Ksenony w e 36

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy mozna zalozyc w e 36 ksenony ?czy trzeba specjalnie przerobic klosze razem z obudowa reflektora?
  
 
Lewflektory mogą zostać, ale najważniejsze aby wewnątrz była soczewka przystosowana do żarówek ksenonowych. Odradzam przeróbek!.
  
 
ok , ma m rozumiec ze chodzi o oprawe zarówki wraz z przetwornica?podłacza ie ja pod napiecie reflektora swiateł mijania?czy lepiej kupic przetwornice np.hella wraz z zarówami i dac do klienta który np robi to fachowo w warsztacie?
  
 
zadzwoń do tego kolesia on się zajmuje przerabianiem lamp na xenony 601238758
  
 
ok. ,tak pytałem z ciekawosci bo na razie musze sie skupic na mechanice betki ,słyszałem ze reflektory boscha sa bardziej odpowiednie do przeróbek
  
 
Mam przerobione leflektory na Xenon, polecam zajebista sprawa...
  
 
vondarecki - gdzie przerabiałeś, bo widzę iż jesteś z Katowic!?!? Ile Cie to kosztowało? jak to jest zrobione technicznie? w jakim aucie?
  
 
Mam adres i tel. do firmy która to przerabia. Niestety nie w Katowicach. Trzeba wybudować reflektory i wysłać je. W ciągu dwóch dni masz przerobione reflektory. Koszt ca. 1200, ja robiłem to w moim E 36. Technicznie jest to zrobione b. dobrze, w miejsce reflektorów mijania wbudowane są reflektory z Audi A6. Pod lampą znajduje się przetwornica. Od 2 lat nie mam z tym żadnych problemów.

Pozdrawiam wszystkich.