Pamiętny dzień...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj nadszedł dzień,który kiedyś musiał nadejść Cieniasek znalazł już nowego właściciela...Pozostała jednak odrobina żalu...w końcu pierwsze auto,pierwsze próby powiedzmy to sportowej jazdy ,pierwsze boki,i wogóle...cudowne to było autko... Zobaczymy jak Black się bedzie spisywać /pozdrawiam
  
 
A kiedy bedziesz miał "nowy" sprzęt?
  
 
co to "BLACK" ??
  
 
Autko odbieram jutro,niestety od razu musi "iść do lekarza"-tylna belka do wymiany (najpierw trzeba ją obspawać).Na superslalomie 10tego pierwsza jazda w warunkach bojowych Co mnie zaskoczyło to rozłożenie siły hamowania...Rozkład równomiernie na 4ry koła...pamietacie przecież ,że w żółtym łapał zawsze mocniej tył...teraz już koniec z tym zjawiskiem...jazda będzie bardziej "na ogrągło"
Arti:Black bo jest czarny
P.S-żółty poszedł do Bierunia Nowego więc możesz go widywać (nie wiem nawet czy nie kupił go Twoj jakis znajomy-ma warsztat samochodowy w Bieruniu,jeździ starym białym eskortem w stylu W.... Tjuning).Jakby co to nie znasz tego auta hiehehe/pozdrawiam
  
 
Pasiu podjedź kiedyś, porobimy jakieś foty na stronę
  
 
No i pasiu mam juz blacky'iego. Fajny... i ta gleba z tyłu a zawias hmmm.. beton, żelbeton??
  
 
hieh...zobaczymy czy będzie się spisywać równie dobrze jak żółty,mam taką cichą nadzieję ,że nawet lepiej hmmm...no właśnie tak gleba z tyłu....troche za nisko nie uważacie?będę chyba musiał jakieś wyższe springi wrzucić bo planuję dystanse na tył...zobaczymy
  
 
Muszę przyznać że rajdóweczka całkiem fajna
Pozostaje tylko mieć nadzieję że będzie tak niezawodny jak "zółtek". Ta gleba z tyłu jest trochę przesadzona, a na zimę to już na pewno. No pasiu to teraz czekamy na jakiś co-drive
  
 
nie wiem czy na pewno ale jeśli zółte cc zostało pozbawione wszelkich oklejeń to widziałem je ostatnio w drodze na katowice, mykało na białych stalówach
  
 
To chyba to Przyszły właściciel powiedział ,że bedzie nim do katowic na studia jeździć na białych stalówkach sie wie
  
 
No to jutro debiut nowym wózkiem ... zobaczymy jak się "Czarek" spisze ... ja trzymie sutki z całej siły / pozdrafiam TGr i innych którzy narzekają na brak sponsorów
  
 
nooo heheh...dzisiaj juz troche "potrnowałem"(o ile to można nazwać treningiem) ,no zobaczymy jak się spisze autko /pozdrawiam