Spot w-wa 25.01.2004 godz. 12.00 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja wtedy akurat mam sesje,ale w weekend chyba nie egzaminuja
Janisz chce ekogreena, bo ostatnio ostro szaleje Ładną
  
 
Właściwie to jade tylko jak będzie eko.
  
 
no to może tak: spotkajmy się w niedzielę o 12.00 jakimś miejscu (np. mcdonald na rogu Łopuszańskiej i al. Krakowskiej) i potem po kawie pojedziemy całą grupą na ecogreen?
  
 
Jestem za!
  
 
Mi pasuje (jesli nie wyjadę ) i sobota, i niedziela, i... tak dalej
Możemy też pójść ew. gdzieś na darta/rzutki (dla odmiany, albo obok kręgli ).
W każdym zrazie postaram sie dostosować.
  
 
Na ecogreen... hm... Może zobacze mojego ulubionego góralskiego Kolegę w tzw. akcji ...

Na Ursynowie jest taki pusty parking (w drodze do Geanta) i tam ludziska piracą sobie na śniegu kręcąc piruety. Są nawet jakieś opony rozstawione.
No więc byłem tam też... nieŁADnym autkiem (niestety; Łaciatą żal mi było brudzić i czekała w garażu ). Niezła jazda, szczególnie jak się zaciągnie ręczny... (trochę przeszkadzał mi ten ESR, czy jak to się nazywa, ale i tak warto było się pobawic). Myślę, że każdy z nas powinien przynajmniej raz do roku na pustym placu poczuć autko w różnych sytuacjach; to może nam uratować życie. Nie żartuję; byłem kiedyś na kursie jazdy rajdowej (tak to się nazywało, ale to był de facto kurs bezpiecznej jazdy) na Torze Poznań, gdzie instruktorem był Mr Szwagierczak (jakies tam podobno tytuły miał nawet ) i naprawdę wiele mi to dało (i chyba naprawdę dzięki temu jestem tutaj z Wami, bo wiedziałem kiedyś jak się zachowac gdy autko wpadło w poślizg i leciało wprost na ciężarówkę...). Jestem kiepski w te klocki (jazda rajdowa) i - szczerze mówiąc - nie przepadam za dynamiczną jazdą, ale raz na jakiś czas warto poświęcić chwilę na małą zabawę z autkiem. A jak przy okazji można pobyć w miłym towarzystwie, to... tym bardziej może być fajnie . A więc -> do zo-ba-czys-ka lu-dzis-ka.
  
 
Porządkując -> rozumiem, że na teraz zostało ustalone, że spotykamy się w niedzielę 04/01/25 (czyli nie w ten łykend, ale w następny), o godz. 12, na rogu Łopuszańskiej i Krakowskiej w McDonald's. Na miejscu przegłosowujemy plan (a plan to podstawowy dokument, szczególnie biznesplan ), ale ze wskazaniem na obowiązkowe jazdy/zabawę na placu (to ten ecocośtam, czyż nie?). Będziemy się też obowiązkowo bratać z przedstawicielem NOK w osobie Kacpra (a może i innych).
Proszę mnie poprawić, jeśli coś pokręciłem.
  
 
może z innymi jeśłi wyrażą chęć dojechania. A Kacper jest wciąż Sympatykiem LKP.
spotykamy się tak jak napisałeś.
  
 
Puk Puk

Mam nadzieje ze nie jest to spotkanie TYLKO Warsiawki.
  
 
wawa+reszta
łady nieterenowe+reszta

  
 
Raski zapraszamy!
Koniecznie przywiez jakies piekne Lublinianki!
  
 
spot w W-wie jest dla wszystkich chętnych na spot. Raski, czekamy!
btw. a trafisz?
  
 
Góralu, jak nie trafie to Ty dowiesz sie pierwszy.
  
 
Cytat:
2004-01-14 07:41:08, raski pisze:
Góralu, jak nie trafie to Ty dowiesz sie pierwszy.


... a ja drugi

Szacuneczek Raski
  
 
Mario, a kto tym razem info rozsyła?
  
 
Eeee... Jakiś facet z doświadczeniem i niemodemowym podłączeniem do netu?

Góralciu...?
Ty masz już pewnie gotowca z wpisanymi adresami, więc po prostu można powielic info lekko korygując tylko treść... To cooooo?

Bo jak nie, to... eee... ew. qrna jest też parę innych osób w Wawie, tych no... młodsszych; niech nas wyręczą (ja dałem pomysł z mailami, Ty już raz wysłałeś, to... no... niech się wykażą).

A tak przy tzw. okazji, to moze wreszcie Lewy wygrzebie się z małżeńskiego łoża i zaszczyci nasz spot.

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2004-01-15 17:56:52 ]
  
 
zeby tradycyji stało sie zadość to najpierw narobie zamieszania że pewnie nie trafie. Mariusznia w lekkim strachu opracuje trase pt. "jak dojechać do Raskiego i jak go potem przepilotować na miejsce spota" A ja i tak dojade bezbłędnie na miejsce 2 godziny przed czasem.

pozdrawiam

respect mario
  
 
byłem dzisiaj na ecogreenie... trochę błota pośniegowego i lodu zostało, ale widać ślady wzmożonej aktywności naszych kolegów z FSO

mimo wszystko poszalałem 15minut hajeską...
  
 
Cytat:
2004-01-15 19:45:53, Góral pisze:
byłem dzisiaj na ecogreenie... trochę błota pośniegowego i lodu zostało, ale widać ślady wzmożonej aktywności naszych kolegów z FSO



He he. Bardzo nam miło.

Wpadajcie na Nasze wieczorne spontaniczne spoty śniegowe.

Narazie, z powodu chwilowego braku środowiska, w którym łatwo o poślizg, spoty śniegowe są zawieszone.



  
 
no dobra Mario... znów zrobiłem to za ciebie