Ladeckie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ej, popierdolki . Mamy jako klub oficjalne zaproszenie na te impreze - 7,8 II. Tereny zaj.. (wczoraj jezdzilem i ogladalem wytyczanie trasy i OSow) Praktycznie brak dojazdowek, wszystko pod nosem obok bazy. Dojazdowki takie jak blotko w Sulejowie, OSy mozna przejechac Uazem bez wyciagarki (no moze nie kazdym i nie od razu ) Ludzie fajni, mozna zalatwic tanie noclegi.
Znajdzie sie ktory odwazny
(Informuje, ze wczoraj "co, ja nie przejade" skonczylo sie zmieleniem mostu )
Pozdrawiam
  
 
prosze o blizsze informacje. a lada przejedzie.
  
 
No wlasnie wiecej szczegolow
Bo moze bym sie skusil, w koncu sprawdzilem i to nie tak daleko .

Damian
  
 
Jezeli chodzi o szczegoly to trasa dosyc trudna - stopien trudnosci bedzie glownie zalezal od pogody, ale mozna potraktowac ja lajtowo objazdem. Dla chetnych przy OSach beda samochody, ktore pomoga wtopionym. Wszystkie tez mozna przejechac bez wyciagarek. Plusem jest malo dojazdowek, wszystko kreci sie w jednym miejscu wokol bazy.
Jakbyscie byli chetni (Damiana nie licze, bo i tak sprobuje go na te impreze wyciagnac) to dajcie znac w celu omowienia szczegolow.
Pozdrawiam
  
 
Ladek? Nie ... Londyn. Panie, to co Pan nic nie mowi wczesniej? Takiego miasta tu nie ma

Borgu? a trasa, po ktorej jezdziles byla juz zmrozona i twarda, czy tez blotnista jeszcze? I ile ma to kosztowac od auta i imprezy? Ile ma to trwac? 2 dni>? ... ? Od kogo zaproszenie zostalo wystosowane? Podaj dane teleadresowe, czyli namiary na hotel, kwaterunek etc ...
  
 
Cytat:
2004-01-13 13:52:20, przemek67 pisze:
Borgu? a trasa, po ktorej jezdziles byla juz zmrozona i twarda, czy tez blotnista jeszcze?



Trasa byla na wpol zmrozona . Samurai moze by przeszedl gora, uaz robil za lodolamacz. Dlatego napisalem, ze trudnosc zalezy glownie od pogody. Jak beda mrozy to bedziemy sie kopac w sniegu, a jak roztopy to w blotku. Przy kazdym glebszym ma byc samochod do wyciagania wklejonych .
Termin 7-8 luty. Warunki zakwaterowania do wyboru - od taniego w spiworach po hotel - napisz jakie ci odpowiadaja, to dam namiary.
Zaproszenie od organizatorow, co do kosztow to jak bede wiedzial ile samochodow pojedzie, mysle, ze uda sie zalatwic bilety ulgowe.
  
 
Czy to ta impreza?

Damian
  
 
Dokladnie ta. Ale mysle, ze jezeli pojedziemy jako klub mozemy liczyc na jakies ulgowe bilety . Wczoraj rozmawialem telefonicznie i czekam na maila z dokladniejszym info...
  
 
A jechaliscie kiedys zima do Wroclawia z Wawy?... Przeciez to 5 - 6 godzin dobrym autem w lecie!!!
Borgu?
Znalazlbys cos blizej Wawy i zorganizowal, co? Ja nie pojade i to zdecydowanie?. Juz sie boje, jakbym mial jechac do Ladka przez Wroclaw w zimie na MT-ekach i bez ABS-u. Z drugiej strony Martyna ma 2-tygodniowy szkoleniowy oboz narciarski w Szklarskiej w tym czasie. Ciekaw jestem jak tam dotrze
  
 
Jechalismy . Fakt z Wawki troche daleko . Ale ja i tak bede odbieral sztrucla i spedzal ferie. Reszta zalezy od czasu i pogody...
  
 
jazda na MT'kach nie jest taka straszna jak sie obawialem

Wyjazd, o ile bede mogl, a wlasciwie o ile praca i finanse pozwola to pojade, jezeli juz nie pojezdzic ostrzej, to przynajmniej lajcikowo popatrzec .
A bede wiedzial dopiero na kilka dni przed impreza , jak zwykle zreszta.

Damian
  
 
Mam nadzieje, ze uda sie wszystko tak zorganizowac, abysmy pojechali w dwa samochody... ...ja w kazdym razie zupelnie lajtowo, bo znowu musze sie uczyc jezdzic...