Dzięki z Chorzowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serdeczne dzięki wszystkim klubowiczom za porady!!!
Z moją Samarką nie jest tak źle,złapały pierścienie,skrzywiony 1 zaworek,ale miałem kompletną głowicę,więc koszty nie będą tragiczne.Dzięki dla POLENA,moj mechanik kupuje części u twojego
ojca-szkoda mi Twojej bryki -była super-myślę ,że ją wyremontujesz,a na przyszłość uważaj.Gybym ja miał takie cacko ,to szlag by mnie trafił,jakbym je tak rozwalił.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc-NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI.
  
 
a ty myslisz ze mnie szlag nie trafil. byl mechanik i mowil ze przyjechal do niego klubowicz
  
 
A włąsnie Polen- kupujesz nastepną samarę , czy bbędziesz remontował tą???
Paweł
  
 
remontowac raczej nie bede. szukam tania samare z roku 87-89, bo maja zdrowsza blache od samar z 90-93. a mi zalezy tylko na blacharce bo silnik wsadze swoj i skrzynie i zawieszenie (sprezyny jeszcze czekaja) i szyby, poprostu wszystko co jest po tuningu. tylko atrapy nie wsadze bo jest w 5 czesciach . wiec jak ktos chce sie pozbyc samary z tych lat i na dodatek ma niesprawny silnik i duzo za nia niechce to czekam na kontakt
tak na marginesie to fajnie jak by byla 3-drzwiowa i czerwona
  
 
remontowac raczej nie bede. szukam tania samare z roku 87-89, bo maja zdrowsza blache od samar z 90-93. a mi zalezy tylko na blacharce bo silnik wsadze swoj i skrzynie i zawieszenie (sprezyny jeszcze czekaja) i szyby, poprostu wszystko co jest po tuningu. tylko atrapy nie wsadze bo jest w 5 czesciach . wiec jak ktos chce sie pozbyc samary z tych lat i na dodatek ma niesprawny silnik i duzo za nia niechce to czekam na kontakt
tak na marginesie to fajnie jak by byla 3-drzwiowa i czerwona
  
 
Polen znalazłem "stare " linki do samarek z rozwalonym silniczkiem :
Cytat:
2003-11-26 13:26:54, Lewy_lowicz pisze:
samarka z silnikiem do wymiany samara za 450 zł


Cytat:
2003-11-25 23:33:21, TROLL pisze:
Samarka 1300 z uszkodzonym silniczkiem ale (jak na razie) za 200 zł

samarka 1300/1987 r


podzwoń, popytaj, moze jeszcze nie sprzedali.

PS
gdybyś się zdecydował to chyba musisz doliczyć jeszcze koszty transporu
  
 
No to szukaj Polen - Dzięki za info , bo dużo osób pytało o te moje spręzyny - więc juz wiem ,że nie chcesz ich sprzedać
Pozdr
Paweł
  
 
Kurcze to Polen rozwalil ta Lade, ktora jest na fotkach
Taka fajna... no ale mam nadzieje, ze auto odzyska stary blask jak tylko kupi nowa bude Powodzenia !