WOSP - może znowu zrobimy jakąś akcję???? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja przyjade na 99.9%
  
 
Cytat:
2004-01-10 20:58:35, pawel_krakow pisze:
Właśnie dzwonil Jasiu ,że przyjedzie - będziemy pod Geantem o 11.00
Paweł



O kurde... spotkanie o świcie ???
Jak wstanę to dojadę
Pozdro.
  
 
Perzan -Wstawaj
Za chwile jedziemy
Paweł
  
 
Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem być dzisiaj gdzie indziej, przepraszam
  
 
No i już jesteśmy w domu - ale to co dzis zobaczyliśmy - było niesamowite
Spocik rozpocząl sie o 11. i do 12 zjechało sie w sumie całe towarzystwo. Posedzielismy przy róznych napitkach w kawiarence , a potem jednak zgodna decyzja wszystkich pojechaliśmy na pas.

Piotr Kraków - samara
Jasiu_ Mendrala2107
Michał_kraków 2107
Andrzej_krakow( bez autka
Metoda - samara
Kolega METODY ladą 2107
Fleszer2107 weber
Perzan toyota
No i my z Młodym naszą 2103
Potem jeszcze na chwilke spotkalismy się z Konradem 2103 i jego kolega 2106, którzy bylo na zajezdni.
Na parkingu oczywiście nie było końca oglądania fleszera weberów i 2105 mkee . Pitorus na szczęscie miał aparat więc fotki będa w najblizszym czasie
mkee- LADA Turbo ( uff panowie - opisałbym wrażenia z przejazdzki ale nie wiem czy sie odważe to niesamowite auto! zarówni ja jak i Jasu mieliśmy okazje przejechac sie piekielną maszyną - dzieki mkee - to była radocha
Na pasie chwile sie pokręcilismy bo było w miarę pusto. ALe pokaz dał nam dopiero mkee , który przewiózł Konrada i fleszera. Nie da sie tego opisac - poczekajcie na fotki
Fleszera weberki - spisuja sie też bardzo dobrze - było coi pooglądać. Wszystkim bardzo dziekujemy za miłę spotkanko
Powtórka - na wiosnę
Paweł


  
 
Turbo LADA poprostu masakra ))
Na spociku było naprawdę miło - super było Was wszystkich poznać
  
 
Turbo lada! o jaaaaaaaaaa
Ale zawsze mniue bardziej jarala sprezarka mechaniczna- hehehe

Nie no! Turbo to turbo!
JA chce zdjecia- jak sie uda to prosze na e-maila- no chyba ze Piotrusiowi sie nie chce, to niech wstawi gdzies na serwer, to sciagne sobie

Hmm, chcialbym wreszcie zakrecic moja do 6500, ale na to jeszcze trzeba zrobic przynajmniej 2800 kilometorw!
  
 
Już ponad 80 fotek zrobionych przez Piotrusia na FTP KLUBOWYM !!!
nie będzie ich narazie na stronie bo dalej nie mam monitora :/

ftp://ftp.ladaklubpolska.cjb.net/
login: lada
hasło: lada
folder: WOŚP_Krakow

P O L E C A M !!!
  
 
Szallom!
Nie wiem czy wszystko jest ok, ale wysłałem 95 zdjęć na serwer...
Nie wszystki są najwyższych lotów, ale przecież nie wszystko musicie ściągać!
Dzięki Wam Wszystkim za spocik... miło mi było poznać nowe twarze... Szkoda, że musiałem wcześniej uciekać, ale i tak było miło...
Do zobaczenia, pozdrawiam
  
 
Jestem zadowolony, że byłem na spociku, bo poznałem bardzo zapalonych ładziarzy
To co dzisiaj zobaczyłem na zlocie bardzo mnie motywuje.
Ciesze sie że was poznałem.

Paweł kolega Metody to Karlik


Do zobaczyska!!!!!
  
 
bylo mi milo poznac bardzo zyczliwych milosnikow radzieckiej motoryzacj.pozdrawiam mkee.
  
