Jako że WT ożyło ....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie powinny tam się nigdy znaleźć

zaczne od tego....fotki wysłane przez chuja
a dalej auta tylko z ostatnich aktualizacji :

1. NIe licząc naklejek na boku i bzdurnych doczepek pod zderzakiem. Naprawde ładna ściera
tu

2. Całkiem ładny rekordzik tu

3.Normalny baleron, nie licząc tej debilnej drugiej końcówki tu

4. Złota Astra w tym linku. Tak się składa że kilka razy rozmawiałem z właścicielem owego bolidu i wiem jak to zapindala

5. Lanek - tyle że bez tylnego (dolnego) spojlera na klapie. Ten fabryczny wystarczy... a tak jeden kawałek psuje efekt.
Generalnie autko bez tego winga może wyglądać świetnie
tutaj

6. NIe wiem za co czepneli sie tego kadetta GSI (miedziany)
Jest to zwykły puknięty w tył troche już zparszywiały kadet GSI na stalowych felgach. tu

7. Kolejna Ścierka naprawde ładna tyle że bez tych brewek tutaj

8. Punto z autokacika - nie licząc burackiego spojlera z tyłu też jest bardzo fajne tu

9. Nie licząc przodu ładne punto tu

reszta to wieśniaki....podoba mi sie ten bentley...ale LPG w aucie tej klasy to porażka
  
 
Co do tego Bentleya, samochody tej klasy też jeżdżą na LPg i to nie z faktu niższej ceny tego paliwa, tylko ze względów ekonomicznych.... np. SAAB czy VOLVO wypuściły na rynek samochody gdzie zbiornik benzynki miał objętość tylko 5-10l a w miejsce standartowego montowany był zbiornik LPG...

Gaz to nie zło, to ekologia...
  
 
czerwony lanos jest z Białegostoku i czesto go widze i moim zdaniem wyglada bardzo ładnie a ta ostatnia bordowa sierra jest swietna

poza tym niebardzo rozumiem do konca ideę tej strony-pokazują tam samochody po wiesniackim tuningu (przewaznie) ok zgadzam sie ale czesto sa tam zupełne seryjne samochody np z jakas nalepką, czy pordzewiałe ze starsosci i nie wiem jaki sens pokazywac ich zdjecia-moj polonez ma alufelgi i pomalowane bebny i zaciski na czerwono, wiec tez zasługuje na WT a ja go nie chce tuningowac...nie kumam tego


[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2004-01-07 12:48:49 ]
  
 
Cytat:
...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie powinny tam się nigdy znaleźć

zaczne od tego....fotki wysłane przez chuja



i to ponoć ja nie umiem skończyć, Tomek masz cięty język... żebys nie musiał odszczekiwać...
zresztą dajesz innym świadectwo swojej osoby

zreszta uważam że to "ferrari" tam pasuje
  
 
[quote]
2004-01-07 00:53:07, Tomek-Mydlowski pisze:
...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie

Przeczytaj komentarze autorów WT. Oni właśnie piętnują to buractwo które Ty wymieniłeś... a co do Bentleya. Widziałem na stacji paliw gościa w nowym BMW 3 który gaz tankował. To jest dopiero obciach... no ale dzięki temu zapewne przez rok zaoszczędzi kasę na wymianę klocków hamulcowych.
  
 
TA fura tam sie nadaje
  
 
Autorzy WT mają trochę wypaczone spojrzenie na świat i tą furkę mogą zaakceptować. Dla mnie ona jest śmieszna i może o to jej twórcy chodziło.
  
