Tu się witamy ! Nowi klubowicze :) - Strona 85

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-09-10 15:43:38, piotr_ek pisze:
A teraz się zareklamuję: www.peentech.pl


Audycja zawierała lokowanie produktu
  
 
Piotrze, zastanawiałam się czy nie usunąć Cię z Foruma, ale wreszcie doczekałam się Twojego objawienia, czasami warto czekać ....
nareszcie może coś zacznie się coś dziać
  
 
Witam serdecznie mam na imie Piotrek i kupiłem dawne espero nortonna

[ wiadomość edytowana przez: Piotraslodz dnia 2012-10-11 00:08:43 ]
  
 
Cześć, nazywam się Tomek i od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Daewoo Espero 1.8 CD .
  
 
Witam ja tez mam espero 1.8 cd
  
 
Powitać
  
 
Cytat:
2012-10-16 00:47:03, TomaszWAW pisze:
Cześć, nazywam się Tomek i od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Daewoo Espero 1.8 CD .



Się tak nie rajcuj, bo orgazmu dostaniesz
  
 
Cytat:
2012-10-19 10:39:44, piotr_ek pisze:
Się tak nie rajcuj, bo orgazmu dostaniesz


Piotr'ek zazdrosny, bo już pewnie powoli zapomina co to jest.
  
 
Cytat:
2012-09-10 15:43:38, piotr_ek pisze:
A teraz się zareklamuję: www.peentech.pl



ja bym się wstydził ...kurwa Piotr_ek! .. ale wsiowy wygląd ma ta Tfoja www! - ślepy jezdeś czy jak ?


A tak poza tem...miło Cię widzieć
  
 
Cytat:
2012-10-24 23:10:07, bogdan1 pisze:
ja bym się wstydził ...kurwa Piotr_ek! .. ale wsiowy wygląd ma ta Tfoja www!



Żem wsiowy jest to i www jest wsiowe cóż w tym dziwnego?


PS. Co w niej wsiowego, bo ja mam ciut wypaczone pojęcie estetyki - przecież złomero jeździłem!

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2012-10-26 12:55:02 ]
  
 
Cytat:
2012-10-26 12:54:12, piotr_ek pisze:
Żem wsiowy jest to i www jest wsiowe cóż w tym dziwnego? PS. Co w niej wsiowego, bo ja mam ciut wypaczone pojęcie estetyki - przecież złomero jeździłem! [ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2012-10-26 12:55:02 ]


Czekaj..najpierw strzelę hasło coby się Mod(a) nie dowalił ..więc witaj od nowa



(za)krzykliwa kolorostyka - mnogość czcionek, obrazów, wielkości...i tak naprawdę na pierwszej stronie tylko bolą oczy i człowiek nic nie widzi i nic nie kuma ! ...nie wiedziałem czy trafiłem na reklamę disco polo z kieleckiej dyskoteki czy może jakiego nowego przedszkola
  
 
Cytat:
2012-10-27 21:56:45, bogdan1 pisze:
Czekaj..najpierw strzelę hasło coby się Mod(a) nie dowalił ..więc witaj od nowa


  
 
Piotr_ek wiaj ponownie!! cholera zajrzałem tez na twoją strone, pracujesz w konkurencyjnej firmie...(lub jestes jej włascicielem )
  
 
Cytat:
2012-11-12 19:46:43, Czarek_Rej pisze:
Piotr_ek wiaj ponownie!! cholera zajrzałem tez na twoją strone, pracujesz w konkurencyjnej firmie...(lub jestes jej włascicielem )



1. nie pisze się "wiaj" ...tylko wiej
2. pierdolnij mu za to ! ( końkurencję)

Witaj Czarek /bo się Mod dowali /
  
 
Panowie fachowcy od ogrzewania mam pytanie.
Jak zrobić ogrzewanie podłogowe na drewnianej podłodze (dom drzewniany).
Pytam poważnie.

Oczywiście ja również witam Wszystkich
  
 
Na drzewnianej podłodze to tylko wtopisz kasę, bo drzewo nie przepuści ciepła.

bogdan1 - mam 240l worki na konkurencję. Drogie były, ale z certyfikatem jakiejś sycylijskiej firmy... nazwy nie pamiętam.
  
 
Cytat:
2012-11-15 01:15:17, bogdan1 pisze:
1. nie pisze się "wiaj" ...tylko wiej 2. pierdolnij mu za to ! ( końkurencję) Witaj Czarek /bo się Mod dowali /


A mod na to
  
 
Cytat:
2012-11-18 22:23:28, mifinka pisze:
A mod na to


powinno być...

..."A Mod na to...niemożliwe! "


Kisztan...witaj od nowa

wylej se na drzewnianom podłogie betona ..i będzie i piotr_ek syty i dupa ciepła ..(czyli w dół ciepła drewbi nie puści , a góra będzie grzać )
  
 
Witam wszystkich.
Mam na imię Mariusz, ale od lat przylgnęło do mnie przezwisko Bombel (długa historia dlaczego).
Dopiero dziś dostałem info o wiadomości od mifinka, a była na priv od grudnia.
.
Niemniej odczytałem i oto jestem, z czego się niezmiernie cieszę.
  
 
Witam, nazywam się Szymon, jak nietrudno się domyślić wylądowałem na tym forum ponieważ "zdobyłem" niebieską limuzynę marki Daewoo W sumie to nigdy nie planowałem zakupu samochodu tej marki, jestem miłośnikiem klasycznych (kanciastych!! ) samochodów i w planach miałem raczej zakup... poloneza! albo mercedesa 190, jednak fundusze nie pozwoliły na mercedesa (student...) a przez wakacje nie natrafiłem nigdzie w swojej okolicy na interesującego poldka poddałem się i zrezygnowałem z poszukiwania swojego pierwszego w życiu samochodu, ale życie pisze różne scenariusze i okazało się że dosyć daleki krewny ma na sprzedaż Espero w dobrym stanie za bardzo okazyjną cenę, i tak stałem się (drugim od nowości!!) posiadaczem niebieskiej limuzyny, samochód w momencie odbioru miał 130 tyś km. (przebieg w 100% autentyczny) nigdy nie miał wypadku ani żadnej poważnej awarii i nie licząc paru rys i małych ognisk korozji (ale z tym już sobie poradziłem - szczotka druciana, papier ścierny, podkład antykorozyjny i trochę lakieru i nawet taki laik jak ja dał radę ) był w stanie prawie idealnym przez zimę miałem jedną przygodę z betonową barierą (trochę przygięte drzwi i ubytki w lakierze) więc troszeczkę pogorszyłem jego stan, jednak Espero ciągle daje do zrozumienia że chce jechać Mam jedną awarię w kwestii której chciałbym się poradzić (ale o tym w innym dziale) Podsumowując, witam forumowiczów i mam nadzieję na owocną współpracę a, no tak - 1.5 16v, bez LPG, ciemny niebieski, bez klimy, oryginalne stalowe 14' (...) + oryginalne kołpaki ( ) nagłośnienie, nie wiem jakie było w standardzie ale u mnie jest radio (kasetowe) Kenwood, i wcale źle grające głośniki (więc zgaduję że nie są to fabryczne)