Co? kto? i dlaczego?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spojrzcie co dostalem na maila: kartke z onetu z takim oto dopiskiem:
Oglądam czasami waszą stronę klubowa bo jestem dziewczyną jednego z klubowiczów i zastanawiam się czy wy jesteście fanami Łady czy też ""gołych panienek"".Nie macie nic ciekawszego do roboty?Pokazać wam kawałek gołej dupy i już wam staje.Wielcy fani-myślałby kto.Zachowujecie się jak małe dzieci.W gruncie rzeczy wszyscy jesteście żałośni i jak czytam te wasze przechwałki co który widział albo robił to niedobrze się robi.Nie zauważacie kogo macie wokół siebie i co one na to?Przekaż to wszystkim swoim kolegom.A to karteczka dla was chłopcy.
Wiec pytam kto to taki, i dlaczego wystepuje pod anonimem przeciez wszystkie zastrzezenia mozemy kierowac na foru i pytam jeszcze ale osso chodzi bo nie bardzo rozumiem sens tej wiadomosci moze mi ktos to wytlumaczy a najlepiej autorka tej wypowiedzi!!!
  
 
Czuje sie rozłożony na łopakti......

Chłopaki przyznawać sie, czyja dziewczyna ma teraz okres??? Normalnie rozbrajające. A gdzie jest ten kawałek gołej za przeproszenie dupy?
  
 
hmm że niby gdzie takie rzeczy są na stronce klubowej
czyżbym coś przeoczył
  
 
Nie lubię nie podpisanych listów/tekstów/postów,bo to świadczy o tchórzostwie autora/autorki.Jak mam cos do kogos to mu to mówię/piszę i pod tym się podpisuję imieniem i nazwiskiem.

Ja bym na to nie zwracał uwagi i się nie przejmował.

pzdr Grzesiek

a gołe dupy nadal będziemy se oglądać jak będziemy mieć ochotę
a moze to jakas pani zakonnica napisała,tak zeby tu młodziezy nie demoralizować?
widziałem kiedys takie dwie(zakonnice) w siemiatyczach co jeździły 2107 w takim samym kolorze jak moja
  
 
Leszek ja tez nie wiem o co chodzi (chociaz tez jestem rozlozony na lopatki) i dlaczego wlasnie zostalem tym wybrancem (czytaj adresatem tej informacji) no chlopaki dawac swoje dziewczyny przed monitory i niech sie przyznaje ta ktora temu winna
  
 
OT
Oooo,Konrii nowy monitor dostał


a pewnie chodziło o wątki Kornata o kobiecych biustach i te ze strpitizem
  
 
Panowie widze ze trzymacie moja strone a ja i tak bede robil co do mnie nalezy jako przedstawiciela plci meskiej
  
 
Proponuje przeprowadzić wywiad z dziewczynami zadajac nastepujace pytanie:
"Kochanie, czy masz cos przeciwko, ze ogladam czasami akty???"

No i wszystko bedzie jasne....

No najmilsi, wydaje mi sie, ze ta dziewczyna jest lekko prewrażliwiona...
  
 
Hehehe
Bardzo dobre

Bartek z Łodzi -a jak Twoi koledzy od dowcipów żyją
Kornat - albo poszukaj u siebie w otoczeniu jakiegoś winowajcy, takie jest moje zdanie
  
 
kurcze, przegapilem jakis striptiz???

A tak powaznie, to do tej dziewczyny: SKORO TAK MOWISZ, TO ZNACZY ZE NIE JESTES FANKA NASZYCH SAMOCHODOW, A SKORO NIE JESTES, TO PO JAKIE LICHO NAS OCZERNIASZ????CO Z TEGO MASZ????I NIBY CO, MAMY SIE GAPIC I OGLADAC ZA CHLOPAKAMI,PRZECIEZ TO NORMALNE ZE FACECI SIE SLINIA NA WIDOK KAZDEJ ODKRYTEJ CZESCI CIALA KOBIETY WIEC NIE WIEM CZEMU TO BAGATELIZUJESZ!!!!!!TAK JUZ JEST,ZAWSZE BYLO I BEDZIE, PEDALOW Z NAS PROSZE NIE ROBIC!!!!!
  
 
"Nie róbcie z nas pederastów!!!!"
  
 
Chciałem to powiedziec ale Leszek mnie uprzedził
  
 
Cytat:
Pokazać wam kawałek gołej dupy i już wam staje.

Akurat ten fragment to domyślam się o co chodzi. Pewnie chodzi o dwa wątki, których sam byłeś autorem Kornat (obydwa od osiemnastu lat - pewnie już się domyślasz o co chodzi). I to wywołało zachwyt wśród przynajmniej kilku osób. Wg mnie w tym zdaniu o to chodziło. I tu się zgadzam z tą osobą (jeżeli o to jej chodziło) - bo te wątki były bez sensu, tak jak emocjonowanie się takimi zdjęciami. To rzeczywiście było w stylu małych dzieci.
natomiast co do reszty: hmm... wydaje mi się, że ktoś po prostu jest krytycznie nastawiony do łady i tyle. I tu już mi się to nie podoba i na pewno ta osoba tu już nie miała racji.

Także ja myślę, że o to chodziło. Może o coś innego, ale takie są moje przeczucia.
  
 
Cytat:
2003-12-27 23:31:40, Grzesiek pisze:
OT
Oooo,Konrii nowy monitor dostał



niestety jeszcze nieee
chwilowo tu jestem
  
 
Miły skad mozesz wiedziec co w tych watkach bylo, skoro to bylo od lat 18stu???
  
 
A POZA TYM BEDAC FANEM LADY TO NIE ZNACZY ROZMAWIAC TYLKO O SAMOCHODACH, KLUB TO JEDNA WIELKA RODZINA, I PORUSZANE SA TEMATY PRAKTYCZNE, ALE TAKZE HUMORYSTYCZNE, OBYCZAJOWE, HOBBYSTYCZNE , Z ZYCIA WZIETE, ITP, WIEC NIE WIDZE POWODU DLACZEGO NIE MIELIBYSMY GADAC O DUPACH, CZY TY DZIEWCZYNO Z KOLEZANKAMI GADASZ TYLKO O SZMINKACH??????????????????????
  
 
Franc,spokojnie,bez nerwów proszę
pzdr
turn off caps-lock
  
 
luzik grzesiek ja sie nie denerwuje az tak

a moze utworzymy nowy temat pt : "Pretensje i smutki dziewczyn czlonkow klubu"
  
 
No to dobrze po co nam nerwy szarpac.

Jakaś pani miała widać ciężki dzien i musiała się jakoś wyżyć
jak coś to przyjmujemy tu każdą konstruktywną krytykę.Miły już napisał,prosimy o następne posty,tylko proszę się podspiywać.
Tu możecie się wyżyc
  
 
Aha, bo może wyraziłem się niejasno:
samo oglądanie takiego czegoś nie jest niczym złym, jak ktoś chce niech sobie ogląda. Ale dziecinne było zakładanie takich wątków i chwalenie się tym, jakby to były jakieś nie wiadomo jakie super zdjęcia conajmniej z kalendarza Pirelli, czy jakieś filmy nagrodzone Oscarami. Po prostu wtedy Kornat nie musiałeś tych wątków zakładać i to nie dlatego, że tam były takie zdjęcia, tylko po prostu dlatego, że to było zwykłe zdjęcie, a Ty i kilka innych osób emocjonujecie się jakby nie wiem co tambyło.
Ps. Leszek, od osiemnastu to były te strony, co Kornat podał, ale tekst samego wątku...? Chyba niekoniecznie