Regionalne - kameralne spotkanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Krótko chciałem się z wami podzielić wrażeniami z małego spotkania jaki zorganizowaliśmy w Kielcach z kolegą Zippem. Jak sie później okazało obydwaj jechaliśmy na spotkanie "z pewną nieśmiałością Po spotkaniu i obejrzeniu furek poszliśmy do McDonalds na "krótką pogawędkę" Panowie! Po kilku godzinach(!!!) rozmów o Omedze czuliśmy sie jak znajomi od lat!!!! To było naprawdę niesamowite jak bardzo troje obcych ludzi (Zipp + jego dziewczyna Aneta +ja) może sie "zintegrować" rozmawiając tylko i wyłącznie o Omedze. Bardzo się cieszę bo poznałem kolejnych inteligentych ludzi na poziomie i w dodatku kochających Omegi. Podsumuwując - potwierdza się jeszcze raz stwierdzenie kiedys zasłyszane, że Omega jednoczy ludzi!!!

Pozdrawiam

  
 
i o to chodzi i o to chodzi ....
do zobaczenia na VII LOB PARTY
  
 
Brawo.

A co to się w większej grupie dzieje dopiero...
  
 
Hej

Właśnie się osuszyło nieco na drogach, i tak sobie pomyślałem niesmiało o może jakimś spocie z W-wy i okolic.
Co na to Panowie Omegowie ?
  
 
No wlasnie boogie, mielismy zrobic najazd na motyla, ja bardzo chetnie

Pozdr. C-Cichy
  
 
cześć

myślałem że coś się okaże prze weekendem....

Trzeba podjąć jakąś rezolucję... i się zebrać.

A Ty Cichy myślisz o podjechaniu na spotkanie OKP ???
  
 
BOOGIE, Cichy, wchodzę, proszę o konkrety, a może dajcie osobny wątek? Najazd na Motyla, piękny plan, tylko, że oni się spotykają o 21 na ogół i nie bardzo jest już jak pogadać, bo wszystko zamykają o 22-ej
  
 
ja jestem otwarty na propozycje....
Szkoda tylko że znowu mokro i ślisko.
  
 
Siemka, ja moge zalozyc nowy watek ale dopiro po sesji wtedy dogadamy szczegoly inwazji Umowimy sie tak jak nam pasuje. Janusz mozemy sie ustawic np. godzine wczesniej na innym poziomie i po dogadaniu szczegolow o 21 uroczyscie rozjechac motyla
Pozdr. C-Cichy
  
 
tyle że ten na motylu jest zjazd 28, czyli za tydzień.....
Jakby co, to jestem gotów
  
 
mnie nie bedzie na 100%