WOSP - może znowu zrobimy jakąś akcję???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja będę zbierał razem z córką i dwójką dzieci z Jej szkoły (mają tam sztab WOŚP). Będę pewnikiem przy KingCross; może nawet Łaciatką
  
 
Zyczę Wam hojnych ofarodawców i pełnej skarbonki Mariusznia: )
Tylko nie zapomnijecie okleić autka serduszkami - będzie piękna
POzdrówki
Paweł
  
 
hej mariusznia-ale masz "fuszke" zacny cel
tylko pamiętaj nic dla siebie hihihihihi
pozdrawiam
  
 
Zajadę moją rdzawą Ładą o wyznaczonej godzinie
  
 
Ja postaram sie przyjechac o ile nie bedzie zbyt slisko tak zebym nie jechal ze 4 godziny Zreszta jeszcze nie jezdzilem Samarka zima w dlugie trasy, a to naped na przod i nieprzyzwyczajony jestem - o wlasnie Pawel przy okazji, bo Ty kiedys zdaje sie miales Samare, musze sie chyba Ciebie poradzic w kilku sprawach dotyczacych zimowej jazdy tym modelem, ale to na priv napisze jak znajde chwile i bedziesz laskaw odpisac
W kazdym razie czekam kolo piatku na info, o ktorej sie zbieracie i jesli pogoda i inne okolicznosci dopisza to sie zjawie, pozdrawiam !
  
 
mam pewne problemy techniczne ale jakos do was dojade.mkee
  
 
Extra
Panowie( i Panie - w niedzielę będzie juz chyba troche cieplej
No to o której Wam Pasuje ???może jednak , tak jak proponuje Michał troszkę wcześniej???czyli gdzieś tak koło 11.00 na parkingu pod Geantem ???
Przed chwila ogladałem fleszera Weberki , ale niestety fleszer idzie w niedziele na zjaecia i i chyba do nas nie dojedzie.
W kazdym razie - musimy sie juz w miare konkrtnie zaczać umawiac
  
 
11 jest b.dobra!!! - Będziemy w okolicach wejścia od strony stacji benzynowej (tam zwykle jest więcej miejsca na parkingu)
  
 
Lepiej pozno niz wcale! Tj, lepiej pozno z Fleszerem, niz bez niego!
NIe mam zielonego pojecia o ktorej uda mi sie wyrwac!
W razie czego bede dzwonil.
Czyli mowicie ze najpierw Geant, a pozniej co?

p.s
Do tych co mowia ze sie wstydza zasyfionego auta:
-ja swoje mylem pewnie pol roku temu, do tego do niedawna na letnich kolach mialem bloto z wegier!!!! Ale poniewaz kola przekrecilem na zimowe, to blota z wegier nie mam-a szkoda
Poza tym, ostatnio mij atak zasypalo ze az strach! Do tej pory na dachu jest pol metra sniegu! (bez kitu, jak nie pol metra to 40 cm)

Wiec niech nikt sie juz nie wsytdzi!
no, oczywiscie swiatla, szyby i tablice mam widoczne!!(Albo przez nie- widze)
  
 
No jesli byście wpadli tzn. Fleszer i kolega mkee (jesłi uda Ci się dojechac z Bochni) mielibyśmy co poogladać tym razem na spotkaniu - fleszera motorek w Weberami i Ladę turbo. przyznam ,że turbo w łądziance jeszcze nie miałem okazji podziwiac na zywo
A co dalej???
zobaczymy jak się rozkręcimy i jaka bedzie pogoda ,ale można by tez skoczyc na zajezdnię ( jesłi będą chętni- choc w neidzielę pewnie bedzie tam tłum ludzi i aut - równiez tych z pasa - bo niestety tam sie powoli przenoszą. Ale mimo wszystko mozna by na chwilke nawet wpaść i sie poslizgac. A potem pasowałoby w parę aut przejechać się po Kraku i oddać kase w jakimś sztabie
Fleszer - jak tylko będziesz wolny daj mi sygnał na komórkę to oddzwonie i powiem Ci gdzie jesteśmy
Paweł
  
