JAK TO ZROBIĆ??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmm składki?a niby naco by te składki miałby by isc?no ile ile by miala wynies taka składka??niewiem ale dlamnie sie to wydaje letka przesada?
  
 
hmm składki?a niby naco by te składki miałby by isc?no ile ile by miala wynies taka składka??niewiem ale dlamnie sie to wydaje letka przesada?
  
 
Potrafisz czytać!!!!
  
 
Cytat:
2004-06-26 10:27:49, patrykowski pisze:
hmm składki?a niby naco by te składki miałby by isc?no ile ile by miala wynies taka składka??niewiem ale dlamnie sie to wydaje letka przesada?



Dla mnie na dziwki...

"Letka przesada" jest wywlekanie tematu ze stycznia nie dodając nic sensownego...
  
 
Nie, żebym się czepiał, ale członkiem klubu jesteś od 2 dni (2004-06-26), na dobrą sprawę jeszcze nie masz pojęcia co i jak tu wygląda, podejrzewam, iż nie widziałeś na oczy żadnego klubowicza, a zabierasz głos w temacie składek czy też regulaminu.

Poczekaj jeszcze chwilkę

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Ja również siedzę tu od niedawna, zalogowałem się 25.06.04 ale czy to oznacza że jestem członkiem klubu?nie wydaje mi się.Sporo poczytałem i widzę, że panuje tu jakaś hierarchia.Pewnie niektórzy znają się ze zlotów.Muszę przyznać, że nie każda marka ma swój fanklub-przyjemne zaskoczenie.
  
 
Cytat:
2004-06-27 17:47:02, TomekWSO pisze:
Ja również siedzę tu od niedawna, zalogowałem się 25.06.04 ale czy to oznacza że jestem członkiem klubu?nie wydaje mi się.Sporo poczytałem i widzę, że panuje tu jakaś hierarchia.Pewnie niektórzy znają się ze zlotów.Muszę przyznać, że nie każda marka ma swój fanklub-przyjemne zaskoczenie.



No fakt - obserwuję stale pewne fora i powiem Wam, że nigdzie nie ma takiej atmosferki - mam nadzieje ,że jak Esperaki pójdą do piachu (a w zasadzie do pieca), to klub przetrzyma w innej formie
  
 
Cytat:
2004-06-29 14:19:21, -JACO- pisze:

No fakt - obserwuję stale pewne fora i powiem Wam, że nigdzie nie ma takiej atmosferki - mam nadzieje ,że jak Esperaki pójdą do piachu (a w zasadzie do pieca), to klub przetrzyma w innej formie



Beda zloty pod budka z piwem albo sklepik z winem i wszyscy dalej beda sie dobrze bawic