Spot w-wa 25.01.2004 godz. 12.00 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Powiedzmy, że i za każdym następnym razem już z góry (masz już szablonik, doświadczenie i takietam ).
  
 
maślankę postawisz i będziemy kwita...
  
 


Mnie nie będzie.



Wyjeżdam do Krakowa akurat na ten weekend.
  
 
uuuuuuu, szkoda... czemu?
  
 
A do której ma trwać ten spocik, bo tak się zastanawiam czy też nie podjechać (mam tylko nadziej, że podjade Ładą a nie PANDĄ )
  
 
no na pewno nie 10 minut. ostatnio bawiliśmy się od 10 do 16 wiec teraz myślę że ze 3 godziny to potrwa
  
 
Cytat:
2004-01-18 11:53:20, raski pisze:


Mnie nie będzie.



Wyjeżdam do Krakowa akurat na ten weekend.



Szkodaśnie...
Ja też wyjeżdżam w ten weekend, ale... będę się starał wrócić na niedzielę
  
 
Cytat:
2004-01-18 18:06:21, Bartek-Lodz pisze:
A do której ma trwać ten spocik, bo tak się zastanawiam czy też nie podjechać (mam tylko nadziej, że podjade Ładą a nie PANDĄ )


Wpadaj Bartek czym chcesz; liczy się osoba, a nie samochód... (to tylko pretekst do spotkania ). Zresztą Pandy fajne są...
  
 
aaaaaaallllleeeeee nakotłowało w wawce!!!!!
4X4 najlepsze czasy by miało na eko!
  
 
Postaram się być, pytanie nie wtemacie - u nas w Łodzi to normalnie mamy taki burdel na ulicach jak śnieg pada - nie wiem zupełnie jak by pługów nie było, czy u was też tak jest?????
  
 
Po zrobieniu przez Kaczyńskiego drobnych porządków w ZDM jakby troszkę się w ostatnich dniach poprawiło na stołecznych ulicach ; sypią tą solą ile wlezie, ale ulice w Wawie wyglądają w miarę dobrze (... na razie)

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2004-01-20 10:36:06 ]
  
 
słuchajcie, ma ktoś grila? może jakiś pikniczek... coś na ciepło można wtrząchnąć na tym placu, bo padliny z McD to raczej nie ruszę...
  
 
Cytat:
2004-01-20 16:49:46, Góral pisze:
słuchajcie, ma ktoś grila? może jakiś pikniczek... coś na ciepło można wtrząchnąć na tym placu, bo padliny z McD to raczej nie ruszę...



Spróbuję kupić taki jednorazowy (nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale... nie mam takiego stałego, bo go trzeba myć i takietam ). Jak ktoś ma taki normalny, to oczywiście byłby lepszy. Poza tym nie wiem, czy uda miś się taki dostac zimą (to okres chyba ciut mniejszego popytu na jednorazówki grillowe ) i... nie jestem w 100% pewien, czy uda mi się wrócić na czas spotu z Poznania... (ale będę się starał ).
  
 
Mario! Przyjedz koniecznie! Spot bez Ciebie, to nie spot!
Oby nam grilla snieg nie przysypal!!!
  
 
Kurde dzisiaj przez ten śnieg rozwliłem sobie amorka - gazówke - niech tych od pługów szlak trafi - u nas ślisko i śnieżnie - a pług to jeden widziałem - stojący na poboczu - ja to chyba na jakiejś wsi mieszkam
  
 
nie tylko ty bo jak chyba też bo dziś też jednego widziałem stojącego ale nie na poboczy tylko na całym jednym pasie(dwu kierunkowa ulica po jednym pasie bez pobocza)
  
 
Postaram sie Was odwiedzić w Mac-u. Moze sie nawet ekipę zorganizuje. Eko - ślicznie oblodzone/zaśnieżone - polecam.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-01-22 14:38:22, OLO pisze:
Postaram sie Was odwiedzić w Mac-u.



Superrrr OLO
  
 
byłem znów dzisiaj na eko... kręciłem hajeską 20 minut, było zajebiście. teren równiutki, wyślizgana piękna ósemeczka (to pewnie ślady po fso ) po prostu bajka.

Olo, zapraszamy.


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2004-01-22 16:53:41 ]
  
 
hoho! to nawet Ola bym poznał w końcu jak wpadnę do was Tylko dajcie mi answer o co chodzi z tym ekogreenem, coś mi się to z Cargo kojarzy, ale... ???