Jako że WT ożyło .... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostro znowu sie zaczyna mam nadzieje ze juz wiecej klutni niebedzie i bedziemy zyli dlugo i szczesliwie
  
 
Poldek do dupy ....

Ale co do Szybcy i wściekli to uważam że jedynka jest lepsza.
To był film o samochodach w którym główną rolę grały samochody
Co do Szybcy i wściekli 2 (już obejrzałem) to to się zmieniło ,czyli samochody już nie są na pierwszym miejscu Za dużo spudniczek innych wontków a za mało tuningowej passji.
Tak zdecydowanie jedynka...
Chociaż jeśli chodzi o realizm to nie mogę się z tobą Zolti zgodzić że było dużo gorzej niż w jedynce Ciągłej (do przesady) zmiany biegów nie wyłowiłem, skok przez most .. hmm.. możliwe wkońcu w tym różowym zmasakrowany był cały przód....
Tylko że tak jak mówię zabrakło mi tej tuningowej pasji jak w jedynce już nie było grupy zapaleńców któży tym żyli ....
  
 
kazdy robi tak jak lubi i jak mu sie podoba
  
 
Cytat:
Bartek1112 Wysłany: 2004-01-11 19:20:30

kazdy robi tak jak lubi i jak mu sie podoba




tru, tru....
  
 
Cytat:
2004-01-11 19:24:51, Armani01 pisze:
Cytat:
Bartek1112 Wysłany: 2004-01-11 19:20:30

kazdy robi tak jak lubi i jak mu sie podoba




tru, tru....



Łazariiiiiii???
  
 
a co Armani niedobrze mowie jak mu sie tak podobalo to bardzo fajnie. I niewiem co tu sie smiac
  
 
Powiem tak ... jestem zwolennikiem twierdzenia że jeżeli auto jest zadbane a właściciel wkłada w nie wiele pasji to bez względu na to czy efekt jest (subiektywnie) brzydki czy ładny to nie powinno się takiego auta nazywać WT czy wyśmiewać ze względu na szacunek dla czyjejś pracy i pasji . Należy mieć własne zdanie i zachować je dla siebie lub będąc zapytanym -- je wyjawić.

Nie cierpię aut zniszczonych, przerdzewiałych ,z matowym lakierem których właściciele je ˝˝tuningują˝ np. z dopiętym spojlerem czy naklejoną (na ten syf) naklejką.
To należy tępić
  
 
Zgadzamsie z toba jest wiele takich aut ktore maja spojlery podoczepiane na plastry i auta pogiente i pordzewiale i chlopaki sie z muza woza to mnie wkurwia. Ale jezeli samochod jest w zajebistym stanie i chlopak powprowadzal jakies tam przeribki i gra mu muzyka glosno to mi to nieprzeszkadza wrecz przeciwnie. Chlopak dba to sie cieszy ze swojej dokonanej prazy i juz
  
 
Bartek ciekawa teroria

Kończymy temat