Silnik mi wystrzelił :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie czapki z glow... oto mamy do czynienia z najslynniejsza zaslepka w historii LKP
A co do pilki recznej no no niezly dorobek - gratuluje ! Szkoda tylko, ze nie przyjales propozycji z ekstraklasy No ale coz... trenerka tez fajna rzecz - szczegolnie pilkarki reczne fajne laseczki czasem chodze popatrzec na treningi juniorek
A tam na fotce w bramce to Ty ?
Pozdrowienia z NS
  
 
Cytat:
2004-01-13 01:29:46, misiekns pisze:
Panowie czapki z glow... oto mamy do czynienia z najslynniejsza zaslepka w historii LKP

A tam na fotce w bramce to Ty ?
Pozdrowienia z NS



hehe sam ją odkryłem-wymagało to wiele trudu ale się udało mam nadzieję ze odnalezienie jej przyczyni sie do dalszego rozwoju samochodów ładnych..... zaślepka zax'a - dobre

a na zdjęciu jestem ja-szkoda ze dysponuję zdjęciem które uwidacznia moment wpadania piłki do bramki tzw firana
pozdrawiam
  
 
No to wreszcie moje watpliwosci rozwiane i uzyskalem odpowiedz na wszystkie nurtujace pytania No i czekamy na fotke z jakimis skutecznymi paradami
Pozdrawiam !
  
 
Witam
qrcze, szukałem tej ząslepki z boku silnika, a ona jest na tej płaskiej, poziomej powierzchni, obok aparatu zaplonowego
i sprawdziłem to faktycznie był olej... chyba jednak masz przytkana odme...
  
 
sheriffnt a o co chodzi dokładnie z tą odmą-możesz mi napisać
pozdrawiam
  
 
odma=odpowierzenie skrzyni korb....
takie niby nic, a potrzebne.
  
 
Cytat:
2004-01-14 05:14:07, sheriffnt pisze:
Witam
chyba jednak masz przytkana odme...




to co mam teraz zrobić zostawić tak jak jest czy moze ją odetkac-bo za bardzo sie na tym niew znam
  
 
no to zobacz, czy ta gumowa rura jest droza. Znajdziesz w niej tez pek drutu. Oczysc go - to slynny tlumik plomieni

ja wlasnie wczoraj zmienilem rure. Wziela i pekla
  
 
witam dzisiaj zdjąłem odme i wyjąłem ten słynny tłumik płomieni-w tej gumowej rurze było duzo syfu (taka biaława maź) a tłumik płomieni praktycznie nie istniał(cały rozwalony i brudny)
wiec musze jutro kupić nowy
mam pytanie : czy moze ktoś wie czym najlepiej wyczyścić ta gumowa rure wewnątrz bo moja jest poskrecana i głęboko nie mogę sie dostac
w dodatku sprawdziłem filtr i pod obudowa gromadzi mi się trochę oleju? tłustej cieczy? nie wiem jak to nazwać
nie jest tego duzo ale pamiętam ze szeryf pisał ze jak sie tak zbiera to znaczy ze silnik jest juz "wymęczony" można z tym coś zrobić?
pozdrawiam
  
 
Siema.Że ci troche sie zbierze tego syfu to nic.U mie tez sie już zbiera a chodzi jak buża.Poprostu zmieniam co 10 tys filtr i jeżdże dalej.
  
 
wez te rure do domu i wyplucz nad zlewem plynem do naczyn.. moze Cie zona/mama/dziewczyna nie zabije

ale to dziala, ja zawsze lapy i czesci auta myje tak z oleju czy smaru - bo zonie kolezanki niedawno powiedzialy, ze mamy "sliczny woz" i jakas wyrozumialsza sie zrobila....
mozna tez domestosem - radykalne, acz skuteczne, choc moze nie na gume... ale metalowe elementy i owszem - byleby je potem dobrze wyplukac!
i zobacz, czy rura nie parcieje... bo peknieta robi zdrowy syf pod maska.....
  
 
ok-zrobiłem tak jak mówisz (nikt mi w domu nie psioczył,dziewczyna,mama ) nie wytrzymałem i poleciałem kupić dzisiaj nowy tłumik płomieni-koszt 1,80gr
jutro wszystko znowu zamontuje na swoje miejsce-dzieki pozdrawiam

stary i nowy tłumik płomieni