Ile to moze być warte?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ile mogąbyć warte takie felgi jak na zdjęciu?
To są chyba ATSy. A mam do takowych dostęp.
Te które moge kupić różnią sie tylko tym ze mają na czarno pomalowane to kółko w środku.
Gość chce 400 PLN za komplet. Są prawie idealne.





[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2004-01-14 09:37:38 ]
  
 
za 4 stowki napewno warto, a moze jeszcze cos urwiesz. Andrzej Krakow zdaje sie takich szuka.
Jasiu
  
 
ja ich pewnie nie kupie, ,ale jeśli ktos byłby zainteresowany to dajcie znać.
  
 
szkoda, ze tak daleko.....
kurde, 350 i bym bral!
  
 
Witam! Nie mogę dokładnie ich porównać, ale jeżeli są to ruskie Ładowskie alu-felgi (fabrycznie zakładane), to bardzo wielu posiadaczy CCS/SCS przygotowanych do rajdów poszukuje takich felg. W rajdowych warunkach są one niemalże niezniszczalne !! Cena jaką płacą posiadacze Sportingów za takie felgi to ok. 800-1000 zł w zależności od ich stanu!!! Postaram się poszukać zdjęcia Sportinga na tych felgach i wtedy wkleje, je tutaj, jeżeli będą to te felgi to za 400 zł brałbym je w ciemno !!!!!
  
 
za 400 PLN to sam bym je wziął (jakbym miał Ładną) one są poprostu super
  
 
Tutaj można zobaczyć, jak wyglądają tzw. "rusy" CCS na "ruskich" alumach
  
 
takie felgi to moje marzenie..............................
  
 
zapytam jednego goscia czy ma jeszcze takie felgi do sprzedania,kiedys byly zalozone na poldku ale go sprzedal,a fele zostaly.odpowiem wam wieczorem
  
 
Na wspomnianych felgach jest napis - ATS (plus oznaczenia cyframi). Właściciel mówi ze te felgi mają ze 20 lat.

P.S. ten fiat na zdjęciu ma zupełnie inne felgi.


[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2004-01-14 18:19:56 ]
  
 
Wiec po mojemu, to wyglada tak- ze te na czewronej 06, to nie sa atsy(ale moge sie mylic).
Zreszta jak mowice ze to ruskie- to chyba nie Atsy.
Ja za swoje dalem 100, ale to byla okazja- goscie wiezli je na zlom.
Moje wygladaja tak:

Z tym ze odrazu mowie, ze sa one w rzeczywistosci srebrne,(zle oswietlenie mialem) i do tego na zdjeciu wygladaja jak wypukle- a nie sa- no ale to zalezy pewnie od tego jak z "perspektywistycznym" widzeniem - kazdy widzi inaczej

Mysle ze takie felgi spokojnie kupisz za 400 stowki.
NATOMIAST!!! jesli sa szersze jak 6 cali, to okazja za 400 stowy kupic!!! Brac i nie pytac sie!
  
 
Raski coprawda man kawałek w twoje strony ale może miałbym kogoś kto móglby je odebrać , potrzebuje tylko jeszcze informacji o średnice otworu na piaste i jakie opony można na nie włożyć .Kiedyś przymieżałem podobne z poldka ale piasta nie wchodziła i były za płytkie ocierały o zaciski . Ewentualnie jakiś kontakt z tym gościem jak możesz to podaj .
pozdrawiam
  
 
Panoni - ten gość ma na nazwisko Sulima i ma warsztat wulkanizacyjny w miejscowości (wsi) Głusko koło Opola Lubelskiego (jakieś 50 km) od Lublina. Niestety numeru tel. nie mam. Znam gościa o tyle że zawsze u niego opony/kółka zmieniam/kupuje.
Dokładne rozmiary felg moge sprawdzić i podać.

Felgi wyglądają tak jak te KrzysiaFleszera, z tym ze mają na czarno pomalowane kółka w centrum.


[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2004-01-14 21:54:52 ]
  
 
A witam szanownych kolegów ,te felgi to jest pewnie coś takiego jak ja miałem ,tylko ze ja moje niedawno sprzedalem za 500zl (ale byly nieuzywane) i tez lezaly u goscia nie wiadomo ile lat ;].POzdrawiam
  
 
Witam może któryś z was powie jakie opony na to wchodzą ?
a może to są te same ? dzieki za iformacje jak bede kiedyś w okolicach lublina tomoże podskocze sam bo kumpel nieda rady pozdro
  
 
OOOO Manikowski???
Tak w tym seju są założone te legendarnie mocne "ruskie felgi"
Ale w czerwonej 2106 są właśnie ATS , tylko,że wąski może 4,5 -do 5 cali.
Kupiłem takie same za 400PLN w Bochni tylko,że pięć sztuk i moje są trochę szersze (6 ").Ale są super do łady będą pasować. Sprawdźjeszcze jaki mają rozstaw śrub (powinno być 4x98 albo max 4x100- ale umnie setki bez dystaansu nie wchodzą i myslę o tzw. pływających śrubach lub szpilkach i pływających nakrętkach- zobaczymy.W każdym razie 4x98 są idealne
Jakie gumy?? jesli to 4,5 lub 5" możesz założyć do łady min 165 a max 185(powinno być OK )
A jesli to są szersze np. takie jak moje nawet 195 wchodzi bez problemów (fleszer ma chyba nawet 205)
  
 
Wiec tak- z otworem na piaste, to byc moze bedzie problem.
ALE!!! wydaje mi sie ze to bardziej zalezy od "czopa piasty" na moj gust, jak postawisz 2 lady, to obydwie beda mialy rozne te czopy.
Moje felgi byc moze ktos juz traktowal, badz wciskal na chamca.
Ale! faktem jest ze dystans to trzeba zalozyc- z tym ze wystarcza w zupelnosci taki jak fabryczny-tj, musisz dolozyc sobie po jednym na strone(do przodu i juz nie ociera0 a moze dwa na strone? niepamietam.

Wiec tak, nie wiem co miales na mysli jakie opony na to wchodza- tj, czy interesuje Cie dolna, czy gorna granica?
JA wiem tyle, moje 205, wulkanizator(zreszta ten co je od niego kupilem) polecil mi wstawic na 5.5 cala najwezsze felgi!!!
Moje alusy, to rowniez 6 cali, wiec nie ma problemu na moje 205.
Z obserwacji wiem ze na 7 calowe, wkladaja opony 195, moze nawet i mniejsze, wiec 6 cali powinno byc ok, byc moze nawet i na 175- ale nie dam glowy!
  
 
Byłem włąsnie na kręciołku rallkykrakow - super impreza . Znowu samarka chyb będzie w czołówce , bo pięknie jeźdzli.
No i widziałęm to seicento Manikowskiego na ruskich felgach. Są super - kandydatów na takie felgi nie trzeba długo szukać
Pawel
  
 
raski zapomiałem sie jeszcze ciebie zapytać czy wiesz jakie są te alumy 4,5 5 cali czy może większe. Dzięki za wypowiedzi wszytstkim chodziło mi oczywiście o rozmiary w góre a jeśli chodzi o roztaw śrub to wole nie kombinować mam 98,8 rozstaw i tak chciałbym to zostawić . Podobają mi sie tego typu alumy ale nie zawszelką cene ( bez przeróbki )dzięki raz jeszcze jak miałby ktoś jakieś wieści o takich alumach bliżej mnie to prosiłbym o wiadomość na poczte