Trójmiasto - spoty i zloty - Strona 193

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja jestem przeciw

  
 
Mi Klif pasuje. Mozemy tam. Godzina 18:00 ? Spotkali byśmy się na parkingu na zewnątrz i przeniesli do środka.
  
 
mnie pasi a jak z Mirkiem?
  
 
Mirek wcześniej pisałe , że jest za
  
 
Przypominam dzis 18:00 na parkingu pod CH Klif w Gdyni Orłowie. Spotkajmy się na końcu parkingu gdzieś bliżej stacji benzynowej i potem przeniesiemy sie do środka.
Do zobaczenia.
  
 
ok
  
 
Spocik się odbył w cztero osobowym składzie czyli Mirek, Adam , Karol i ja. Jak zwykle miła atmosfera w ciepłej kafejce
W styczniu planujemy kolejne spotkanie w jakiejs knajpce z żonami i dziećmi , może tym razem ktos jeszcze do nas dołączy ? A póki co fotka z dzisiejszego spotkania.



[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2010-12-18 22:34:14 ]
  
 
Noworoczny spot z rodzinami ( żony i dzieci ) proponuję na 15 stycznia w Gdyni na Skwerku w jakijś ciepłej knajpce powiedzmy godzina 17:00 . Kto sie pisze ?


[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2011-01-04 10:19:00 ]
  
 
Zróbcie coś drugiej połowie lutego może . Żonka planuje na parę dni do Gdyni skoczyć z dzieckiem i robię za taxi drivera z Wawki, więc zostanę sobie na 2-3 dni, coby odpocząć. Jakby aqrat było jakieś spotkanie, to bym się chętnie dołączył .
  
 
No to w lutym jak bedziesz tez cos zorganizujemy a póki co piszcie kto będzie 15-go stycznia.
  
 
Przypominam o spotkaniu w sobotę. Szczegóły pare postów niżej.
  
 
Sorki, że dopiero teraz odpowiadam ale do tej pory nie miałem pewności, że będę mógł być. Jak najbardziej piszę się na tego spota. Mirek potwierdzil obecność?
  
 
Mirek, wstepnie Sebol i Kusto, nie koniecznie z żonami. Tak więc do jutra


[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2011-01-14 23:17:22 ]
  
 
No my w trójkę będziemy
  
 
Super, my tez w trójkę.
  
 
Wreszcie po długim czasie udało nam się spotkać rodzinnie. Na spotkanie dotarli: Kusto, Sebol z Moniką i Szymonkiem, Adam z Krystyną i Karolem oraz ja z Karoliną i Natalką. Niestety zabrakło Mirka z rodziną , pochorowali się ale mam nadzieje, że nastepnym razem, za miesiąc spotkamy się w liczniejszym gronie. A tymczasem dziękuje wszystkim za dzisiejsze spotkanie. Fajnie po latach spotkac się w większym rodzinnym gronie, duzo się pozmieniało u każdego przez ten czas. Mam nadzieję, że odnowimy na stałe spotkania bo przecież łączą nas nie tylko Łady Kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania :





  
 
Pierwszy raz udało mi się z leszczynek do Wejherowa trafić same zielone światła. Dzięki za spotkanie pozdro
  
 
Koledzy z Polnocy, dzieje sie tam u Was cos? Wybieram sie do rodziny i jezeli jest mozliwosc zahaczenia o zlot to pojade Lada.
  
 
Witam, do 21-go Lipca jestem w Gdańsku - Sobieszewie, Hotel Orle, jakby ktoś był chętny na spotkanie przy piwku itp to zapraszam. w razie w tel. 792705589
  
 
Koledzy i koleżanki czy dysponujecie może czasem i chęcią aby spotkać się w Naszym gronie, poznać się porozmawiać i doradzić małe co nieco?

Pozdrawiam
Słoń