Reflektory do Nivy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie po długiej przerwie!! Czy ktoś może się orientuje czy któryś z elementów optycznych oferowanych przez naszą firmę z Wieliczki WESEM pasują do starej Nivki? Moje już się chyba powoli kończą a orginalesy trochę kosztowne Zafundowałbym mojej ładnej nowe oczka, tylko czy pasują z WESEMU
  
 
Zukowskie???
Gdzies widzialem w nivce

Damian
  
 
Tak tylko czy te żukowskie będą pasowały w resztę elementów od Nivki z tego względu że WESEM sprzedaje tylko optykę!!
  
 
Sprawdze jak to jest, bo o ile pamietam kolega Boreg ma reflektory z Zuka, a samochodzik stoi u mnie w warsztacie .

Damian
  
 
Kupowalem wklady oryginalki (z dziura na wode ) w zeszlym roku po 19zl/szt. Sprobuj poszukac po hurtowniach. Jezeli kupisz zamienniki (np od Zuka - pasuja), pamietaj, aby zrobic otwory, bo po przejezdzie przez kaluze bedziesz mial w nich akwarium i szlag je trafi blyskawicznie.
Pozdrawiam
  
 
Damian daj znać czy to pasi bo i mnie czeka wymiana - całe lustro spłyneło z wodą a może Wesemu będą bardziej trwałe...
  
 
Cytat:
2004-01-12 14:12:45, Damian21214 pisze:
Sprawdze jak to jest, bo o ile pamietam kolega Boreg ma reflektory z Zuka, a samochodzik stoi u mnie w warsztacie .

Damian



Niestety teraz mam oryginalki. Od Zuka mialem, ale mi sie w nich akwarium robilo .
  
 
otwory to sobie zawsze można powiercić... ja i w oryginalnych wody miałem dużo i teraz to widać ...nawet na przeglądzie się dopatrzył i nakazał zmiane leflektorów
  
 
JEST TYLKO PANOWIE JEDEN PROBLEM JAK WYWIERCICIE OTWÓR TO USZKODZICIE LAKIER W REFLEKTORZE KTÓRY JEST NAKŁADANY W PIECU I ZARAZ GO SZLAG TRAFI
  
 
i tym to optymistycznym akcentem zakończyliśmy dyskusje na temat wiercenia otworów w leflektorze
Zbysiu Ty nas zawsze sprowadzisz na ziemię ( lub do wody )
  
 
Dzięki za pomoc!! Jak wstawie nowe oczy to dam znać
  
 
wstawiłeś juz nowe ??
  
 
Jeszcze nie Czekają mnie znowu egzaminy więc prace nad Nivką ustały Jak zaliczę sesje to wezmę się do roboty
  
 
oki czekamy i powodzenia
  
 
Egzaminy już zaliczone właśnie dzisiaj dostałem ostatni wpis w indeks jeszcze tylko praca dyplomowa i koniec ale to już inna historia. Wracając doreflektorów jak je wyjąłem okazało się że nie wystarczy wymiana samych elementów optycznych, gdyż elementy regulacyjne są w opłakanym stanie a więc należy wymienić całe reflektory a to już wydatek np. u SKORPIONA rzędu 94 zl za sztukę a to już dużo Muszę nazbierać teraz więcej kasy a więc wymiana oczek się oddala