bo tam różne rzeczy się dzieją...
I o wypadek (jak w tamtym roku) nietrudno
Paweł
  
 
Kiedy???????
Andrzej
  
 
jedenastego stycznia 2004

  
 
A u nas pierwszy raz w historii WOSP nie ma sztabu, bedzie tylko swiatelko do nieba z pokazem swietlno pirotechnicznym.
  
 
Na pewno???zagladnij na stronę orkiestry www.wosp.pl ja tam przed chwilą wyczytałem ,ze w Gdańsku ma być estrada pod Neptunem na starówce . Wiec pewnie i sztab będzie
Paweł
  
 
wlasnie niestety sie mylisz, bedzie scena, pokazy, koncerty itp ale sztabu jakotakiego nie bedzie, zawsze byl TVG a teraz nie ma, identyfikatory dla wolontariuszy wydawane sa z warszawy, nie bedzie sztabu glownego tylko oddzialiki, ktore beda kase zbieraly.
  
 
No dobra przeciez nie chodzi mi o sztaby tylko o samą akcje
  
 
Chcecie coś komuś pomóc to wejdzcie na forum Niva Klubu i looknijcie topic o akcjach chumanitarnych.
  
 
Mysle,że sami damy sobie rade
  
 
Popieram i jednoczesnie mam nadzieje, ze spotkanie dojdzie do skutku, a ja przy okazji bede mogl polaczyc WOSP z poznaniem kolegow z Krakowa Pozdrawiam !
  
 
Misiek - jesłi będziesz sie wybierał - daj znać
paweł
  
 
Panowie - mozecie podwieśić ten wątek???
A dla zainteresowanych osób z Krakowa ( i nie tylkopodaję konkretne info :
- Spotykamy sie ok 12.00 na parkingu pod Geantem (do 12.30)
- Idziemy na kawę herbate do jakiejś kawiarni tym kołchozie
- jedziemy na pas lub zajezdnię(posłizgac się jesłi bedzie jeszcze snieg
- zbieramy kase na orkiestrę i albo odwozimy ją wspólnie do sztabu WOSP, albo oddajemy jakiemus wolontariuszowi
Myslę,ze ze dwioe , trzy godzinki możemy sie pobawić
Pozdrawiam i wszystkich serdecznie zapraszam do połaczenia przyjemnego z pozytecznym
Paweł

  
 
moim zdaniem ok 12 to troche pozno mozemy sie sptkac wczesniej lub pozniej wtedy dotre i ja chetnie bym przyjechal tylkop prace bede mial albo do 14.30 albo od 14.30 ( moge zamienic sie dyzurami ) jak bedzie po 14.30 to nie bede mieszal w grafiku Ale nie ma co narzucac decyzja nalezy do ogólu ja moge siwe tylko dostosowac lub nie stawic ( z przycvzyn niezaleznych odemnie )

Ps planujac dokladna godz spotkania wezcie mnie pod uwage bede wdzieczny ( BARDZO !!! ) Bo chcialem wreszcie zobaczyc wicej LADZIANEK w jednym miejscu niz tylko moja i mojego sasiada PA pa -- Michał
  
 
Jestem(śmy) otwarty na wszelkie propozycje - i możemy sie stawić z konriim wczesniej np. gdzieś koło jedenastej)
Ale poczekajmy na resztę kolegów
Paweł
  
 
o ile sie orientuje zbiórka WOŚP zaczyna się od rana nie badzmy takimi śpiochami w ten jeden dzień chciarz i pomyślmy o tym aby zerwać się troszki wczesniej !!!!
Czekamy ( Bo Paweł i Konrii sie pisza )
Pozdrawiam Michał:p
  
 
Dla mnie osobiście to taka fajna impreza,ze moge tam być nawet o siódmej Michał
Panowie - co jest ???? Kto przyjedzie?
  
 
Jeżeli o mnie chodzi to prawdopodobnie będę - ale czy MPK czy Ładzianką to się jeszcze okaże - w tym momencie wstyd mi ją komukolwiek pokazać - tak jest zasyfiona a nie chce mi się nic przy niej robić bo i po co.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Andrzej - zasyfiona??? ajk ma teraz wyglądać???
Zresztą - jak chcesz moge CIe i Twoją Pnia "powozić" moja ładzianką Ale oponek dlaej nie zmienilem I sa letnie
  
 
My (ja, Kasia i Samarka) będziemy na 100%. Może nie na pół dnia, ale zawsze chętnie posiedzimy chwilę przy kawie...
Pozdrawiamy
  
 
Witam
Dziękuję ślicznie za zaproszenie, ale niestety tym razem również nie będzie to możliwe Teraz mam tak że od piątku rana do niedzieli wieczora nie znam pojęcia "czas wolny" a co gorsza zapowiada się że już tak zostanie i to być może na dość długo. Tak że jak kiedyś będziecie planować jakieś nawet małe spotkanko, ale w środku roboczego tygodnia to będzie mi dużo łatwiej.

No cóż, nie mogę napisać do zobaczenia

Ale życzę Wam dobrej zabawy i żebyście dużo na orkiestrę uzbierali!!!