 
Cytat:
2004-01-11 10:28:35, pawel_krakow pisze:
Perzan -Wstawaj
Za chwile jedziemy
Paweł



Wstałem, wstałem ( 11:30 )
Dzięki wszystkim za spotkanie Jak zwykle w miłej atmosferze. Szkoda że nie zdążyłem wypić kawy, ale hasło " Łada turbo !!! " wymiotło wszystkich z knajpy jak największy huragan
Paweł, dzięki również za możliwość zakręcenia dupką
Kurde, jak kiedyś będzie mnie stać pewnikiem kupię sobie jakieś 2106
Pozdrowionka dla wszystkich !
  
 
Cytat:
2004-01-11 19:01:54, Piotr_Kraków pisze:
Szallom!
Nie wiem czy wszystko jest ok, ale wysłałem 95 zdjęć na serwer...



ostatnie foto źle się wysłało - popraw jak możesz - nazwij je np 95a
  
 
ostatnie foto - to deska rozdzielcza (jej kawałek) KARLIKA (groszkowa Łada) i szczerze mówiąc wolę mu przesłać mailem... Będzie szybciej, a ja nie stracę reszty włosów. Z wysyłaniem danych na serwer był tylko jeden problem 1,20 h trwała ta operacja... Szybciej nagrałbym 3 płytki i dowiózł do trzech różnych dzielnic Krakowa!!! Dramat...
No nic - najważniejsze, że coś tam mi z tego wyszło - ponieważ był to "mój pierwszy raz"

A jak ktoś ma problem - niech wyśle do mnie mail'a, to mu prześlę zdjątka (ale juz nie wszystkie tylko np. grupowe, kilka ładzianek, i wszystkie na których jest dany delikwent lub jego auto..)
Ależ ze mnie porządny gość - no nie?!
  
 
moze wrzuc na kaze to bedzie szybciej bo ja nie moge sie dostac w nijaki sposob na ftp'a,zadne commandery nie pomogly (narazie).
  
 














kilka fotek turbo-lady bo pewnie jesteście ciekawi
niestety innych nie mam gdzie wrzucić (brak monitora w moim PC )
hmm ja nie mam problemów z wejściem na FTP

ftp://ftp.ladaklubpolska.cjb.net/

login: lada
password: lada



[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2004-01-11 21:48:09 ]
  
 
Cytat:
2004-01-11 21:32:16, Konriii pisze:
[...]
hmm ja nie mam problemów z wejściem na FTP



Ja też nie, ale od 19:37 doszło dopiero 46 szt
Co kawałek timeouty robi
Pozdro.
  
 
moze wrzuc na kaze to bedzie szybciej bo ja nie moge sie dostac w nijaki sposob na ftp'a,zadne commandery nie pomogly (narazie).
  
 
Piotrus dzieki za fotki - juz sa wszystkie
Ale kurde wyszedłem strasznie spięty w Twojej ładzie natym zdjeciu Mkee - ale własnie dzwoniłe do Jasia - nie moge ochłonąć
Teraz jeszcze życze fleszerowi ,żeby mu sie to wszustko udało dostroić - bo wrażenia muszą być tez niezłe z tymi weberami- jak CI to wszystko zagra do końca choć to co zrobiłeś SAMODZIELNIE jest juz wielkie
. Widzieliście jak Fleszer nas odszedł jak skęcaliśmy na zajezdnie
Myslę,ze to dopiero namiastka mozliwości twojej siódemeczki fleszer.
Ale nam równiez bardzo milo Cie było poznac - sorry w naszym imieniu za przykrości związane z "formalnościami" związanymi z przyjęciem do klubu - mam nadziejję,ze to olałeś
W kązdym razie-super że dziś dotarliście do Kraku
Niedługo pojedziem do Was - looknąć na czapajewa
Paweł
  
 
gratuluję udanego spotkania, może jakaś relacja na stronie?

Mkee nie olał, wręcz przeciwnie, podesłał bardzo zgrabne zgłoszenie.