OT: Prośba do wszystkich forumowiczów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli można to bardzo prosiłbym niektórych klubowiczów o nieco staranniejsze pisanie na forum i używanie znaków interpunkcyjnych.
Naprawdę, nieraz po trzy razy czytam niektóre posty żeby zrozumieć o co w nich chodzi.
Po prostu przed wysłaniem przeczytajcie to co stworzyliście bo naprawdę nieraz nie wiadomo, co autor posta chciał w ogóle powiedzieć.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Racja - popieram ! Oczywiscie na bledy ortograficzne mozna przymknac oko, bo to nie jest najistotniejsze, ale w pospiechu rzeczywiscie czesto powstaja neologizmy, ktore trudno rozszyfrowac - o ile w ogole jest to mozliwe Chociaz... z drugiej strony dzieko temu czasem mozna znalezc na forum calkiem ciekawe i zabawne posty Ale mimo wszystko starajmy sie pisac uwazniej.
Pozdrawiam !
  
 
Witam
biję się w pierś, bo chyba Andzrej mówił też o moich postach
, obiecuję poprawę
  
 
Heh Sheriffnt jest calkiem niezle - ostatni Twoj post w pelni zrozumialy i tylko jeden blad - przestawienie kolejnosci literek, calkiem niezle Ci idzie poprawa
  
 
Eee,najwięcej takich postów to Vodz pisze on jak walnie poemat i nie ma ani kropki,ani przecinka,to ja po 3 czytaniach nadal nie wiem o co chodzi
hehehe
bez obrazy
mi sie zdarza bez polskich znaków pisac,bo mi sie klawiatura zacina
pzdr
  
 
Ja bardzo rzadko uzywam polskich znakow

Jestem z natury leniwy i ciesze sie, ze Word na slownik i jak pisze teraz magiserke to poprawia za mnie wszystkie bledy. Kocham Microsoft

No coz - bede dozyl do tego, zeby sie poprawic, jezeli chodzi o interpunkcje i stylistyke. Ortow raczej nie robie. Czasami w pospiechu nacisne nie ten klawisz co trzeba, ale potem staram sie to poprawic - korzystajac z mozliwosci edycji.
  
 
JA tez tak pisze - z ortografią u minie nie najgorzej za to z przekręcaniem słów ( tez nie chce mi sie tego czasem poprawiac) jest duużo gorzej. Ale czasem staram sie cos tam poprawić jak sam nie moge przeczytac tego co napisałem.
Ale generalnie - popoieram- jestesmy polakami - więc piszmy ( a przynajmniej sie starajmy - po polsku
Paweł
  
 
Co wy wiecie o nie kropkowaniu.

Nie obrazam sie fakt poemaciki wale ostre.

Ale juz sie staram poprawic ;]
  
 
Co wy wiecie o nie kropkowaniu.

Nie obrazam sie fakt poemaciki wale ostre.

Ale juz sie staram poprawic ;]

Poprostu 6 lat przed kompem robi swoje. Zwlaszcza gdy sie prowadzi szybka gadke o interesach nikt sie w interpunkcje nie bawi ;] Postaram sie to jak najszybiej zwalczyc.
  
 
hehe a ja ze swojej strony chce dodać, ze występuje na forum taka opcja jak: edycja i nie trzeba wstawiać nowego watku jak sie o czymś zapomniało.

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2004-01-10 15:32:16 ]
  
 
Cytat:
hehe a ja ze swojej strony chce dodać, ze występuje na forum taka opcja jak: edycja i nie trzeba wstawiać nowego watku jak sie o czymś zapomniało.



Wcisnalem zatrzymaj i dodalem to o czym wczesniej zapomnialem. Jak widac post juz polecial i wyslalem dwa. Zwykly maly blad. Edycja jest mi dobrze znana (uspokajam zaniepokojonych)
  
 
A TO PRZEPRASZAM - ZWRACAM HONORY
POZDRAWIAM
  
 
Ale tak czy inaczej moderatorzy mogliby zająć sie usuwaniem zdublowanych watkow
  
 
Z racji iz pelnia nieodplatnie ta funkcje. Nie reagowanie w przeciagu 12h uwazam za nienaruszenie obowiazkow

Zax zajebiscie ja tam nie poczulem zadnej plamy na honorze. Dobrze ze ludzie zwracaja uwage. Przynajmniej bedziemy unikac burd.... A i dyscyplina oraz uczucie odpowiedzialnosci za klub nie umknal.
  
 
Cytat:
2004-01-10 15:45:36, Leszek_Gdynia pisze:
Ale tak czy inaczej moderatorzy mogliby zająć sie usuwaniem zdublowanych watkow



Leszek nawet nie wiesz ile ich dziennie usuwam (z góralem)-może być to nie widoczne bo działamy szybko no a gdy nas nie ma to.........musi poczekać Nawet nie wiedziałem ze TU jest tyle roboty

pozdrawiam