 
Cytat:
2004-01-07 14:37:36, Lasombra pisze:
Cytat:
...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie powinny tam się nigdy znaleźć

zaczne od tego....fotki wysłane przez chuja



i to ponoć ja nie umiem skończyć, Tomek masz cięty język... żebys nie musiał odszczekiwać...
zresztą dajesz innym świadectwo swojej osoby

zreszta uważam że to "ferrari" tam pasuje



hehehe

Tylko, że Twoje "Ferrari" powinno jeździć szybciej od Tomkowego


hehe, po dłuższej obserwacji, Alfiarze w Gdańsku po zebraniu batów są dużo bardziej nerwowi od Golfiarzy


  
 
WOW! Że też tego znaczka Ferrari wcześniej nie zauważyłem. Niestety Tomku jak siatex czy nalepkę sport jeszcze mogę zrozumieć, to tej nalepeczki Ferrari zerwanej z autka Burago już nie! Przypomina mi to nalepkę 16V umieszczoną na sraluchu.
  
 
tyle że te naklejki były tylko dla jaj dla zlotu na bemowie....
i już na Cargo (II-ga część zlotu) już ich nie było bo się potopiły i poodpadały.
A były wycięte skalpelem z opakowania po oleju Shell, który wcześniej tego samego dnia komuś nalewałem.
  
 
Cytat:


...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie powinny tam się nigdy znaleźć

zaczne od tego....fotki wysłane przez chuja
a dalej auta tylko z ostatnich aktualizacji :

1. NIe licząc naklejek na boku i bzdurnych doczepek pod zderzakiem. Naprawde ładna ściera
tu

2. Całkiem ładny rekordzik tu

3.Normalny baleron, nie licząc tej debilnej drugiej końcówki tu

4. Złota Astra w tym linku. Tak się składa że kilka razy rozmawiałem z właścicielem owego bolidu i wiem jak to zapindala

5. Lanek - tyle że bez tylnego (dolnego) spojlera na klapie. Ten fabryczny wystarczy... a tak jeden kawałek psuje efekt.
Generalnie autko bez tego winga może wyglądać świetnie
tutaj

6. NIe wiem za co czepneli sie tego kadetta GSI (miedziany)
Jest to zwykły puknięty w tył troche już zparszywiały kadet GSI na stalowych felgach. tu

7. Kolejna Ścierka naprawde ładna tyle że bez tych brewek tutaj

8. Punto z autokacika - nie licząc burackiego spojlera z tyłu też jest bardzo fajne tu

9. Nie licząc przodu ładne punto tu

reszta to wieśniaki....



Czyli Moje Bartka i Dominika espera to wieśniaki

[ wiadomość edytowana przez: Armani01 dnia 2004-01-08 17:41:50 ]
  
 
Cytat:

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-01-07 14:37:36, Lasombra pisze:
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie powinny tam się nigdy znaleźć

zaczne od tego....fotki wysłane przez chuja


--------------------------------------------------------------------------------



i to ponoć ja nie umiem skończyć, Tomek masz cięty język... żebys nie musiał odszczekiwać...
zresztą dajesz innym świadectwo swojej osoby

zreszta uważam że to "ferrari" tam pasuje


--------------------------------------------------------------------------------



hehehe

Tylko, że Twoje "Ferrari" powinno jeździć szybciej od Tomkowego


hehe, po dłuższej obserwacji, Alfiarze w Gdańsku po zebraniu batów są dużo bardziej nerwowi od Golfiarzy






Nie wiem o co tu chodzi przecierz Lasombra nie powiedział że jego auto to jest ferrari ani że jest szybsze ? on taylko zareagował na zaczepkę.

Po co to dogryzanie

W twojej wypowiedzi widać wyraźną agresję
w zbyt wiele spraw angarzujesz się emocjonalnie pod tym względem o wiele bardziej podoba mi się postawa Cwikusa
(Mówię to bo uważam że twoja wypoiedź w ten sposób i w tej sprawie(jako M) była zupełnie nie potrzebna)
  
 
Wczoraj obejzałem sobie "Szybkich i Wściekłych" i oto moje wnioski:

1) Faktycznie jest tu wiele przegięć pały - nienaturalne przyspieszenia, niezniszczalność samochodów i jeszcze kilka których nie pamietam, ale faktycznie są to uproszczenia ,które mają służyć uatrakcyjnieniu filmu.
2) Samochody pokazane w w/w fimie nie mają ŻADNYCH, powtarzam ŻADNYCH gadżetów noszacych znamiona WT (moze oprócz podświtlenia pod czarnymi Hondami)- żadnych podświetlonych tablic, świecącyche wentyli, nalepexów, sztucznych spinexów, faktycznie samochody zrobione są na modłe amerykańską, ale nie jest to napewno styl wyśmiewany na stronie WT.

