Ceny części

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Jeśli uda mi się zakupić ladę to chciałbym wiedzieć ile kosztują części. Na pewno do wymiany będę hamulce. Ile kosztują zaciski hamulcowe, tarcze, klocki?? gdzie kupować?? Na jakie koszty się nastawić??. Jakie amory można zastosować?? Zamienniki?? Proszę pomoc.
  
 
skontaktuj sie z Polenem, www.autolada.prv.pl albo zobacz jego profil, prowadzi on sklep z czesciami wiec jak poprosisz to pewnie wysle ci cennik.
  
 
Przejrzyj archiwum i niedawne watki napewno znajdziesz wyczerpujaca odpowiedz. Osobiscie moge ci powiedziec ze nie ma sensu nastawiac sie na wysokie ceny czesci sa raczej tanie jak na auto z tego tez wzgledu wybralem lade.
  
 
tarcze cos kolo 30 dych szt.
zaciski okolo 100 szt.
Klocki? hmm 20, 40, 60, 100 zalezy jakie
  
 
cena części? - 1/10 ceny części samochodu co masz w profilu.
A może 1/20 ?
  
 
Cytat:
cena części? - 1/10 ceny części samochodu co masz w profilu.
A może 1/20 ?






powiem tak:
za komplet części do mojej toyoty : uszczelka pod głowicę, zimeringi pod rozrząd, pierścienie, pasek rozrządu zapłaciłem 280 zetów.

  
 
USZCZ.GLOW.1,5 silikon - 11.60
PASEK ROZ/OPTIBELT/ - 14.00 ( 1.3 maja pasek)
LANCUCH ROZRZADU 1200 - 28.00
LANCUCH ROZRZADU 1500 - 34.00
PIERS.TLOK.76,20-PRIMA - 36.84
To ceny z hurtowni, wiec dolicz 22% vat. W sklepie np. Polena niewiele drożej.
  
 
no faktycznie ciekawe ceny. nigdy lady nie mialem i niewiedzialem dojakiej kategori cenowej ją zaliczyć. no dobra teraz czeka mnie rozmowa z właścicielem. jak kupię to zdam relację
  
 
Panowie - o ile sie nie mylę kolega jest raczej zainteresowany cenami czescie nie do silnika , ale zawieszenia , hamulców itp. Bo silnik w tej ładzie to 2,0Dohc(tak???).
Ale czesci zawieszenia nie doprowadzą Cię do ruiny - spoko
Orientacyjne cenniki częsci znajdziesz na stronie FH Skorpion
Paweł