Ksiązka napraw Samary 86 r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Czy może ktoś mi podesłać jakieś ksiązki (ewentualnie inne materiały) w wersji elektronicznej odnośnie napraw Samary (86).
Może ktoś udostępni na jakiejś stronie? Interesuje mnie wszystko.
Jeżeli ktoś bedzie ewentualnie na maila przeyłał to proszę o podział na pliki nie wieksze niż 2 MB.
Pozdrawiam
  
 
Wiem ,ze wczoraj prosiłes zaxa o ksiązke- ale niestety nie jest w tej chwili dostępna na stronie , a na dodatek Konrad nie moze jej Ci podeslac , bo mu padł monitor i nic nie robi na swoim komputrze
Moze ktoś kto ją sciągnąl będzie Ci mogł podesłac fragmentami ,a lbo umieści ją na klubowym ftp.
Jesłi chcesz wejdź na LADA w schematach i bedziesz miał dostęp na rysunkach do wszystkich podzespołów.
Pozdr
paweł
  
 
Swietna strona w sumie. Dokłądne schematy. Tylko ten nieszczęsny język! Dzzięki za info
  
 
Ni niestety - choc moje pokolenie jest o tyle w lepszej sytuacji,ze rosyjskiego musiało sie uczyc w szkole no i zawsze cos pozostaje. Ale rysuneczki są dośc dokładne - tym bardziej,ze mozna je doś cznacznie powiekszać
Pozdr
Paweł
  
 
no nic widać aro1979 musisz poczekać az konriii bedzie miał nowy monitor i on ci jakoś pomoże - ale jest jeszcze szansa ze ktoś sciagnął taka knige i sie do ciebie zgłosi
druga sprawa to taka ze nikt ci nie musi przesyłać mailem tej ksiazki-wystarczy jak wrzuci na klubowy FTP i z niego sobie ja cała pobierzesz-adres masz w wątku "zmiana nazwy ftp'a naszego klubu
pozdrawiam
  
 
Właśnie wysyłam tą książkę.
Idzie mailem, niestety dla mnie FTP to tylko ściąganie plików (i to tylko "od święta") a włożenie tam czegokolwiek to już za duża technika jak dla mnie. Ale jak powiecie jak to zrobić to mogę ją tam też wrzucić na przyszłość jakby kto potrzebował

Popróbowałem, popróbowałem i coś mi z tego wyszło
Założyłem już katalog "Książka Samara" na FTPie i właśnie wysyłam plik, tak że za czas jakiś będzie już ogólnodostępna.

Czekam na wyrazy wdzięczności i uwielbienia za ten szlachetny czyn!

[ wiadomość edytowana przez: kid dnia 2004-01-06 20:35:56 ]
  
 
Czasem przez przypadek moglby ktos potrzebowac, wiec moze ktos ta ksiazke wrzuci na ftp ?? Czekam cierpliwie

Pozdr...

P.S. Wlasnie zaczelo cos sie tam pojawiac w tym temacie
wyrazy wdziecznosci i uwielbienia dla dobroczyncy

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2004-01-06 20:45:28 ]
  
 
hehe szkoda tylko ze aro1979 jest off - line i nie wie (chyba)ze już jest ta ksiązka
a tak pilnie jej potrzebował
dołączam sie do podziekowań dla dobroczyńcy
  
 
aro1979 dostal ja juz wczesniej na maila w kawalkach tak ze jego potrzeba zostala zaspokojona A ksiazka na FTP bedzie juz za pare minut (niestety szybkosc mojego lacza wola o pomste do nieba!!!)
  
 
Nie wiem jak na klubowym ftp-ie ale ja już posiadam.
Dzieki stokrotne
Pozdrawiam

P.S.
Nie pognieacie się chłopaki jak was jutro pomęczę kolejnymi dolegliwościami mojej Samary? Albo pytaniami typu " Jak zacząć zdemontowanie .....?
  
 
No coś ty - wal smiało
Na zewnątrz zimno jak cholera - nai ma to jak herbatka z cytrynka i dyskusje o ładziankach w taką porę

  
 
Cytat:
2004-01-06 22:50:43, Aro1979 pisze:


P.S.
Nie pogniewacie się chłopaki jak was jutro pomęczę kolejnymi dolegliwościami mojej Samary?



cholera a ma ich jeszcze wiecej
mam nadzieje ze klubowicze przyczynia sie do szybkiego wyleczenia twojej ladzianki
pozdrawiam
  
 
Czy jest gdzieś widoczny adres w/w FTP-a jakoś nigdzie niemogę się doszukać.
  
 
ftp.ladaklubpolska.cjb.net
login: lada
hasło: lada


Rozglądnij się dobrze. Jest cały wątek poświęcony zmianie tego adresu. Jak byś miał jakieś problemy dot. FTP to szukaj tam

Pozdrawiam - Kid
  
 
Cytat:
!!! UWAGA !!!
Z przyczyn technicznych zostałem zmuszony do zmiany nazwy ftp'a naszego klubu, a także ograniczenia transferu z powodu dosyć dużego obciążenia i limitów danych ściąganych i wysyłanych. Restrykcje takie wprowadziła TOYA od nowego roku(kij im w oko) dlatego teraz będzie szło przez TPSA. Ewentualne jakieś uwagi co do działania FTP'a przesyłajcie na moją poczte. Co do limitu miejsca na serwerze to nic się nie zmieniło, ile macie tyle możecie kłaść.



Musiałem przedobrzyć... adres patrzył się na mnie jak wół

PS. Przestraszyłem się swojego widoku w lustrze. Oczy przekrwione jak u zombi. Czas odpocząć od monitora.