 
ja dalej robię roszady z grafikiem i jak narazie to załatwiłem ze jak sie zaczałem czepiać to mi zadupcyli połowę urlopu Sk....ki !!!
Jak nie zamienię ( a odpowiedz bede miał w Pt ) to zawsze będę mógł dołaczyc po 14.30 ( bo o tej godz koncze prace ) i podobnie jak Fleszer będę się z wami ( z Pawłem ) kontaktował gdzie sie podziewacie Bo takie Strachy że mam brudne auto i go nie pokarzę to mnie nie obchodzi ( dopóki widać ze to łada ) hi hi

Tez jeździłem z 40 cm warstwa sniegu na dachu dopóki nie chciała odpalic rano we Wt Powiedziałem jej, że jak odpali to ja ładnie odsnieżę I OD TAMTEJ PORY NA DACHU NIE MA SNIEGU
Pozdrawiam MICHAŁ
  
 
ja przyjade ,osiagi troche spadly bo mam orginalna pompe paliwa,aletrzeba sie poznac.mkee
  
 
Fajnie mkee
Wiesz jak dojechać mam nadzijeę???
Na parkingu pod Geantem spotkamy się od strony stacji BP. Tam szukaj naszych łądzianek gdzieś tak od 11.00
  
 
ok.wiem,dotocze sie do was takim granatowym wozidlem 2105.
  
 
Przeglądnąłem info w krakowskich gazetach o jutrzejszym finale i najciekawiekj zapowiada się impreza w Nowej Hucie na placu centralnym. oprócz tego jest jazzik w bagateli-no ale ładziankami nie da sie tam wjechac .
Ma też się odbyć licytacja czerwonego trabanta, który przyjechal z Gniezna o własnych siłach a w tamtym roku ktos go przekazał do licytacji - można by podjechac i obejrzeć - z tego co wem cartootrabant tez sie tam wybiera a będzie to na placu centralnym
Zreszta info jest tu w gazecie wyborczejImpreza WOSP w Krakowie - moze ptampodjedziemy po kawusi w Geancie???
  
 
No i jeszcze jedna bardzo fajna ompreza na ul Centralnej - oto info skopiowane z forum Fiat&Furious:

Witam!

W niedzielę 11 stycznia 2004 o godz. 09:00 zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III eliminacji "Kręciołka Wielickiego" edycji Zimowej, tradycyjnie organizowany jest przez firmy Rako Autotuning i Auto - Alfa. Sponsorem zawodów jest firma Handlopex S.A., importer m.in. opon marki Matador i Barum,

Impreza odbędzie się na terenie Maxi – Schrot-u w Krakowie przy ul. Centralnej (dawny teren Prefabet-u). Każdy z uczestników będzie pokonywał próbę sportową trzykrotnie, do klasyfikacji zaliczane będą dwa najlepsze przejazdy.

Zapisy prowadzone będą od godz. 9.00, start pierwszego zawodnika o godz. 10:00. Wpisowe wynosi 30,- złotych.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczamy na Wielką Orkiestre Świątecznej Pomocy !!!

! Każdy zawodnik i ewentualnie pilot zobowiązany jest do startu w kasku ochronnym !

Serdecznie zapraszamy!

  
 
To teraz prosze o info-jeszcze reaz, na czym ostatecznie stanelo, jak chodzi o Nas!
Tj. gdzie i o ktorej, i co dalej
Dzieki-jutro poczytam sobie ze szkoly, moze sie urwe jakos sensownie
  
 
Ok Fleszer
Spotkanie WOSP w Krakowie -godz.11.00 pod Geantem na al. Bora Komorwskiego. Będziemy stac ładziankami od na parkingu od strony stacji Geant.
  
 
Właśnie dzwonil Jasiu ,że przyjedzie - będziemy pod Geantem o 11.00
Paweł
  
 
Wika jak moge opuscic taki dzien

BĘDĘ I JA CHĘTNIE POZNAM KLUBOWICZÓW HI HI

!!! !!! ZAŁATWIŁEM WOLNE !!! !!!