Jako że WT ożyło .... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
trudno...tacy są
Jak dla mnie wieśniackie jest to stare Volvo 2d sedan czarne z tym czymś w roli spojlera - w galerii dobry tjuning

  
 
Jeden lubi to drugi tamto. Zawsze beda komentaze pozytywne i negatywne. Nawet takie samochody jak w F&F kore sa poprawnie stuningowane uwazane sa za wiejskie
  
 
Cytat:
Jak dla mnie wieśniackie jest to stare Volvo 2d sedan czarne z tym czymś w roli spojlera - w galerii dobry tjuning



a według mnie jest wypasione, tylko właśnie ten obleśny spojler wszystko psuje.....
  
 
A wedlog mnie jest fajne. I bedzie tysiac zdan na ten temat. Jak juz mowilem nikomu sie niedogodzi
  
 
mi się nie podobają takie stare furki na siłe tjuningowane

Taka furka powinna być jak najbardziej oryginalna
Ciemne szyby...alufelgi.....spojlery.....to jakoś nie pasuje.
  
 
To prawda takie auta powinny byc nieruszane tylko wierna kopia ale jak tos ladnie i zgustem pododaje jakies pierdulki to czemu nie oczywiscie nieprzesadzajac
  
 
Jaco... zo do FF 2...
Samochody w tym filmie to w 90% samochody wyscigowe... jedynie chyba te amerykanckie byly tuningowane ... reszta wyglada na jakies wersje sportowe fabryki...

Za to w pierwszej czesci byly prawdziwe cacka

Jaco... obejzyj jeszcze filmik xXx tam dopiero byl samochodzik
  
 
Tak naprawde to w F&E 2 byly fajniejsze fury jak w 1 czesci. Moje osobiste zdanie ina F&F 2 bylem w kinie 4 razy. pamietam co sie dzialo jak wyszedlem z kina. Ludzie wariowali odrazu. tylko wsiadali do samochodow odrau pisk
  
 
jak by powiedzieli na WT....Kredens mada faka speszyl edyszyn
  
 
Ten polonez jest na WT. Niepodobaja mi sie w nim lusterak fakt ze sa od samochodu wrc ale niepasuja do niego
  
 
Heheheeee.. ten samochod jest w 100% odpowiedni dla WT, Taki MADAFAKA w dresiku podjedzie kupa plastiku i bedzie szpanowal ze stjuningowal sobie auto, Polonez na LPG z tona plastiku niezle musi wyrywac z kapcia. W koncu on jest panem szos bo sobie diody wstawil. Klamki tez usunal ( w psychiatryku tez usuwaja klamki ) zeby sie pochwalic ze ma pilota ( pewnie jako jedyny czlowiek w swej wsi ). I w koncu ma szyby elektryczne i sie tymmmm chwali jakby mial climatronic ( szybami elektrycznym chwalono sie 10 lat temu, teraz to juz prawie kazdy ma seryjnie ).
Nawet chlop na stroboskopy dyskotekowe ( pewnie z remizy podpierniczyl ) . Ale w koncu koles ma limuzyne bo przeciez ma skore na siedzeniach ( mi to wyglada na pokrowiec imitujacy skore ) . Wlot powietrza ma jakby pod nim silnik od Corvette siedzial i sie nie miescil.

Jednym slowem WT pełną gembą.... az mi sie kosa w kieszeni otwiera jak cos takiego widze, facet pewnie orgazmu dostawal jak wypisywal co w nim zmienial, za ta kase co on wrzucil w zasmiecanie poldka, moglby silnik wymienic na cos mocniejszego.
  
 
Brawo RICO...

Na tym Poldku jest wszystko...
  
 
E tam chlopak chcial i przerobil sobie samochod co w tym zlego
  
 
Cytat:
2004-01-09 17:20:58, Bartek1112 pisze:
E tam chlopak chcial i przerobil sobie samochod co w tym zlego

Póki mi nie ryczy pod oknem wydechem to nic
  
 
Cytat:
Jaco... zo do FF 2...
Samochody w tym filmie to w 90% samochody wyscigowe... jedynie chyba te amerykanckie byly tuningowane ... reszta wyglada na jakies wersje sportowe fabryki...

Za to w pierwszej czesci byly prawdziwe cacka



Drugiej części nie widziałem - musiałeś KeyJay chyba źle przeczytać moją wypowiedź, a co do pierwszej części (o której pisałem) to tak jak pisałem poniżej - ja również uważam, że te furki były naprawdę extra (zrobione co prawda na modłe amerykańską za którą nie przepadam, ale było na czym oko zawiesić).

KeyJay a co to za film : "xXx" ???????
  
 
Cytat:
KeyJay a co to za film : "xXx" ???????


Triple X
amerykanski james bond
nawet fajny
muza Rammsteina na poczatku mnie rozwalila
  
 
Cytat:
2004-01-09 21:01:41, cezariusz pisze:
Cytat:
KeyJay a co to za film : "xXx" ???????


Triple X
amerykanski james bond


He he he, a mi się skojarzyło z filmami XXX
  
 
ala madafaka gnagsterski poldolot
  
 
Cytat:
Pozatym widze, że koniecznie chcecie mnie uciszyć


Tak więc, mówie. Ja moge przestać byc moderatorem w każdym momencie...

Chcesz Armani zamienić się rolami ? Prosze bardzo... Będziesz mógł kasować wszystkie posty, które Ci się nie spodobają.

Dziwne, że ja z tego nie korzystam

Tak więc prosze... I żeby tego ktoś nie odebrał jako tekst w stylu "Jestem niezastąpiony, jestem wielki, prosze oddajcie mi czołobitność"... Albo, że uczniowie dopiekają mistrzowi...


Bo czasu na forum spędzam bardzo dużo. To chyba widać...




Zolti spokojnie stary naprawdę też uważam że jesteś (M) Bardzo dobrym ,tyle tylko ,że wkurza mnie jak traktujesz Lasombre (cokolwiek by nie napisał to totalnie na niego nadajesz) --- (to moje subiektywne zdanie które było przyczyną tej reakcji ,napewno bedzie mnustwo zdań odmiennych)
co do mnie czy innych klubowiczów tego nie zauważyłem ale wydaje mi się że Lasombra jest z forum bardzo osobiście związany i pewnie głupio mu że musi się ukrywać i jest szczuty jak ....


[ wiadomość edytowana przez: Armani01 dnia 2004-01-11 16:22:45 ]
  
 
Dobrze.

Lecz nie może liczyć na szczególne traktowanie.

Nie mówmy już o tym.