Pamięta ktoś link do Lady w obrazkach ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie - byłbym wdzieczny za linka do tej ruskiej strony z Ladami w schematach obrazkowych
  
 
Witam
Basstek, mam nadzieje ze chodzi Ci o to?
http://www.katalog.bos.ru/
  
 
O dokładnie o to - wielkie THX
  
 
Myslę,że link do tej strony powinien się stac sztandarowym na nszej klubowej stronie- Powiem Konradowi ,żeby to wsadził.Ja już go podawałęm różnym osobom chyba kilkanaście razy - ale chyba warto nie???
Jak ktoś nie widział to nie zobaczy - warto
  
 
Książka z tymi obrazkami jest do kupienia w warszawskiej księgarni "Pelta" na Świętokrzyskiej. Kosztuje 30zł. Są też rosyjskie książki obsługi waz 2101-2104, 2103-2106 i 2107 ( na ich podstawie są "napisane" polskie wydania A.Ossowskiego-przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Szczególnie cenna wydała mi sie kniga z 2105 bo jest tam załączony katalog z obrazkami i numerami wszystkich części. Nie znam rosyjskiego zbyt dobrze więc sobie odpusciłem zakup.
  
 
No to ja sobie chyba jednak cóś takiego sprawię
I są tam te piękne kolorowe obrazki???Na szczęscie pamiętam jeszcze trochę rosyjski ze szkoły (no jakieś 20 lat minęło)
Ale -dzięki za info Grzegorz
Paweł
  
 
Cytat:
2004-01-16 21:48:50, pawel_krakow pisze:
No to ja sobie chyba jednak cóś takiego sprawię
I są tam te piękne kolorowe obrazki???Na szczęscie pamiętam jeszcze trochę rosyjski ze szkoły (no jakieś 20 lat minęło)
Ale -dzięki za info Grzegorz
Paweł



W istocie te same. Jednak w naturze nie robią takiego dużego wrażenia. Techniki drukarskie naszych braci słowian ze wschodu raczej blado odbijają rzeczywistość...Chociaż książka o alfach romeo, którą tam przeglądałem była edytorsko dużo gorsza.
  
 
Ja widziałem parę lat temu (gdy miałem jeszcze samarę) taką książkę na giełdzie w Krakowie. I faktemn jest,że obrazki były jakby to powiedzieć...pastelowe
To znaczy ni były to czyste,żywe kolory , ale lekko jakby przypłowiałe
To nic - chyba włąsnie tak ma być - a książkę - powinienem jednak chyba mieć
Pozdr
Paweł