Grill,Kierunkowskazy i kierownica?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie 1: od jakich samochodow pasuja boczne kierunkowskazy do 2107??

Pytanie2: Jakie kierownice,od jakich aut, pasuja do 2107, oczywiscie chodzi mi o mniejsze i ladnie wygladajace.

Pytanie3: Widzialem ze coniektorzy grilla przerabiali na siatke, jak zamocowaliscie siatke?? Szczegolnie w gornej czesci gdzie dochodzi do maski?? I jaki najlepiej rozstaw oczek zeby to ladnie wygladalo??



[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2004-01-04 22:27:08 ]
  
 
Mogę Ci czesciowo odpowiedzieć na temat kierownic- możesz kupic w Norauto oryginalna nabe do kierownicy 2107 i dobrac do tego odpowiadająca Ci kierownice ( do tych nab pasuje ich co najmniej kilka więc nie pwoinno byc problemu). Ceny zaczynają sie za nabe (90 PLN) i za kierownice od 129PLN do....kilkuset
Ale wejdź na ich stronę to zobaczysz
Paweł
  
 
Cytat:
2004-01-04 22:25:30, Franc pisze:
Pytanie 1: od jakich samochodow pasuja boczne kierunkowskazy do 2107??

Pytanie2: Jakie kierownice,od jakich aut, pasuja do 2107, oczywiscie chodzi mi o mniejsze i ladnie wygladajace.

Pytanie3: Widzialem ze coniektorzy grilla przerabiali na siatke, jak zamocowaliscie siatke?? Szczegolnie w gornej czesci gdzie dochodzi do maski?? I jaki najlepiej rozstaw oczek zeby to ladnie wygladalo??




ad pyt1.
myślę, że od każdego, tylko że pobawić się należy z ich zamontowaniem-kwestia tylko jakie Ci się podobają i czy będziesz umiał je zamontować. Czasami trzeba rozwiercić otwór, a czasami użyć trzeba będzie szpachli i farby, i stworzyć nową dziurkę

ad pyt3
Co do oczek w siatce musisz sam zdecydować, to przecież Twoje auto i Ty nim będziesz jeżdził . a to co stworzysz nie wszystkim musi się podobać. WAZNE żeby Tobie się podobało.
A w 2107 jest co przerabiać i można coś piękngo zrobić

ad pyt2
w tej kwestii to OSS by pomógł ale niestety wypłynął ..........
A ja w kwestii kierownicy niestety nie mam zielonego pojęcia
  
 
Przodu siódemki nieda się poprawić, wg. mnie jest doskonały. Można najwyżej zepsuć, a siatka zamiast grila to dobry na to sposób.
  
 
Cytat:
2004-01-05 00:49:16, janisz pisze:
Przodu siódemki nieda się poprawić, wg. mnie jest doskonały. Można najwyżej zepsuć, a siatka zamiast grila to dobry na to sposób.



Dajcie mu wódki, bo dobrze prawi!!!!
  
 
Skoro Franc pyta to odpowiadam, a skoro chce się "bawić", niech się "bawi" ......
A WY mu chyba tego nie zabronicie?? (bez urazy Panowie)
  
 
Cytat:
2004-01-05 00:49:16, janisz pisze:
Przodu siódemki nieda się poprawić, wg. mnie jest doskonały. Można najwyżej zepsuć, a siatka zamiast grila to dobry na to sposób.



chyba że ktoś to zrobi dobrze...

  
 
Takie ładne auto było....
Dobra robota przecież nie było robione dla mojego widzimisię.

PS. Podał bym Wojtka do TVN TURBO "Czas tuningu" czy jakoś tak.

[ wiadomość edytowana przez: grzegorz75 dnia 2004-01-07 12:53:43 ]
  
 
Ta Wojtkowa Władzia ma zaj... lusterka? To chyba nie są orginalne? Ktoś wie od czego???
  
 
Witam
Franc, Twoja siódemka wyglada jak malina, nie warto psuc grilla, no chyba zebyś miał takiego pech jak jak i stłuczke, wtedy z braku nowego moznaby poknuc.
co do kierownic, to nieźle wyglada ta od Polena, pasować bedzie każda od Lancii, Alfy Fiata, albo taka z Norauto, jak pisze Paweł, naby widziałem za 59 zeta, a koła od 129 zeta...
  
 
No to naby potaniały Ostatnio widziałem ( ale parę miesięcy temu) naby do 2107 i samary chyba po 79,90 w Norauto w Warszawie na Puławskiej i w Poznaniu w Komornikach(tez w Norauto) Chyba tylko w tej sieci mozna to kupić do ładzianek.
A moja monte carlo - pasowała bez naby