Jak oceniam sam film: lekki, łatwy i przyjemny - na pewno fani ambitnego kina Kieślowskiego po obejzeniu filmu będą zawiedzeni , ale pamiętajmy ten film należy oceniać w kategori film akcji (w roli głownej samochód), a w tej dziedzinie to niezła produkcja (moim zdaniem), ale nie dorastajaca do pięt do filmu "60 s."
  
 
Cytat:
2004-01-08 17:49:17, Armani01 pisze:
Cytat:

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-01-07 14:37:36, Lasombra pisze:
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

...przeglądam sobie ich galerię i znalazłem kilka aut które nie powinny tam się nigdy znaleźć

zaczne od tego....fotki wysłane przez chuja


--------------------------------------------------------------------------------



i to ponoć ja nie umiem skończyć, Tomek masz cięty język... żebys nie musiał odszczekiwać...
zresztą dajesz innym świadectwo swojej osoby

zreszta uważam że to "ferrari" tam pasuje


--------------------------------------------------------------------------------



hehehe

Tylko, że Twoje "Ferrari" powinno jeździć szybciej od Tomkowego


hehe, po dłuższej obserwacji, Alfiarze w Gdańsku po zebraniu batów są dużo bardziej nerwowi od Golfiarzy






Nie wiem o co tu chodzi przecierz Lasombra nie powiedział że jego auto to jest ferrari ani że jest szybsze ? on taylko zareagował na zaczepkę.

Po co to dogryzanie

W twojej wypowiedzi widać wyraźną agresję
w zbyt wiele spraw angarzujesz się emocjonalnie pod tym względem o wiele bardziej podoba mi się postawa Cwikusa
(Mówię to bo uważam że twoja wypoiedź w ten sposób i w tej sprawie(jako M) była zupełnie nie potrzebna)




Człowieku wyluzuj...

Śmieszy mnie tylko... Jak ktoś naklejając sobie na auto znaczki "GT" i "Diabolo" śmie czepiać się kogoś innego... I jeszcze wysyłać fotki... . Na sobie nie widzi...

A tekst dot. "Alfiarzy" to moje obserwacje...

No tak... Ale mi pisać nie wolno...
  
 
Pozatym widze, że koniecznie chcecie mnie uciszyć


Tak więc, mówie. Ja moge przestać byc moderatorem w każdym momencie...

Chcesz Armani zamienić się rolami ? Prosze bardzo... Będziesz mógł kasować wszystkie posty, które Ci się nie spodobają.

Dziwne, że ja z tego nie korzystam

Tak więc prosze... I żeby tego ktoś nie odebrał jako tekst w stylu "Jestem niezastąpiony, jestem wielki, prosze oddajcie mi czołobitność"... Albo, że uczniowie dopiekają mistrzowi...


Bo czasu na forum spędzam bardzo dużo. To chyba widać...



Pozdro.
  
 
eeej panowie wyluzujcie..... znowu jakieś konflikty? NIe widze w zachowaniu Zoltara nic złego. Trzeba przyznać że modem jest świetnym

a tak na marginesie...dopiero teraz zauważyłem że lasombra miał naklejki GT na błotnikach , dodaj do tego odmalowany na czarno, srebrno i czerwono silnik.....1.516V i masz ferrari
  
 
Armani tego nie napisałem!!! Mowiłem o ostatnich aktualizacjach.
Fotki mojego wrzuciłem od tak co by sobie ponarzekać
  
 
EJJJJ Panowie....

Spokój
Nie zaczepiajcie sie bez powodu - jesli się nie tolerujecie, to się ignorujcie, a nie prowokujcie
  
 
Goscie z Wt uwazaja tylko jeden rodzaj tuningu z tego co zauwazylem. Jak samochod ma zajebiste fele i nic wiecej. Reszta to dla nich wiocha
  
 
Cytat:
2004-01-08 22:51:57, -JACO- pisze:
EJJJJ Panowie....

Spokój
Nie zaczepiajcie sie bez powodu - jesli się nie tolerujecie, to się ignorujcie, a nie prowokujcie



Spoko

Ja tylko przedstawiam propozycje