SuperSprint 31.01

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Startuje ktos??? Kto jedzie ogladac??? Ciekawe jaka bedzie frekwencja.
  
 
ja jade na pewno
  
 
Jeśli mógłbym to bym jechał ,ale niestety,,,,ide na studniówkę
Co nie zmienia faktu ,że koszty są spore jak na cały dzień czekania na własną kolej...
  
 
kurde ja bym chetnie wystartowal, tylko dzika nie mam skonczonego, a do tego potrzebuje duzo $$$ . Ale poogladac chyba sie wybiore.

Pozdrawiam
  
 
Ciekawe czy będzie śnieg no ie wpisowe mogło by być niższe.
Ziober kiedy planujesz skończyć dzika?
  
 
Pasiu: Gdzie idziesz na studniowke i z jaka szkola?? Bo ja tez ide ale 16
  
 
Pasiu: Gdzie idziesz na studniowke i z jaka szkola?? Bo ja tez ide ale 16


Sorry nie zminile profilu
  
 
hmm Pasiu idzie na bibke to w taki razie ja jestem " wolny " jestem wiec jakby ktos nie mial kogo posadzić za balast to chetnie dociąże prawą strone
  
 
Ja nie jade
  
 
hmm ja się może wybiore, w sumie zobacze jak będzie z tą pogodą
  
 
No i po supersprincie. Ponieważ podjechałem na chwile do Chorzowa napisze kilka słów. Była dosc duża frekwencja gdyz na starcie zjawiło sie prawie 40 samochodów, wsród nich Kajtek w SCS, Grzybek w Astrze, jakis starszy pan w Escorcie Cosworth, rafalmaxi. Pierwszego przejazdu nie widzialem ale z tego co słyszlem na trasie zalegało mnóstwo śniegu i miejscami lód wiec zawodnicy nie jadacy na "kolcach" mieli problemy. Podczas drugiego przejazdu na trasie w wielu miejscach pokazał sie asfalt wiec warunki były o niebo lepsze. Niestety, organizator nie dał rady przeprowadzić 3 przejazdu!!!! Dobrze, ze nie startowałem bo za 85 zł odbyły sie tylko 2 przejazdy! Wqrw.. sie można.....!
  
 
Byłem również jako kibic na ss i uważam ze niewarto dawać tyle kasy za taką impreze tym bardziej jeżeli jeździ ktoś autkiem które nie posiada 100 KM. Natomiast ślizgawka organizowana przez amkśląski wypaliła całkiem nieźle ciekawa trasa która pozwalała wyćwiczyć dobre panowanie nad pojazdem jak również technike. Tymbardziej że była to impreza rekreacyjna czyli darmowa na której również pokazali się kierowcy z licencją rajdową. Ogólnie dla posiadaczy maluszków i innych słabych pojazdów ślizgawka powinna być ciekawsza niż ss
  
 
Byłem również jako kibic na ss i uważam ze niewarto dawać tyle kasy za taką impreze tym bardziej jeżeli jeździ ktoś autkiem które nie posiada 100 KM. Natomiast ślizgawka organizowana przez amkśląski wypaliła całkiem nieźle ciekawa trasa która pozwalała wyćwiczyć dobre panowanie nad pojazdem jak również technike. Tymbardziej że była to impreza rekreacyjna czyli darmowa na której również pokazali się kierowcy z licencją rajdową. Ogólnie dla posiadaczy maluszków i innych słabych pojazdów ślizgawka powinna być ciekawsza niż ss
  
 
Dokładnie, i z tego co słyszałem coraz wiecej osób jest tego zdania.